Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

On24.ee Raha/Soodukad

Soovitatud postitused

TERE,

 

Nimeltvaatasin, et Leheküljel on24.ee on võimalus tekkinud, kuidas saab sealseid ostetavaid kaupu odavamalt saada, kuna oli plaanis tellida sealt riidekapp, siis on oodatud kõik inimesed, kes on head ja ei ole kadedad ja AITAVAD. :)

 

Kõike kes Registreerivad siin: http://www.on24.ee/account/register_do

Aitavad mind 25.- ja saavad ka ise oma kontole raha teenida. Kõik kes regavad saavad algatuseks ise kh omale 25.- või 50.- sõbra koodiga. Ja mina teenin kui te panete minu SOOVITUS KOODI: QYMTPBE sammuti 25.- :)

 

See ei ole mingi pettus.... KES EI USU LUGEGE On24 lehelt ise... Lihtne viis, kuidas lihtsalt kliente püüda ja kõigil on võimalus saada asju soodsamalt.

 

Äitääh Kõigile, kes on head ja aitaksid mind. :)


asdd3354fgghghghh.png

Melissa Reyes (L)

 

MSN: [email:1czd12g6]kerkapoiss12@hotmail.com[/email:1czd12g6]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pange kõik soovitajaks: LDWZTAL

LDWZTAL

LDWZTAL

LDWZTAL

LDWZTAL

LDWZTAL

kood


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Spämmers..

Selline kiiks asjal, et 20% saad toote odavamalt ja see 20% läheb sinu sellest teenitud rahast maha.

Nt soojapuhur 200 eek, siis 20 eek saad soodustust ja 20 krooni läheb sinu nn virtuaalrahast ära.

Uurisin asja, päris mõttetu.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spämmers..

Selline kiiks asjal, et 20% saad toote odavamalt ja see 20% läheb sinu sellest teenitud rahast maha.

Nt soojapuhur 200 eek, siis 20 eek saad soodustust ja 20 krooni läheb sinu nn virtuaalrahast ära.

Uurisin asja, päris mõttetu.

mdiavittu sa mees tegid, ah? minu pilt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spämmers..

Selline kiiks asjal, et 20% saad toote odavamalt ja see 20% läheb sinu sellest teenitud rahast maha.

Nt soojapuhur 200 eek, siis 20 eek saad soodustust ja 20 krooni läheb sinu nn virtuaalrahast ära.

Uurisin asja, päris mõttetu.

 

oot vaata mul on 475 krooni seal... kui ostan 4000 eeguse asja siis saan 400 eek soodust ja see l2heb sealt viruaalsest rahast maha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spämmers..

Selline kiiks asjal, et 20% saad toote odavamalt ja see 20% läheb sinu sellest teenitud rahast maha.

Nt soojapuhur 200 eek, siis 20 eek saad soodustust ja 20 krooni läheb sinu nn virtuaalrahast ära.

Uurisin asja, päris mõttetu.

 

On tõesti see asi muutunud? Ma mäletan, et ostsin omale arvutitooli 700 krooni väärtuses, ise ei maksnud sentigi. Kogu ON24 raha, mis kogunud olin, läks maha + lõpuks sain veel mingi protsendi tagasi, 10% vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usute ka sellist jura või? :D Vanast oli jah elu lillelisem. Nüüd on igal ahvatleval pakkumisel mingisugune konks küljes. Üldiselt selliseid enda reklaamimist ma ei talu.. Kindlasti ei talu seda ka teised moderaatorid. Et ma ei tea, ilmselt liigub see teema kinni varsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Senikaua, kuni keegi pole kinnitust saanud sellise nö: "100% soodustuse" koha pealt võiks teema kinni panna ja kui keegi on tõesti sellisel viisil kauba kätte saanud, siis võiks moderaatorile teada anda, et teema avataks ja saaksite oma refe. jagada siin omavahel ja kiimatseda.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.