Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

San Andrease Rollimäng

Soovitatud postitused

Tõsiselt IFailil on igus: Sinu kõnekeel ületab igasuguse eetika piiri. Sinu postitusi üleüldiselt lugedes, tekib mul tõesti küsimus, kas su ema ei ole sind korralikult kasvatanud? Kool peaks ka ju mingigi märgi külge jätma. Tõsiselt kuidas sa sellise sõnavara/olekuga tulevikus mõne endast lugupidavama naise saad?


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IFail oskab väga hästi skriptida. Martinikene, ma olen su serverites peland küll, sa lased metat, ic ooc ei ole selge, nonrp... Noojaa mis peamine, skriptida sa vabsee ei oska. Wannabe faggot :D:D HAHAHAHA tead mis see tähendab? Tead mis tähendab wannabe ja tead mis tähendab faggot? Wannabe = Inimene kes tahab olla nagu mõne inimese ''vari'' teeb samu asju jms. Faggot = Pedekas. Mõtle nüüd nende sõnade peale.

 

Vabandan, Vahvli admini meeskond ja mode meeskond, et kasutasin ''halbu'' sõnu :)

 

+ sa oled ego täis nagu EL Erko.

 

+ teil on serveris nicklamerite kamp. Tommy Gambino on Hr. Pindsoo :) Gambinos olin minagi, Gambinoo oli eRP - EL server, mis nüüdseks põhjas ja omadega peeeees. Gambino oli seal üks parimatest maffiatest, ja seal oli isik nimega Tommy Gambino. Nicklamerid :S Muide, kes see sealt teie foorumist Tommy Gambino on? Ega mitte Tindisuu isiklikult ? :O


paukson.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Martinikene, ma olen su serverites peland küll, sa lased metat, ic ooc ei ole selge, nonrp...

 

Mina? lmao, ennem otsi mind üles ja jälgi. Võibolla sa rääkisid vale inimestest. Ära tule siia paukuma. Kthnxbye.

 

Kes nimetab keegi Ego'ks on nimetajaks saanud Ego'ks.

 

Keda see kotib nickilamemise? Mõned eRP mängijad pelavad minu servus. Pole vaja sul siia sõimata nicklamerideks.

 

1 veel paukumine, lasen sul warnida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina? lmao, ennem otsi mind üles ja jälgi. Võibolla sa rääkisid vale inimestest. Ära tule siia paukuma. Kthnxbye.

 

Kes nimetab keegi Ego'ks on nimetajaks saanud Ego'ks.

 

Keda see kotib nickilamemise? Mõned eRP mängijad pelavad minu servus. Pole vaja sul siia sõimata nicklamerideks.

 

1 veel paukumine, lasen sul warnida.

woah, ei saanud mitte sittagi su tekstist aru , Kes nimetab keegi Ego'ks on nimetajaks saanud Ego'ks. ????


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen olnud seal admin,noh nii ja naa administraatorite tiim(Level 1 oma) koosneb 11-14 aastastest....

 

 

PS!Ärge minge sinna,martin spawnib endale admini käsuga /givegun relva koguaeg pmst.Peale selle küsib veel OOC abi koos too on ja kus see on jne.

Tõsiselt kes tahab RPd ärge sinna pigem minge!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen olnud seal admin,noh nii ja naa administraatorite tiim(Level 1 oma) koosneb 11-14 aastastest....

 

 

PS!Ärge minge sinna,martin spawnib endale admini käsuga /givegun relva koguaeg pmst.Peale selle küsib veel OOC abi koos too on ja kus see on jne.

Tõsiselt kes tahab RPd ärge sinna pigem minge!

 

Lmao, ise oled 13. Sa said tiimist välja visatud, kuna reklaamisid(Läksid kohe närviks kui keegi mängija sind solvas.). Ja muide peaadministraator on 18, ning mänguarendaja on 16.

Maybe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lmao, ise oled 13. Sa said tiimist välja visatud, kuna reklaamisid(Läksid kohe närviks kui keegi mängija sind solvas.). Ja muide peaadministraator on 18, ning mänguarendaja on 16.

Maybe.

 

Sain banni jah because reklaamisin ei huvita kah,kui server Life in LS läks maha said sina rahvast ütlesid kõikidele vaadake mul on raha tegemine lihtne aga LiLSis raske niiet quitige sealt ja tulge siia!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.