Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mina olen proff, ma suudan seda.

Soovitatud postitused

VIP

Suudan tõmmata enda sõprade hulgast suurima hiti b0ngist :D

Suitsu teen ka kõigist kiiremini ära, kui vaja(mida pole kunagi).

Autoga olen suhteliselt kuldkäpp:) ja rolleriga sai ka omal ajal kõvasti sõidetud, sellega nokapeal tuleb ka ikka mõnusalt.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma oskan igasuguseid hääli ja liigutusi järgi teha ( beavis n butthead , michael jackson , arnold rüütel) näidelda oskan ka hästi , nii väidetakse :)


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu saavutused küll ei ole väga imelised, aga minu arust on head.

Ma õppisin esimesest klassist kuni kuuenda klassini ainult viitele, tunnistusel olid alati kõik viied, mitte ühtegi nelja. Praegu käin üheksandas klassis ja mul on neljad ja viied, mul ei ole kunagi tunnistusel kolmesid olnud, kuigi see veerand olid mitu kolme väga lähedal. Ma ei ole ka tuupur, väiksena jah ma tegin kõik kodutööd ilusti ära, aga nüüd ma kodus õpin nädalas umbes pool tundi (kui sedagi). Aga no ma käin ka suhteliselt halva tasemega koolis. Minu arust on päris hea saavutus jõuda üheksanda klassini nii, et sul ei ole kunagi tunnistusel ühtegi kolme olnud. Ma ei tea, kuidas teie arvate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul olid vist 1-4 klass kõik viied, siis 5-ndas hakkasid neljad tulema, lõpuks enamvähem kõik neljad, 8-nda teisel veerandil tuli üks kolm, mis oli esimene ja siiani pole neljasid-viisi enam olnud, käes 9 klass. Ise olen tegelikult rahul, sest alati on olnud 1 kolm, korra ka 2 kolme. Siiski lõpetasin 8 klassi neljade viitega, loodan seda ka 9. klassist :)


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irv, vaatasin seda teemat ja kammon, mis kuradi saavutused. See, et sa õppisid algkoolis või nagu siin oli 1-4 klass viitele , ORLY , kui sa täis idioot ei ole siis sa õpidki algkoolis viitele.

 

Suudan oma seltskonnast kõige kiiremini viina kinni tõmmata, olen nüüd lahe ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irv, vaatasin seda teemat ja kammon, mis kuradi saavutused. See, et sa õppisid algkoolis või nagu siin oli 1-4 klass viitele , ORLY , kui sa täis idioot ei ole siis sa õpidki algkoolis viitele.

palju on ka siukseid, kes võitlevad juba esimesest klassist peale kahtedega, ohmoon. Endalgi klassis siukseid=/

Algkoolis = 9 klassi, pigem sa tahtsid öelda algklassides = 1-4 klass.

Häid jõule!


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma üritan õpse väheme kuhugi saata . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algkoolis = 9 klassi, pigem sa tahtsid öelda algklassides = 1-4 klass.

 

Pigem tegid iseennast lolliks hetkel, ALGKOOL = 1-4 klass.

9 klassini on põhikool, 10-12 = KESKKOOL jnejne.

 

tapan csis teid kõiki ära -.-


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pigem tegid iseennast lolliks hetkel, ALGKOOL = 1-4 klass.

9 klassini on põhikool, 10-12 = KESKKOOL jnejne.

 

tapan csis teid kõiki ära -.-

 

Tra mai tea, kas mitte algkool pole 1-6? põhikool 7-9 gümnaasium 10-12? Nii ei ole we?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oi tr* kus sain irnuda:D

 

 

enda selline, et kui mul oli ruunis 4 tüüpi peal ja ise olin üksinda ja omasin lõpux nad kõik ikkagi maha:D

nad olid cb 108, 114, 102, 105 kui õigesti mäletan

 

haha, sama tunne olnud kunagi :D

Tagusin lvl 120+ teami mbs laiali üksipäine, neid oli ~5 umbes :D.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen märganud ,et ajaloos jääb kõik meelde ja tean väga palju pisidetaile ning geograafias olen hea ,sest tean peast enamvähem kõiki riike ja ei ole nii konkreetselt õpinud vaid lihtsalt tean.Ja siis oskan suht hästi kõiki spordialasid pean silmas just pallimänge ja jooksmist.Ning olen suutnud 2 korda lüüa jalgpalli eesti mestrivõistlustel väljaku keskelt lüüa värava Pärnule ja Sk 10-nele.Pärnule lõin täissuuruses väljakul ja SK-10-nele siis ,kui veel väiksemad mõõtmed olid.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olin super õnnelik kui sain oma esimese nn "pika noole".

 

Kes ei tea (arvan, et paljud ei tea), siis pikk nool on oma noole tabamine . Nagu Robin Hoodi värk (that sound so cheesy).

 

Jah, ma olen vibulaskja ja ma ei lase pikkavibu, minu kallikeseks on plokkvibu. :)


3razs.pngadventurelog.php?u=Ghost_Ivan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen uhke selle üle et suudan olla väga positiivne enamustes halbades olukordades mis juhtunud on :) Nt eelmine nädal lendasime autoga ~120km/h lennuga kraavi, auto oli katuse peale ja uksed olid lume pärast blokeeritud, aknast oli ainult õrnalt valgust näha, 5 kesi olime autos ning kõik olid hüsteerias exept meee :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskan olla lihtsalt omaette, muud ma ei oskagi.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.