Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

San Andrease Rollimäng

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Pigem "Hea nonRP Meeskond"

 

Türi sa mingi koguaeg ütled teistele serveritele nonRP meeskond!

 

Oleks hea kui praegu hakkaksime sind siin spammima s1tt server jne,ah?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Martinike on viimane kes siin mindagi RPst rääkima peaks,vend ei taju üldse kuidas seda teha.

 

Las ma pakun, sa mölisesid, kuna said teiste RP servudes bänni. irv.

 

Evolution,

Kui nii teed siis sa oled täielik koer aka sitakott.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Las ma pakun, sa mölisesid, kuna said teiste RP servudes bänni. irv.

 

Evolution,

Kui nii teed siis sa oled täielik koer aka sitakott.

 

Pole ma kuskil banni saanud idioot.Las ma tuletan meelde kuidas sa DMisid kui teil kevadel mingi RP serv oli,ise olid veel admin...

 

//ja plz õpi eesti keel ära ,sa ajad sellist paska et isegi aru ei saa ilmselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole ma kuskil banni saanud idioot.Las ma tuletan meelde kuidas sa DMisid kui teil kevadel mingi RP serv oli,ise olid veel admin...

 

//ja plz õpi eesti keel ära ,sa ajad sellist paska et isegi aru ei saa ilmselt.

 

No Event ;)

 

Mis see sinu asi on? Las nad ei saa aru siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Martin sa ei taju midagi RP'st

Vahepeal ei pidanud teie serveris /me tegemagi relva jaoks..

TEC9 kasutatakse ka seal -.-

 

Kahju küll, TEC-9 polnud. Neid sai osta relvapoest.

Selle ajal mul ei olnud keybindid. No nüüd peabki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ütleks et väga mõnus server


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis mul selle värgi jaoks tirida vaja, samp?

 

ei teagi, ei l2he t66le, connecti vajutan, ei tee midagi pmst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nojh, sain nyyd sisse, aga pole 6rna aimu kuidas edasi saada, mingi registreeri parool, aga ei funka kui yritan midagi....

 

no keegi, suggestions? v6i 6petusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nojh, sain nyyd sisse, aga pole 6rna aimu kuidas edasi saada, mingi registreeri parool, aga ei funka kui yritan midagi....

 

no keegi, suggestions? v6i 6petusi?

 

Vajuta "T", siis avaneb hall box.

Kirjutad sinna: /register (parool)

Kui tegid ära siis: /logi (parool)

 

Ja edasi regamine ning RP õpetus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vajuta "T", siis avaneb hall box.

Kirjutad sinna: /register (parool)

Kui tegid ära siis: /logi (parool)

 

Ja edasi regamine ning RP õpetus.

 

/register v6i /registreeri, midagi ei juhtu kummagi puhul, k6ik ikka endine ja kui logida proovin kah.

 

edit: sain kuidagi l6puks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
/register v6i /registreeri, midagi ei juhtu kummagi puhul, k6ik ikka endine ja kui logida proovin kah.

 

edit: sain kuidagi l6puks.

 

kuid kirjavead värgid võiks tõesti ära parandada :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tulge kindlasti sinna serverisse! Parim RP Server! Varsti hakkavad Botid sõidukeid (Rong, Buss, Tramm jt.) Juhtima!:cool:

 

Ossu, sulle on aetud soga või teed seda ise? SA:MP 0.3s tuleb võimalus igasse servusse botte teha. Nagu teie server mingi eriline selles suhtes oleks. Võibolla saate teie selle boti süsteemi viimasena tööle. Teie "San Andreas Rollimäng" on lihtne "San Andreas RolePlay" copy nimejärgi vaadates. Mis su LiLSi nimi oli martin?

Mul ka oma serveri GM betatestimisel jne. Teeme suht parimate eesti RPjatega oma rahvusvahelist serverit, "The Glamorous Las Vegas". Hetkel Betatest server ülal ainult. Kui GMi valmis saab, siis teen topicu ka ma arvan.

Kuna ma sinu nime juba küsisin Martin, siis oleks ebaviisakas enda omi mitte öelda. Alustan vanematest nimedest ja lõpetan uutega: Arno_Kont(sain poole päevaga banni, ei osanud RP veel :D), Johnny_Fife, Kaspar_Palmisaar, Johnny_Fife, Jeremy_Fife, Jose_Cox, Luis_Flores (ei võtnud päris kasutusele kuna kuulsus), Brian_Foster, Edmond_Flecher. (NB! Mul on natuke omamoodi RP, mistõttu osadele ma ei meeldi).

Igatahes, kui peaks tekkima isu vaadata beta versiooni, siis IP: 80.79.113.60:7777 ja meie leht on: Glamorous Las Vegas

 

Selles serveris oli vist juba registreerimisel viga, "/registeeri"

 

eRP - EL

 

Mitte, et ma siia teid oleks halvustama tulnud, KUID ma olen kuulnud, et teil on 3 mingisugust asja, ei mäleta kõiki. NT: Tänavatega kaart (MOD). Nad ütlesid et see nende tehtud, tegelt copiti see valhalla (vG) foorumist. -.-

2. Esmalt mängis Siim_Kohva Life in LS serveris. Ta tegi oma serveri nagu see siingi. Ta tuli LiLSi ja spammis adverti seal 2 päeva kui adminne sees polnud. Mul on sellest siiamaani pilt. Kui peaks oma eRP-EL nii LiLSile või meile jama tegema, siis ilmselt läheme politseisse ja kaebame ka SA:MP'ile. Loodan et selliseid intsidente ei tule.

 

Rohkem asju mul hetkel pähe ei tule, rääkisin suu puhtaks. Ma tahan, et inimesed teaksid kõike mitte vaid parimat osa. Kuidas ma seda tean? :D ma hoian silmad lahti, aastast RPs piisab. Vabandan kui kellegile liiga tegin.

 

Ma postitasin selle siia nii, kuna eesolev jutt oli pooleldi vale. Ma ütlesin ka mida ma arvan nendest kõigist eesti RP wannabe'dest.

 

No offence!

 

Ongi, see serv failed nagunii.

kõik servudes on Winterid

 

Ah et sa siis selline riiukukk jah?

 

Keda kotib ? Milleks mul mängijad vaja on ? haha... pigem sa failed.

 

Mõtetu teema pole?

 

Kui sul on midagi Life In Los Santos adminitele öelda ütle otse näkku mitte ära räägi kuskil foorumis meist taga , mkay?

 

Hea mõte kusjuures.

 

 

Asi nii. Esmalt saa Eesti RP monopoliks ja siis on vast mõtet natuke targutada. Sellise inimese kohta ütlen mina küll vaid... ülbe. Just just martin, hull anti-reklaam käib. Räägid siin, et miks kõik LARPi kopivad. Ise tegid sammuti, Jack_Black (vms?).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.