Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

sss

Soovitatud postitused

Keegi rääkis, et alla 16 ei lasta jõusaali.

Ma ei tea, kuid minu kodukohas on küll alla 14 keelatud, kui oled alla 14 siis lastakse sisse koos vanemaga või täiskasvanuga, kes teda jälgib.

 

Ma ei tea kuidas teil seal Ida-Virumaal või Võrus on, aga meil siin Tallinnas on valvelauad...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leia jah midagi, millega tahaksid tegeleda, mingi huvi. Mina tahaks vb läpakat ainult sellepärast, et sellega hea lürksi kirjutada kus iganes ja värki, nagu räpi jaoks. Leia ka mingi huvi, mis meeldib, vb läheb seal natukenegi läpakat vaja. Vaata ise mis viitsid teha.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära ole üldse arvutis ja läpaka raha joo lihtsalt maha ;)

Vastu suve küll läpakat ei ostaks ja oma aega seal ei viidaks :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu vanemaid ei huvita üldse,kui tahan-ostan endale kas hobuse koju :)

 

Aga mul ka plaan osta endale läpakas varsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul oli ka see..kõik 3 aastat ennem istusin mingi 5h arvutis ...suht sad on nüüd mõleda milline waste. nyyd olen arvutis tunni , kui sedagi. peamiselt peale kooli kohe trenni ...jõuan kell 4-5 koju ..siis söön, puhkan. õpin ..siis olen natuke arvutis..siis lähen jooksma ja teen niisama trenni ja olen sõpradega..rattaga..ja jõuan kell 9-10 koju ja ei viici enam midagi teha vaatan telekat / lähen magama.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

idk, ise istun päevas ~12+ tundi arvuti taga .

 

minu soovitus : mine tööle, teeni raha, osta läpakas ja vii koju,

usu mind, ema ei võta sul seda käest, ega viska vastu seina :)

 

ja see kuradi trenni teema .. totaalne waste ju :D

 

pigem migni .. nolad .. hommikul teed 10km jooksu ..

siis õhtul vb semuga tunnike jõusaalis ja käib kah :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul oleks soov osta endale läptop arvatavasti kasutatud kuna uue jaoks pole raha ja mingid odavat ei tahaks ka osta.Kui ma emale sellest ideest räägiks ei lubaks ta seda, kuna olen liiga palju arvutis,umbes 5tundi päevas(õnneks pole ma siin ainuke.).kuidas siis saada ema nõuse.

1 võimalus oleks olla 1tund päevas ja seda emale räägida(olen seda enne proovinud kuid see õnnestus 1päev ainult)ta hüppaks töömust lakke:)

Samuti võiks talle lubada et kui ma läpaka saan pole ma nii palju arvutis aga ei tea kas ta usuks zeda.

Äkki on kellegil mingeid soovitusi mida teha?

 

Kindlasti mine arenda ennast ka grammatika vallas.

Seejärel võta käed taskust välja ja võta midagi ette selleks, et saada endale lap'i, ega asjad ise kätte tule.

 

Keegi rääkis, et alla 16 ei lasta jõusaali.

Ma ei tea, kuid minu kodukohas on küll alla 14 keelatud, kui oled alla 14 siis lastakse sisse koos vanemaga või täiskasvanuga, kes teda jälgib.

 

See varieerub.

Kui on vastavad inimesed jälgimaks, et väikesed enda tervist ei ohustaks, siis üldiselt pole vanus probleemiks, muidugi afcourse 12 aastased vaevalt jõusaali külastavad. (H)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Neti ei ole elu, neti on eluks vajalik ainult.

aga kasuta oma aega, paremini.

 

Ärme hakkame nüüd elu üle filosofeerima, kas on vajalik või ei.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jõuksi ei lasta alla 16 muide.

 

ei vea teil siis seal.

 

meil küll siin saalis (kodu koha juures) võivad käia jõukas ka 7aastased tatid kes tavaliselt peale kooli tulevad saali kulli/palli kulli/ peitust jne. mängima.

ja kui me jõukas oleme siis peidavad ennast reklaami lipikute taha.

 

nad tegid 1 päev jõudu. tõstid 5kilose üles ja ütlesid et tänaseks aitab :D

treener kõik lubavad.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei vea teil siis seal.

 

meil küll siin saalis (kodu koha juures) võivad käia jõukas ka 7aastased tatid kes tavaliselt peale kooli tulevad saali kulli/palli kulli/ peitust jne. mängima.

ja kui me jõukas oleme siis peidavad ennast reklaami lipikute taha.

 

nad tegid 1 päev jõudu. tõstid 5kilose üles ja ütlesid et tänaseks aitab :D

treener kõik lubavad.

 

Mul jäi vahele, kus karu perses sa elasidki?

Siin Tallinna ümbruses küll nii lollakaid treenereid ja jõusaale pole, ole nüüd normaalne, kui pädad sul seal saalis jooksevad, ajavad kuidagimoodi sellise korraliku kangi ümber, kui peaks veel mõnele kaela vajuma/kukkuma, saaks see omanik ikka päris mitme millise trahvi, putka pandaks kinni ja maksaks mõne tati ravisid oma elu lõpuni kinni.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
siis kui ma sain endale tuppa arvuti siis hakkasin rohkem olema

 

Did that make any sense ? Aight...Back to the topic ^^

 

Põhimõtteliselt ma soovitaks sama, mis teisedki. Laptop on mõttetu asi, kui sa ei käi ülikoolis või kuskil mujal, kus oleks laptop vajalik. Tee trenni, soovitan ujumist, kuid jõusaal pole ka halb mõte. Samuti ei tohiks terve päeva raisata ekraani vahtimise peale, vaata õue kurat võtaks, kas seal siis parem ei ole?

 

:ty


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

soovitan koguda raha et täiskasvanult seda targemalt kasutada

endal ka läppar, suht sitt, elan kohas kus kedagi ei tea, peale kooli aint läpparis passingi :/

käiks hea meelege jooksmas v trennis aga Haapsalus nii vähe kohti ja aint 1 sõber siin linnas (kastanis elan btw kes teavad)

aga kui sa enda raha eest ostad, siis sa ei pea luba küsimagi ju, suht pohh, ema ei saa eriti palju teha, ära saaks võtta. oleneb milline sina ja su ema on, vb ei võta (kuna sinu oma)


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw. Aitaks ka nüüd vahest?

 

* Kui vana sa oled?

* Mida sa arvutis teed? Mängid mänge, suhtled teistega, loed maailmaasju, harid ennast?

* Räägi oma sõpradest: miks nad sinuga välja ei viitsi? Millised nad on? Mis tegevused seal teie kodukohas on.

* Räägi oma hobidest: mis sulle meeldib, millega tegeled?

 

Ausalt, see jõusaali ja treenimise jutt ei ole mingiks abiks sulle. Trenni jõuad koolis ja hiljemas elus ka teha.. Ega see sulle kohe kuulsust ei too, kui sa ajad oma käed 10 cm laiemaks ja ma ei tea veel, mida. Lähed jõusaali kätekõverdustest rääkima või? Üldiselt hinnatakse intelligentsi ja huumorit ja selliseid värke rohkem, kui mingi bodypump'i vms.

 

Mis jutt jõusaali kohta? Spordi teemadel räägivad paljud alla 16 aastased, et suruvad külmalt neid 60-70 kiloseid kange üles jne. Ega nad kodus autosid üles ei tõsta. Loog, et käivad jõusaalis ju. Aga miks peaks olema keelatud? Ilmselt on jõusaal siis nii väike, et suurtele käib närvidele, kui 14 aastased oma 20 kg kange krutivad ja teistele ette jäävad. Las teevad trenni, kui tahavad.

 

Kõigile midagi:

 

Üldiselt on ikka nii, et see, kui olla päevas meeletult arvuti taga, tähendab see seda, et kas ei ole piisavalt sõpru/tuttavaid, kellega midagi põnevat päeval teha ning et vähekegi enda olemist paremaks muuta, mängitakse mingisuguseid mänge, kus leitakse endale internetitutvusi või on siis tegemist elumeestega, kes käivad õhtuti joomas, tulevad öösel/varahommikul koju ning veedavad siis päeval kodus meelsasti pohmakaaega ning plaanivad sõpradega uut õhtut.

 

Hakka tegelema sellega, mis sulle meeldib. Väljas on 9543 korda rohkem tegevust kui toas. Eriti nüüd, suvel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw. Aitaks ka nüüd vahest?

 

* Kui vana sa oled?

* Mida sa arvutis teed? Mängid mänge, suhtled teistega, loed maailmaasju, harid ennast?

* Räägi oma sõpradest: miks nad sinuga välja ei viitsi? Millised nad on? Mis tegevused seal teie kodukohas on.

* Räägi oma hobidest: mis sulle meeldib, millega tegeled?

 

Ausalt, see jõusaali ja treenimise jutt ei ole mingiks abiks sulle. Trenni jõuad koolis ja hiljemas elus ka teha.. Ega see sulle kohe kuulsust ei too, kui sa ajad oma käed 10 cm laiemaks ja ma ei tea veel, mida. Lähed jõusaali kätekõverdustest rääkima või? Üldiselt hinnatakse intelligentsi ja huumorit ja selliseid värke rohkem, kui mingi bodypump'i vms.

 

Mis jutt jõusaali kohta? Spordi teemadel räägivad paljud alla 16 aastased, et suruvad külmalt neid 60-70 kiloseid kange üles jne. Ega nad kodus autosid üles ei tõsta. Loog, et käivad jõusaalis ju. Aga miks peaks olema keelatud? Ilmselt on jõusaal siis nii väike, et suurtele käib närvidele, kui 14 aastased oma 20 kg kange krutivad ja teistele ette jäävad. Las teevad trenni, kui tahavad.

 

Kõigile midagi:

 

Üldiselt on ikka nii, et see, kui olla päevas meeletult arvuti taga, tähendab see seda, et kas ei ole piisavalt sõpru/tuttavaid, kellega midagi põnevat päeval teha ning et vähekegi enda olemist paremaks muuta, mängitakse mingisuguseid mänge, kus leitakse endale internetitutvusi või on siis tegemist elumeestega, kes käivad õhtuti joomas, tulevad öösel/varahommikul koju ning veedavad siis päeval kodus meelsasti pohmakaaega ning plaanivad sõpradega uut õhtut.

 

Hakka tegelema sellega, mis sulle meeldib. Väljas on 9543 korda rohkem tegevust kui toas. Eriti nüüd, suvel.

 

tanel, vaata mind .. siis mõtle oma lauseüle järgi .. :D

 

 

aga BTW, kui sa kavatsed läpiga pelada, siis oled sa lollakas :D

osta kast endale .

 

läpp .. = ~20k

ja 23k eest saad juna nvidia elitegamer kasti

 

does it make any sence to yah ?

 

läpp ahju ! :D

 

kast laua-aalla !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära osta j2ta raha alles osta enndale bmx v6i midagi taolist ja nola 8ues trikke :)

 

Seda saab ka siis teha, kui arvuti ostad, ntks mina, mul pole endal bmxi, aga sõidan siiski paremini kui paljud, kellel on ratas.

 

läpakas läheb sul kiiremini perse kui arvuti vist, mul kipub see tavaliselt nii olema

 

alienware lap > ordi juust

 

Osta Rollu / Krossikas mini .

 

Käruta sellega Päev läbi and be HAPPY

 

:ty

 

mida teeb mees fööniga ?

roller on ju paras föön.

ostaks siis migni 650+ kuubise honda eks ..

aga FÖÖN ..

 

 

aa ja muidu kui su emme pahandab, siis ma tean lahendust ..

 

võta läpakas ja löö sellega emmele piki pead :))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.