Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Esimene pöördumine uue Jagexi CEO poolt

Soovitatud postitused

VIP
wild ainult wild tagasi.

 

Mis praegustel PvP worldidel viga on?

 

Äkki on asi selles, et sa pole piisavalt hea nende jaoks?

 

Ära mängi tarka...

Sa said aru küll mida nad mõtlesid. :S

 

Hmm, tarka... ?

 

Mida nad jonnivad siis? absoluutselt kõik on olemas, mis PKmise ja stakemise vajadused ära peaks rahuldama. Jonnipunnid sellised.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

* Wild

* Stake

* Trade

* Vana Graafika (A)

* Summmoning minema :D

Thats waht i want : )

Mäletate tglt kui hea oli rs2 kui ta oli just välja tulnud ja ei olnud Botte , hullu graafikut ja mõtetuid skille ja olid üli pop kui sul oli cooking 99 : ) ?


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis praegustel PvP worldidel viga on?

 

Äkki on asi selles, et sa pole piisavalt hea nende jaoks?

 

 

 

Hmm, tarka... ?

 

Mida nad jonnivad siis? absoluutselt kõik on olemas, mis PKmise ja stakemise vajadused ära peaks rahuldama. Jonnipunnid sellised.

 

omg.. wildys oli vanasti nii, et kui vastasel oli rune full ning skull peal siis sa ikka said need asjad endale mitte nagu PvP-s, et kui joppab saad mingi rune fullhelmi kõigest, mis siin osavusest juttu on?

 

ja 5k vaevalt kellegi stakemist ära rahuldab, vanasti olid ikka phat staked -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol , mis te arvate , et nüüd tuleb kõik wild ja stake tagasi kui te seda siin palute?

Jagex on öelnud , et nad ei too wildi ega staket tagasi , pole mõtet siin nõuda ju.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
omg.. wildys oli vanasti nii, et kui vastasel oli rune full ning skull peal siis sa ikka said need asjad endale mitte nagu PvP-s, et kui joppab saad mingi rune fullhelmi kõigest, mis siin osavusest juttu on?

 

ja 5k vaevalt kellegi stakemist ära rahuldab, vanasti olid ikka phat staked -.-

 

PvP dropid on seotud küll joppamisega, aga igatahes väga vähesel määral. Palju oleneb sinu ja vastase relvastustest, löökidest jms. (loe: ainult parimad võidavad :kiss:)

 

Ega ei stake'tagi 5k kaupa. Staketakse p2p stake turniiridel, kus võib võita miljoneid-miljoneid. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See trade limit on küll täiesti BS, aga jah mind see enam õnneks ei kõiguta, sest main juba suve algusest saati banned ...

 

Kui varem sai kergelt ja kiiresti miljonid merchanti läbi kokku ajada, siis nüüd see igavene nihuinjaa :( ( barrows items.)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui PK ja Stake ja originaalne PC tuleks tagasi, siis hakkaks mina ka mängima..

 

Tegelt võiks reset tulla! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelt võiks reset tulla! :D

 

 

See oleks kõige lollim asi nende poolt.

 

 

Põhjendage oma vastuseid korralikult.

Mitte nii, et pk back pc back whatever.

Jõuate kõrgemasse klassi, siis peate eestikeele tunnis iga väite ära põhjendama.

 

 

Minu ainus lootus on see, et nad toovad RSC membudele tagasi.

Kuna ma ei saanud tookord ennast selle 6 kuu jooksul p2piks teha ja ma polnud niihästi kursis sellega.

Lootus on lollide lohutus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

duel arena võiks küll tagasi tulla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu sõnad sellele, et loodame et see poiss teeb midagi uut ja huvitavat

Wild ja Suurtes kogustes trade ja kõik selline oleks huinaa mingi korraliku uuenduse puhul.

Kuigi ma ei tea minuarust runescape on praegu väga 5+.

Isegi kui Bh-s võetaks rare asjade sisseviimine ära siis mõned targad leiaks ikka uusi võimalusi kuidas mille müüa ja võtke nt kasvõi dstone!

Lihtsalt loodame et uus poiss midagi perse ei keera(vähevõimalik kui ta ise runescape mängja...)

Ja kõiksugused huvitavad asjad oleks boonus(Y)(H);)


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see on ju olemas :D minuarust oli nii et pvp-s need wildernessi levelid töötasid

btw, originaalne wilderness ei saaks see olla kui see on pvp süsteemiga sa jobukas !!! tra postitad sellist crappi, pista põlema ennast ! (kas ma olen ka nüüd lahe ? ma nii üritan, võtan teistest eeskuju)

tegelt ka, see varsti naq moparscape foorum, kuidagi peab selle foorumi tegema alla 13 aastastele keelatud (isegi 15+ võiks olla) ntx teha foorum kuidagi meestele sobivamaks (mehelikumaks) dk, suht närvi ajavad kui inimesel abi vaja ja nägu täis sõimatakse (va illegaalne runescape alateema rs bot küsimused :P) sorry for offtopic

See uus tüüp räägib küll et teeb palju toredat, loodame et se pole lihtsalt jutt, sest et kui uus mees siis ka uus runescape, ELAGU F2P !


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see on ju olemas :D minuarust oli nii et pvp-s need wildernessi levelid töötasid

btw, originaalne wilderness ei saaks see olaa kui see on pvp süsteemiga sa jobukas !!! ra postitad sellist crappi, pista põlema ennast ! (kas ma olen ka nüüd lahe ? ma nii üritan, võtan teistest eeskuju)

tegelt ka, see varsti naq moparscape foorum, kuidagi peab selle foorumi tegema alla 13 aastastele keelatud (isegi 15+ võiks olla) ntx teha foorum kuidagi meestele sobivamaks (mehelikumaks) dk, suht närvi ajavad kui inimesel abi vaja ja nägu täis sõimatakse (vä rsbot alateema :P) sorry for offtopic

See uus tüüp räägib küll et teeb palju toredat, loodame et se pole lihtsalt jutt, sest uus mees ja uus runescape, ELAGU F2P !

 

Vähe ei räägi sa endaga hetkel, ma mõtlen ORIGINAALSE all seda, et süsteem on sama mis PVP, aga wildi LEVELID on nagu ORIGINAALSELT olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainuke asi mida ma soovin on, et RSC läheks jälle f2p või p2p

maksaks meeleldi, et saaks suure rahvaga rsc mängida jälle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võiks tulla vana wild (1 probleem on see et tuleb jälle 1000+(yle looteri ja ei saa pk hästi käia))

trade pole mõtet tagasi panna minu arust sest ( siis hakkavad 70% rohkem inimesi botima)

ja staking võiks tulla tagasi. mis oleks f2p (kes saavad panna max 50k) ja p2p (kes saavad fightida kuni 5m väärtuses)

aga jah nad ei too seda tagasi!

edu talle.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wild tagasi ja trade limits off!!!

Ja vaadaku kuidas cashi sisse voolab!!

Aga edu talle!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RSC oleks hea, aga mina tahaks 1 asja mida ma arvan et paljud tahaksid ehk VANAT GRAAPHIKAT mitte nii, et hd kaob etc vai saab vanaga ka mängida, sest mulle meeldib vana väga:)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Aa jah, ta ise on 21-aastane ja mängib ka RSi."

 

Seal kirjas et ta natuke üle 21. :P Tegelt ta arvatavasti siis nati rohkem.

 

http://www.marketwire.com/press-release/Jagex-Ltd-943527.html

"and has over 14 years' experience working in the technology sector."

Ehk siis arvatavasti ikka üle 30. ;)

 

Aga suht norm tüüp tundub olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.