Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mina olen proff, ma suudan seda.

Soovitatud postitused

Ma olen uhke selle üle et suudan olla väga positiivne enamustes halbades olukordades mis juhtunud on :) Nt eelmine nädal lendasime autoga ~120km/h lennuga kraavi, auto oli katuse peale ja uksed olid lume pärast blokeeritud, aknast oli ainult õrnalt valgust näha, 5 kesi olime autos ning kõik olid hüsteerias exept meee :).

 

Umbes taoline laks oli meil ka. Umbes sama kiirusega kraavi. :D Sõber hakkas kohe tegutsema, pani raadio kinni ja pani imepisikesest august välja. Kõigil oli, et wtf, türa kuidas?? :D Meie peadki ei mahtunud läbi sealt. :D Ta oli mingi 14 siis.

Ise suutsin ka selles olukorras rahulikuks jääda, mis sest, et mul ninast verd jooksis täiega..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umbes taoline laks oli meil ka. Umbes sama kiirusega kraavi. :D Sхber hakkas kohe tegutsema, pani raadio kinni ja pani imepisikesest august vдlja. Kхigil oli, et wtf, tьra kuidas?? :D Meie peadki ei mahtunud lдbi sealt. :D Ta oli mingi 14 siis.

Ise suutsin ka selles olukorras rahulikuks jддda, mis sest, et mul ninast verd jooksis tдiega..

 

Paanikas paned imepisikesest august v2lja, mul oli t2pselt samamoodi, kui s6braga laksu panime, aken oli kuidagi poole peal lahti ja ma kuidagi j6le kiiresti panin ajama sealt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehh,Pärnus Sõitsin Ehitajate teel Jalgrattaga 53 Km/h ja Ment Pidas Kinni Andis Hoiatuse,et Linnas Lubatud 50 Km/h . Nii et haige asi:D

 

Tuult Polnud,ja Heas Vormis Olin ka:D

 

(Y)

 

Haige :D Mul õnneks on ka õnnestunud sõita Classic Discoveriga rattaga 51Km/h :D spidomeetri pealt see oli pmst korraks siis enam ei jaksanud


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskan plaksutada ühe käega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskan rattaga ilma lenksuta sõita.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Värvisin seain kitsega:)

suht uhke:)


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suudaks siit foorumist igaühe nokki panna.

 

Olen selle üle väga uhke!

 

On see huumor või mitte. Labane ikka.

 

Enda kohta oskan rääkida nii palju, et oskan hästi ujuda ja olen häid aegu saanud. Igasugused phsühholoogia testid on näidanud, et matemaatiline mõtlemine on mul tasemel, mida on vaid saavutanud 1.6 % testi läbinutest. Samas loomingulist poolt pole mul üldse (kunst). Olen uhke, et õpin lisana TÜ Teaduskoolis informaatikat ja füüsikat. Käin matemaatika-füüsika eriklassis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suudaks õppida viitele kui viitsiks -.- 1-5 klass sain viied tunnistusele 6 kl oli paar nelja ja sealt maalt siiani on 50/50 neljad alles -.- tahaks ikka ülikooli ära saada.

 

// sain koolis pinksivõistlusel täna kolmandasse raundi... tegin 2 klassi vanemale ära 2-0 settidega( 13-11 ja 11-8 ), arvan et järgimne raund saan pähe või teen 2-1 ära.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suudaks siit foorumist igaühe nokki panna.

 

Olen selle üle väga uhke!

 

Misajast inimesi nokki "pannakse"?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen uhke, et mulle piisab vähesest alkoholist. Väiksed kulud. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oskan plaksutada ühe käega.

 

Sama , keegi miskipärast ei saa aru et kuidas see võimalik on , endale tundub nii kerge ja normaalne see. Tean et foorumi neah oskab ka mingil määral.

 

Mul on eriline oskus koolis kõige tähtsamate tundide ajal üliunine olla ja enamus tunnist silmad pool-kinni passida. Suudan ülipalju(vähemalt enda jaoks) süüa kuid siiski tunda kuidas mu kõht on tühi.

Vahepeal kaon ära oma mulli , kuskil sügavas mõttes ja tegutsen , näiteks ükskord suutsin minna kooli aga koolikoti jätsin koju , see oli suurim fail üldse. Tundub, et kaldun vaikselt teemast kõrvale juba, normal.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Korvpallis on siis kõige paremad saavutused.

Kui keegi korvpallist midagi jagab, siis saab aru, millest räägin nüüd. =)

Olime võistkonnaga turniiril ühe punktiga maas, 10 sekundit oli umbes mängida. See, keda mina katsin, tegi 1v1 minuga. Pettis mu ära, läks alt viskele, blockisin ta vastu lauda ära. Küsisin palli, viisin üle, 5 sec mängida. Söötsin korra, lõikasin nurka, olin vaba ja sain palli. Viskasin. Sees. Võitsime ühe punktiga turniiril 1. koha.

Siis võiks vist selle ka nimetada korvpallist rääkides, et kui ma suvel käe kipsi kukkusin 9. klassi minnes, läksin augusti alguses trenni, käsi viimast nädalat kipsis, proovisin 305cm kõrgust rõngast puudutada ja see õnnestus mul.

 

Mingeid RS ja muude mängude head tulemused vms, mis teinud olen, minu silmis mingid erilised saavutused pole. Need on ju kõigest mängud ajaviitmiseks. Rohkem ikka päris elus tehtud asjad.

 

Häid pühi,

Kakatrall


Foorum pole peldik, kuhu peaksid Sa s*ttuma !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suutsin poolesest viinast täis jääda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.