Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

mu kiiks on kindlasti see, et lükkan asjad alati homse peale kuni nädala lõpp vms. ja siis on sada asja teha.

ja olen suht viimase minuti inimene, ntx käisin kunagi bussiga kooli, siis läksin kodust alati nii välja, et jõudsin bussi peale niii, et järjekord oli peaaegu lõppenud ja sain viimasena bussi. Sai ikka mitmeid kordi maha ka jäädud aga see selleks.

Muidu, kui kindlalt vaja mingi kell kusagil olla, siis olen mingi 30 min varem platsis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahel võtan telo kätte vaatan kella, panen taskusse, siis võtan välja ja vaatana uuesti kella. Mõnikord hakkan jalga väristama :D Siis olen telos ja lihtsalt lambist liigutan seda pilti kus pead parooli panema. Kui joon midagi siis ma alati vaatan üle et tilkagi sinna ei jäeks :D (Kahtlane) :D Kui öösel magamalähen siis alguses peab olema tekk mu jalgade vahel, ei tea miks :D Siis mul peavad olema asjad alati korras :D Nagu nt panen telefoni lauapeale, siis astun eemale, lähen tagasi ja panen telefoni sirgeks :D

Neid on veel aga ei hakka kõiki siia loetlema :D


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Pasiin pidevalt Vahvlis, kuigi tean, et midagi uut ei ole. :S

2. Lähen vahepeal kööki, vaatan ei ole midagi süü, 5m pärast tagasi. :D

3. Vahepeal hakkan jalga väristama, (koolis, arvuti taga).

4. Minecrafti pelades alati räägin endaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline kiiks, et jätan koguaeg asjad kuhugi maha, või tšekin külmkapi sisse kuigi tean, et seal midagi pole ;)


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koolis kiigun tooliga, tihti kukun ümber aga ikka ei õpi.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu kiiks on see, et kõik asjad peavad korrektselt omal kohal olema.

Ühesõnaga olen nagu Monk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tabide kiiks on ära kadunud nüüd on uueks kiiksuks kuskile tuppa mingi asi maha panna ja siis "ära kaotada" ehk otsin nagu loll ~10 minutit ja lõpuks on see asi ikka kõige lihtsamas kohas kuhu ma enda arust vaatasin juba.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Istun arvutis ja siis pean midagi alati käes hoidma vms, näiteks käärid käes, ja siis lõikan kõik mingid paberitükid ja mida iganes puruks :D Ja pudelitel kui korgi ära keerad, siis see mingi äär jääb sinna alles, kus see kork nagu küljes kinni on kui pudel avamata, siis selle võtan ära ja hakkan ajaviiteks närima seda, lol :D Ja kui arvutitaga ebamugav, siis üritan head asendit saada ja topin jalad mingi lauapeale ning kõigun tooliga jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle on söömine ja magamine vastukarva. Mitte alati tho, aga päris tihti mõtlen, et uus päev, jälle peab sööma või, et oioi nüüd jälle magama, oota uinumist, et hommikul unisena ärgata kui võiks lihtsalt magamata olla. Mitte alati tho, kui ma juba kodust väljas olen, siis võin vabalt kuskil väljas süüa tee peal või vahest on tore magama ka minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu kiiks on see, et kõik asjad peavad korrektselt omal kohal olema.

Ühesõnaga olen nagu Monk :D

 

Enam-vähem sama asi, asjad peavad olema omas kohas, samas ei meeldi ka see, kui kusagil toas mingi riie vedeleb või asi, üldiselt alati proovin, et midagi ripakil poleks.

 

2) Iga veidi aja tagant kui köögis jalutan, teen külmiku ukse lahti, otsin midagi ja panen kinni, samas mitte millegi järgi pole isu.

3) Magama jäädes peavad jalad teki all olema + selja taga peab olema sein, ei meeldi kui on mingi avar ruum.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tihti on nii, et räägitakse midagi. Igakord ma küsin vastu "Päriselt? Tegelt ka?" Jätab täpselt sellise mulje nagu kahtleks teises.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tihti on nii, et räägitakse midagi. Igakord ma küsin vastu "Päriselt? Tegelt ka?" Jätab täpselt sellise mulje nagu kahtleks teises.

 

Ära nii küll tee. Paljud võivad arvata, et sa oled blondiin/napakas... Tõsiselt.

 

Mul selline kiiks, et pean igal pool kohal olema sekundi täpsusega. Teen kõike täpselt viimasel hetkel. Mul on peaaegu alati kodus kõik puhas, isegi browsing history :rolleyes:


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.