Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~~~Deja Vuu~~~ (Eestimaine def 1-20 pure klann)

Soovitatud postitused

amfhjp.png

 

Millega on tegemist?

 

Deja Vu on 20.02.09. loodud pure klann. Me oleme suutnud selle ajaga koguda juba üle 20 liikme. Dejavu ei ole rahvusvaheline klann. See on vaid eestlastele. Seega üritused toimuvad GMT +2 ajatsoonis.

 

Eelised välismaa pureklannide ees:

 

*Klannisisene keel on eesti keel.

*Ürituste toimumisajad on igale eestlasele kohased, ei pea enam öösel kell 2 pkima.

*Asi on Eesti sisene, kõik tunnevad kõiki. Inimesed on juba eelnevalt rune teemalistes foorumites tuttavad.

*EESTI FTW

 

Klanni foorum: http://z8.invisionfree.com/D_E_J_A_V_U/index.php?

IRC chat: #dejavu

Memberlist: http://www.runehead.com/clans/ml.php?clan=deja_vu

 

Klanni juhtkond:

 

Liider:

Newborn Love

Xumnie

 

Abiliider:

Moh Bill

 

riba.gif

 

Nõuded

 

I Variant. (Üksikult)

 

Strength - 70+

 

Ranged - 70+

 

Magic - 70+

 

Defence - 1-20

 

Combat - 50+

 

 

II Variant. (Hübriidina)

 

Ranged + Strength = 135(+)

 

Ranged + Magic = 135(+)

 

Strength + Magic = 135(+)

 

Defence - 1-20

 

Combat - 50+

 

Vastavuses olevad statsid ei pruugi veel tagada kohta klannis.

 

Kuidas liituda?

 

 

Klanni foorum: http://z8.invisionfree.com/D_E_J_A_V_U/index.php?

IRC chat: #dejavu

Memberlist: http://www.runehead.com/clans/ml.php?clan=deja_vu

 

Liitumiseks tuleb täita teil Deja Vu klanni foorumis olev liitumisavaldus, ilma seda täitmata ei ole teil võimalustki klanni saada. Avalduses hindan eelkõige õigekirja ning teiepoolset suhtumist.

 

Päikest! Deja Vu klanni juhtkond.

 

riba.gif

 

slide.gif

 

riba.gif


20unxci.png

 

Joini DejaVuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Njah, et areneda on inimesi vaja. Seega, kui eestitasemel ei ole huvilisi, siis lasen jutu lahti ka välismaal (plaan just baltimaid vallutama minna:D ). Ürituste kohtapealt on sama asi, pole piisavalt inimesi, pole ka üritusi. (See on ainult ajutiselt.)

 

Jah iTunes, see on nii, et enamus tõsiseltvõetavad pured eestimaal liituvad kah välismaa klannidesse, kuna siin ei paista lööki olevat.


20unxci.png

 

Joini DejaVuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
60 atk

79 str

75 rang

70-82 mage.

To "iTunes"

Suur su combat on?

 

Liituksin, kui saaksin sisse .

att 40

str 62

def 1

range 60

hp 58

prayer 20/31

 

KÕIK STATID ON ARENEVAD !

Samuti oleks käpp klanni arendamisel

 

To "ailar100"

 

Tee oma str või range 70+ vähemalt. Siis vaatame. ;)


20unxci.png

 

Joini DejaVuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat, ma olen väga kaua mõelnud liituda teiega. Aga koguaeg, kui vaatan foorumit, siis enam ei viitsi. Lihtsalt see tundub suht jama, lihtsalt invisionfrees või kuskil oleks imo parem.

Ja combat 75 pure vist oleks liiga suur combat ka teiste kõrval..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

liitun, kui oma ülbikud sealt chatist opidest nahhui saadad.

Su clan ei jõua kuhugile nii.

Ühesõnaga siis, läksin chatti: ütlesin Tere, kas kellegiga võimalik rääkida ka on: vastust ei tulnud, kõik tegid sega !dm värki seal, terve chat oli aint seda dmi täis.

Järgmine küsimus oli juba, kas te olete clan, ja teiega rääkida saab või olete mingi lambi chat kus dmitakse ?.

vastus oli : mida sa tahad ?(op-i poolt).

Anyway, ise olen muidu cmb 59, Attack 40, Strenght 84(kohe 85), def 1, hp 75, pray 1,mage väike(hakkan vaikselt arendama).

Aga jah, kui teete midagi siis vaadake, et chatis ka inimesed normaalselt uustulnukaid vastu võtaks.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kurat, ma olen väga kaua mõelnud liituda teiega. Aga koguaeg, kui vaatan foorumit, siis enam ei viitsi. Lihtsalt see tundub suht jama, lihtsalt invisionfrees või kuskil oleks imo parem.

Ja combat 75 pure vist oleks liiga suur combat ka teiste kõrval..

 

Ma olen ise combat 76. :D

Ma just ootangi sinusuguseid liikmeid oma klanni. Ehk teised võtavad kah siis eeskuju ja arendavad oma acc piisavalt.:D

 

 

liitun, kui oma ülbikud sealt chatist opidest nahhui saadad.

Su clan ei jõua kuhugile nii.

Ühesõnaga siis, läksin chatti: ütlesin Tere, kas kellegiga võimalik rääkida ka on: vastust ei tulnud, kõik tegid sega !dm värki seal, terve chat oli aint seda dmi täis.

Järgmine küsimus oli juba, kas te olete clan, ja teiega rääkida saab või olete mingi lambi chat kus dmitakse ?.

vastus oli : mida sa tahad ?(op-i poolt).

Anyway, ise olen muidu cmb 59, Attack 40, Strenght 84(kohe 85), def 1, hp 75, pray 1,mage väike(hakkan vaikselt arendama).

Aga jah, kui teete midagi siis vaadake, et chatis ka inimesed normaalselt uustulnukaid vastu võtaks.

 

IRC chatiga on selline lugu, et praeguselhetkel kasutame naaberklanni (FS'i) chatti, mina seal korda ei loo otseselt. Dejavuu klanni juhtkonnaga sai maha peetud arutelu ja nõustusime kõik, et veel ei vaja DV täiesti oma chatti. Nüüd ma enam seda ei arva, kuna näen, et on tekkinud mõningad ebamugavused. Ka see viga saab lihvitud.

...

Sul on hää konto. Loodan näha sind tulevikus dv kollektiivis. :)


20unxci.png

 

Joini DejaVuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liitun võibolla.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
gothiceye2.jpg

 

Millega on tegemist?

 

Deja Vu on F2p ja P2p põhine Runescape 2 klann mis baseerub ainult puredel. Klann võtab aktiivselt osa Clan Wars minigames ning Player vs Player süsteemist, lisaks toimuvad ka noncombat üritused. (sealhulgas Gratzimis- või Drop party'd). Deja Vu on sõlminud liidu Fallen Souls klanniga. Üritused toimuvad osaliselt koos. (Fallen Souls aka Flesh Hunters) Kuna tegemist on vastsündinud klanniga, siis kõik on veel valmimisel. Deja Vu võtab omaks ka kõik need, kes on teiste kontodega (näiteks main kontoga) mõnes teises klannis. Ainus tingimus, mis multiclan'induse alla käib on see, et sama kontoga ei või olla mitmes eri klannis.

 

Klanni foorum: http://clandejavu.forumotion.com/forum.htm

IRC chat: #fallensouls

 

Klanni juhtkond:

 

Liider:

Newborn Love

Robins Heart

 

Abiliider:

Moh Bill

 

dejavu.jpg

 

Kust tuli mõte/soov teha just puredele mõeldud klann?

 

Eestis ei ole ühtegi ainult puredel baseeruvat klanni (tehtud on neid küll kõvasti aga paljud neist aktiivsed on? ;D). Ilmselt selles to tung oligi. Toona, endise FH (Flesh Huntersi) liikmena pakkusin nende juhtkonnale välja mõtte teha FH mini klann, selline, mis koosneks vaid puredest. Toona see mõte jäigi ainult mõtteks. Asi hakkas arenema siis, kui olin teinud FH'sse lahkumisavalduse. Esmalt otsustasin uurida, kuidas rahvusvahelised pure klannid välja näevad. Kasutasin klannide leidmiseks Pure Community foorumit. Jäin pidama klanni Epidemic'u juures. To on medium pure klann. Mulle meeldis nende organisatsioon, oleksin vast liitunud kui PK'd ei oleks öösel toimunud* ;D Aga see käib rahvusvaheliste klannide juurde. Niisiis, kuna eelmine variant ei sobinud, otsustasin ise klanni teha. Rääkisin sõbraga sellest mõttest ja ta oli nõus mind toetama. Kahe peale ajasime foorumi püsti. Hiljem liitus meie kollektiivi veel üks FH liige (Moh Bill). Täna otsustasime projektile päevavalgust näidata! Seega oleme valmis teid Deja Vu kollektiivi vastu võtma.

 

dejavu.jpg

 

Nõuded

 

I Variant. (Üksikult)

 

Strength - 65+

 

Ranged - 70+

 

Magic - 70+

 

Defence - 1-20

 

Hitpoints - +55

 

 

II Variant. (Hübriidina)

 

Ranged + Strength = 125(+)

 

Ranged + Magic = 130(+)

 

Strength + Magic = 125(+)

 

Defence - 1-20

 

Vastavuses olevad statsid ei pruugi veel tagada kohta klannis.

 

Kuidas liituda?

 

 

Klanni foorum: http://clandejavu.forumotion.com/forum.htm

IRC chat: #fallensouls

Liitumiseks tuleb täita teil Deja Vu klanni foorumis olev liitumisavaldus, ilma seda täitmata ei ole teil võimalustki klanni saada. Avalduses hindan eelkõige õigekirja ning teiepoolset suhtumist.

 

Päikest! Deja Vu klanni juhtkond.

 

dejavu.jpg

 

Ma ei ole kindel kas to teema läks nüüd õigele kohale, ei leidnud klannidele spetsialiseerunud alafoorumit! Ps kahju et foorum ei luba pilte originaalsuuruses kuvada. :(

 

hea clan liituga... kahju et endal puret pole... newborn love on äge vend...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Range: 81

Def: 1

Pray:44

Str: 68( aga see alles arendamisel ja seda eriti ei kasuta)

 

Saan sisse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

TEADAANNE:

 

DeJa Vu klann sai endale päris oma IRC chati, külastage kui aega/tahtmist on. ;)

IRC chat: #dejavu

Range: 81

Def: 1

Pray:44

Str: 68( aga see alles arendamisel ja seda eriti ei kasuta)

 

Saan sisse?

 

Hah! Tee juba avaldus..:kiss:


20unxci.png

 

Joini DejaVuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tavai, liituge liituge, normaalne klann, hea juhtkond, ainult et liikmeid vaja! Liituge ise ja küll näete, et varsti on klannis üle 20 liikme ja juba normaalne Eesti pure klann! Liituge!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liituge kõik, juba on ~10 liiget, aga tuleb juurde tohutult! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.