Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siimu päevik, 2345+ overall

Soovitatud postitused

VIP

Haigelt hea ikka:D.Lase teema pealkiri ära muuta:D.10p.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lucky pole, lmfao .. sinujaoks on see luck kui sul tuleb igapäev ls claws, hilt or sigil drop ? lmao saaks ma ühe hilt dropigi oleks juba okei, sa vingud, et sul lucky pole kuigi koguaeg itemeid kukub .. saan aru, et suured lvlid, rohkem raha vaja, kuid ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lucky pole, lmfao .. sinujaoks on see luck kui sul tuleb igapäev ls claws, hilt or sigil drop ? lmao saaks ma ühe hilt dropigi oleks juba okei, sa vingud, et sul lucky pole kuigi koguaeg itemeid kukub .. saan aru, et suured lvlid, rohkem raha vaja, kuid ikkagi.

 

Ta ikka tapab ka bosse kõvasti rohkem kui level 80ned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa tead ka, Deep vms. Kaua mul need asjad pangas on juba nii et lisa ei tule? Okei, 2 dragon hatchetit sain täna/eile, 8h-ga?? See pole luck.

 

Ja ma arvan, et teeme race solobandost 1k bosse ja vaatame kes luckyb.

Kõik arvavad, et ma ilge lucker, sest mul palju raha, aga tegelt see pole üldse nii, ma tapan palju lihtsalt, kulud on samasuured

+ Täna surin dk-s, gf void mace (ainuke millest kahju tho) ja 20m, eile kaotasin fcape ja 7m corpile.

 

~smd Deep, l2flame/solo~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsiselt kena kasutaja.

Palju sa keskmised päevas selle arengule aega kulutad?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teist pilti ei jaga lahti:D teed farmi saad Rc:D? wtf:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no luck :/

Pilte ei tsiteerita geenius


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Corpimine võtab jõhralt raha tegelikult aga mõni arvab vist, et paned invi foodi täis ja lähed killima. Kui saad mingi 2 nädala jooksul ühe sigil näiteks divine siis sellest hinnast mingi julgelt 40m võid maha arvatak ui aktiivselt käia seal mingi 2 nädalat kui mitte rohkemgi.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Corpimine võtab jõhralt raha tegelikult aga mõni arvab vist, et paned invi foodi täis ja lähed killima. Kui saad mingi 2 nädala jooksul ühe sigil näiteks divine siis sellest hinnast mingi julgelt 40m võid maha arvatak ui aktiivselt käia seal mingi 2 nädalat kui mitte rohkemgi.

 

Samas, divine 40m eest saada on pohhui, päevas laseb corpis ~10m sirgeks tegelt.. 40 overload, 200 super res, brewid. Arvesta ise.

 

+ Ma veel nii vaene pole, et peaksin raha väga lugema. Kuigi kulud on suured.

Teen veidi wc-aktiivsemalt farmi.

 

jtrvp4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sul kooli/lasteaeda/tööd pole, et kell 10 rsis passid?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.