Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siimu päevik, 2345+ overall

Soovitatud postitused

VIP

U cant quit


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Surin ära, gf divine, bank, quitin nüüd selle mängu! Mina suremas tegelt ka.. Anyway, quit, päevik kinni.

 

Sinna jõuaks ilusti tagasi, oma asjadele järgi. Spawn pointiks soul wars, games neck. kiiresti välja ja padavai corpi poole ajama.

 

Aga jh, kahju et nii juhtus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinna jõuaks ilusti tagasi, oma asjadele järgi. Spawn pointiks soul wars, games neck. kiiresti välja ja padavai corpi poole ajama.

 

Aga jh, kahju et nii juhtus.

 

corpis ei tule gravestone'i..

 

sa ei suudaks qutida nkn, paned päeviku kinni, edasi pelad ikka


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
corpis ei tule gravestone'i..

 

sa ei suudaks qutida nkn, paned päeviku kinni, edasi pelad ikka

 

Ma ei ole öelnudki et gravestone tuleb. Ma korduvalt seal surnud ja enamuselt alati asjadele järgi jõudnud enne kui nad kaovad. Peab lihsalt kiiresti tegema. 2 või 3 minutit on nad seal maas...=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru kus sul seal divine oli?

Endal karil seljas only.7m loss ...

Ma ei mõista sittagi atm....:S

 

kui sa sured siis sa ei näegi wepi ja shieldi .. + tal oli juba fury kah, niiet mingi 15m loss oli kindlalt kui ta ei kaotanudki divinet ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Usun ja loodan, et oled varsti back ;)

Praeguseks siis päevik kinni.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.