Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

San Andrease Rollimäng

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Vend teeb isegi vigase RP tutoriali? Lennart_Meri on nonrp nimi.. kuulsuse nimi. Suht pro oled jah, väike egoist. Jack_Black on ka RP piiripeal nimi.. Teistpidi ütled siis tuleb Black_Jack -.-

 

Ehk sa kasutad ise IG nime Jack_Black ? -.- Ja sitakott, ära tule siia postitama. See on minu teema ja minu oma.

 

Mina ei ole IG nimega Jack_Black...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ülbus läheb sulle kalliks maksma. Sa olid mitte ei ole jack... Putsi nahuj sitakas kui sa puts nii räägid, siis mina oskan ka nii teha. Õnn kaasa, kaotuseni jõudmisel.. Selles suhtes oli mul kindlalt õigus, et sa egoist oled ja ka selles suhtes, et sa VIGASE RP TUTORIALI TEGID! (Roppused on mõtetud pasasiit sõnad ja kui sa neid liialt tarvitad, siis kaotavad nad tähenduse. Mõtle selle peale!)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See ülbus läheb sulle kalliks maksma. Sa olid mitte ei ole jack... Putsi nahuj sitakas kui sa puts nii räägid, siis mina oskan ka nii teha. Õnn kaasa, kaotuseni jõudmisel.. Selles suhtes oli mul kindlalt õigus, et sa egoist oled ja ka selles suhtes, et sa VIGASE RP TUTORIALI TEGID! (Roppused on mõtetud pasasiit sõnad ja kui sa neid liialt tarvitad, siis kaotavad nad tähenduse. Mõtle selle peale!)

 

Va ego, türa kes sulle ütles et mina selle RP tutoriali tegin?! Omgz0r, jää parem vait, kuradi homokoer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

LOL! Vahet pole, kas sa tegid selle või ei. Õigeks kiitsid sa selle ikkagi. RP oskamatu. Ooot sa tead mida egoist üldse tähendab? Kisub liiga magedaks vaidluseks ära. Mina jään oma arvamuste juurde.

(Roppused on mõtetud pasasiit sõnad ja kui sa neid liialt tarvitad, siis kaotavad nad tähenduse. Mõtle selle peale!)

 

See on ainult väike kriitika :D. Kui kriitikat ei talu, siis pole serveri tegemine sinu jaoks sobiv asi. LiLSi kopeerija ja LARPi pede kes vihkab teisi LARPi GMe.

Vale inimesega paukusid.. :nose: Good Luck, you fuck!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
LOL! Vahet pole, kas sa tegid selle või ei. Õigeks kiitsid sa selle ikkagi. RP oskamatu. Ooot sa tead mida egoist üldse tähendab? Kisub liiga magedaks vaidluseks ära. Mina jään oma arvamuste juurde.

(Roppused on mõtetud pasasiit sõnad ja kui sa neid liialt tarvitad, siis kaotavad nad tähenduse. Mõtle selle peale!)

 

See on ainult väike kriitika :D. Kui kriitikat ei talu, siis pole serveri tegemine sinu jaoks sobiv asi. LiLSi kopeerija ja LARPi pede kes vihkab teisi LARPi GMe.

Vale inimesega paukusid.. :nose: Good Luck, you fuck!

 

Maybe, sa oledki see sina? rofllmao copter.

Ise oled ehk kopeerija?...

LARPi pede ,ahhjaa sa oledki..

Ja varsti see pole enam LARP.

ühe sõnaga mida ma ütlen sulle "GTFO"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

XdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXdXd

Päeva mõtetuim ütluste ümber lükkamine. Nõrga tunnus on see, et ta püüab end teiste halvustamisega kõrgemale upitada. Mul pole igatahes mingit põhjust lampi kõiki teisi servereid sõimata nagu sul paistab. Tulin ma siia isegi üsna rahulikult, aga sa hakkasid jamama. Kohe tuleb selline revange et vähe pole. Küll tulevikus avastad mis ma mõtlen :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nüüdseks on parool peal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuidas saab see võimalik olla? Kas Dan oli täis või tahtis ta tõesti teeiga ühineda, et te veel LiLSi scripti osi rööviks? Loodame, et seekord mingit jama teil ei teki.

 

Kes sulle röövimisest rääkis? Röövi ise LiLSi script ära ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mida ma näen. Jälle mingi wannabe scripter (Martinike) paneb tarka. Panin paaris teemas tähele, et mölisesid kõigiga, kuna nad kasutasid larpi.

 

Ise kasutad samamoodi kellegi teise tehtud scripti. Ehk lisasid paar filterscripti, tõlkisid ja copy/pastesid kellegi teise koodi natukene omale gamemodi, kuid saa aru sa ei ole scripter! Sa ei suudaks ise nullist mitte mingit Roleplay gamemodet aretada.

 

Tõmba oma ego vähe tagasi.

 

Serveris käinud ei ole, kuid ei soovita seda külastada kellegil. Juba sellepärast, et see omanik on paras tropp. Endaarust "pro scripter", kes ei suuda pawnos nullist mitte kui sittagi teha.

 

Mul ei ole selle serveri vastu mitte midagi, kuid lihtsalt vahvli foorumit sirvides hakkas silma see kõiketeadja kes kõigiga mölises.

 

PS! Kodulehe kujundus on teil kena! Paint? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja mida ma näen. Jälle mingi wannabe scripter (Martinike) paneb tarka. Panin paaris teemas tähele, et mölisesid kõigiga, kuna nad kasutasid larpi.

 

Ise kasutad samamoodi kellegi teise tehtud scripti. Ehk lisasid paar filterscripti, tõlkisid ja copy/pastesid kellegi teise koodi natukene omale gamemodi, kuid saa aru sa ei ole scripter! Sa ei suudaks ise nullist mitte mingit Roleplay gamemodet aretada.

 

Tõmba oma ego vähe tagasi.

 

Serveris käinud ei ole, kuid ei soovita seda külastada kellegil. Juba sellepärast, et see omanik on paras tropp. Endaarust "pro scripter", kes ei suuda pawnos nullist mitte kui sittagi teha.

 

Mul ei ole selle serveri vastu mitte midagi, kuid lihtsalt vahvli foorumit sirvides hakkas silma see kõiketeadja kes kõigiga mölises.

 

PS! Kodulehe kujundus on teil kena! Paint? :D

Ma näen et sa oled wannabe faggot.

Kesse ütles et ma varastan teisi gm ja lisan fuusciippii ? :D:D :D :D faggot

Õpi ise skriptima, sa ei teagi mu skriptimiseoskuse ja minust mitte sittagi.

Suudan ikka. Sa ei tea, mis meil on.

Egotse vähem, ja ma olen kuulnud et iFail on mingi tropp, kes kepib oma õpetajat with anal?..

Ma nimetaksin sind "Tropp scripterija", kuna sa ei oska sittagi skriptida ja pole üldse meie serveris käinud.

Kesse kotib? paint on hea joonistamisprogramm, woh.

I know, iFail is "hälvik" a "Ajudoonor".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma näen et sa oled wannabe faggot.

Kesse ütles et ma varastan teisi gm ja lisan fuusciippii ? :D:D :D :D faggot

Õpi ise skriptima, sa ei teagi mu skriptimiseoskuse ja minust mitte sittagi.

Suudan ikka. Sa ei tea, mis meil on.

Egotse vähem, ja ma olen kuulnud et iFail on mingi tropp, kes kepib oma õpetajat with anal?..

Ma nimetaksin sind "Tropp scripterija", kuna sa ei oska sittagi skriptida ja pole üldse meie serveris käinud.

Kesse kotib? paint on hea joonistamisprogramm, woh.

I know, iFail is "hälvik" a "Ajudoonor".

 

Saad aru et sa oled siin foorumis kõige jobim vend?iFail ehk ei ole sinu ''skriptimise oskustega'' kokku puutunud aga mõned inimesed siiski on.

Räägi millagi normaalselt ka.Arvad ,et oled cool mees kui kasutad mingeid sõnu mille tähendust sa ei tea?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Saad aru et sa oled siin foorumis kõige jobim vend?iFail ehk ei ole sinu ''skriptimise oskustega'' kokku puutunud aga mõned inimesed siiski on.

Räägi millagi normaalselt ka.Arvad ,et oled cool mees kui kasutad mingeid sõnu mille tähendust sa ei tea?

Ise oled äkki?

 

Aitab spämmidest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.