Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kanye West võib vangi minna.

Soovitatud postitused

Ärge tümitage siin Techi, las ta kuulab Kanyet kui tahab, ise ei arva Kanyest midagi kuigi kaks viimast laulu "Love Lockdown" ja "Heartless" vms on päris head, ehk sobibki talle laulmine paremini kui räppimine?

Lil Wayne'i ja Souljaboy kohapealt on mul sama arvamus mis siin teistel oli, "räpivad" et saada raha, naisi, autosid, maju ja palju muud, ühesõnaga pole nad midagi väärt, kuigi imelikul kombel on just Lil Wayne'i ja Souljaboy koostool valminud "Turn My Swag On" jubehea laul..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minule meeldib Kanye parim laul on Stronger:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ongi noh! Omg, saage aru, te halvustate ja arvustate siin ühte artisti. Unustasite hetkeks, et ta teeb muusikat? Sou, räpib? Mitmeid ja mitmeid maailmakuulsaid laule on ta teinud. Vähemalt pole mingi copy-paste tüüp ja on originaalne. Ja teie "kes pole vanglas käinud, pole räppar" jamadus. I mean, kammoon, mis te kuulate muusikut, kes laulab, mis osaliselt tähendab seda, et te üritate mingil nišil olla sama lahe, kui artist, keda peate lahedaks, või siis te kuulate laulu ennast? Kuulake muusikat, mitte artisti, kes esitab. Sama hea, kui ma hakkan siin mingi DJ või Snoop'i või mingi suvalise ponksuga põrkama. Neil on head laulud, kuid nende elu on hoopis teine teema. Järjekordselt ei tea, mida ma eelnevate lausetega öelda tahan.

 

Ontopic: Noh, mida iganes. Ses suhtes, et ajakirjanikud teevad tööd ning on valmis riskima, kuna summa on hea pildi eest parem. See on nende igapäeva teema ning neid eriti ei koti, mida arvab "ohver." Lugu on ju vaja ning kollane meedia peab millestki toituma. Teise külje alt on selle jaoks olemas intervjuud, punased vaibad ja palju-palju üritusi, kus ajakirjanikud saavad oma stoorisid teha.

 

Märatsemie kohta nii palju, et ajakirjanikke võiks ikka ette hoiatada, kui staar pole antud hetkel nõus midagi jagama. Kui mingi rott ronib vastu tahtmata üle aia ja hakkab torkima, siis ma vajutaks ka talle vildiga üle kühmu ju. Kaamera, omg. Noh, mingi sümboolne trahv ja asi ants. Sellepärast pole vaja vanglasse saata. Ma olen suht kindel, et mingi vangi minekut ei tule. See oleks naeruväärne. Pealegi, paljud staarid on ajakirjanikele ära keeranud vihahoos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma mõtlesin seda vangi lauset naljana btw;D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Orcut, ma ei tea kas Kanye lauludes on mainitud vanglat ja muud gängsteripaska või mitte, aga juhul kui on, kus kohast ta siis originaalne on?

Kohe on kui kongi satub, loodame et ei satu ja keevitab oma hitte edasi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aam, sorri, kui keegi ehmus. Ma ei ürita siin Kanye'it kaitsta, vaid niisama nii tuimalt head artisti mõtada vms. Näiteks iseloomu koha pealt ei ole ta üldse ego ega mingi ülbe kurk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta üks normaalsemaid lauljaid imo ta pole naq mingi soulja boy ja lil wayne..


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aam, sorri, kui keegi ehmus. Ma ei ürita siin Kanye'it kaitsta, vaid niisama nii tuimalt head artisti mõtada vms. Näiteks iseloomu koha pealt ei ole ta üldse ego ega mingi ülbe kurk.

 

Ma julgen sulle vastu vaielda, keegi mäletab mis juhtus siis kui mingi "D.A.N.C.E" tema eest nipsas auhinna, tüüp läks korralikult välja kuna tema video ei võitnud, kus tal oli Pammy ja muud kuulsused kohale veetud, ronis lavale ja hakkas seal lõugama, Touch The Sky oli laulu nimi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi sellepärast ei tohiks ülekohut mõista et poiss räpib või on gängsta kellegi arust. Kuulsatel poistel ka õigus oma elu elada. Ma arvan et igaks tõmbaks selle fotoka paparazzi käest nahhui ja annaks tappa ka veel väga vabalt. Ma küll annaks. Aga öelge mis tahate.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nõustun Painfuliga.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no jah juhtub :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma julgen sulle vastu vaielda, keegi mäletab mis juhtus siis kui mingi "D.A.N.C.E" tema eest nipsas auhinna, tüüp läks korralikult välja kuna tema video ei võitnud, kus tal oli Pammy ja muud kuulsused kohale veetud, ronis lavale ja hakkas seal lõugama, Touch The Sky oli laulu nimi.

 

See oli 1 kord.

Leiad veel mõne tarkpea?

Eks sa ego ei tee kunagi elus midagi valesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.