Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jagex "avab" banitud accoute.

Soovitatud postitused

VIP

palun lisage lqdforce ma pole p2p ja ei saa lisada :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
The contents of this message have been hidden kui see tekst mis siis saab ?

 

Siis nad on sind nimekirja lisanud,vaatavad varsti kasutaja üle.

Hidden on mingi turvameetmete pärast vms,ei tea täpselt.

Oota paar päeva,siis peaksid kirja saama et kas accepted(Blackmarkid maas,green zone) või declined( Blackmarkid jääavad)

 

:ty SnoD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis tüüpi rikkumine sul oli, kui saladus pole?

 

Edit: muidu endal sama olukord.. pärast bänni pole mänginud ja kui oodatavat accounti ei avata, siis tõenäoliselt enam RS'i ei naase ka

 

Ostsin kunagi RS mille accile ja Stakeisin. 1s lvl 3l kellel olid kõik statsid 1 oli selline asi et ma nn "Tegin" siis rs pinne ja müüsin mingi 1.5m-2m ea ja panin raha lvl 3le ja siis kandsin üle Sellele accile.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostsin kunagi RS mille accile ja Stakeisin. 1s lvl 3l kellel olid kõik statsid 1 oli selline asi et ma nn "Tegin" siis rs pinne ja müüsin mingi 1.5m-2m ea ja panin raha lvl 3le ja siis kandsin üle Sellele accile.

 

Kurb, et nii läks siis. Mul sama asi basicly, ainult et tüüp polnud lvl 3 vaid mingi cb 60+

Suure tõenäosusega juhtub mul sama asi. Tahaks siiki kinnitusmaili saada.

 

Edit: Tänaseni pole veel mingit teadet saanud, äkki keegi viitsib natuke spämmida minu eest ja lisab:

l x s x d

 

Huvitav kas see ka oluline nende javasctiptis kui ma regasin l_x_s_x_d või sidekriipsudega.. sisselogides igaljuhul vahet ei ole.


image.php?type=sigpic&userid=1212&dateline=1175091216

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärge muretsege, kohe kui selline asi avati, kirjutasin ma oma nime sinna ja ikka pole vastu tulnud kirja. ~6 kuud tagasi?

Nüüd teisest korrast pole ka veel tulnud, gg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ikka see, keda lahti tahetakse saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Botted acce unbannitakse ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ärge muretsege, kohe kui selline asi avati, kirjutasin ma oma nime sinna ja ikka pole vastu tulnud kirja. ~6 kuud tagasi?

Nüüd teisest korrast pole ka veel tulnud, gg.

 

 

Ma ka esimene kord ei saanud :), aga teine kord läks õnneks ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot.. see ongi nagu asja juures kõige huvitavam nähtus. Pagana meetodi järgi nad seda teevad :S

 

Võtaksid nad siis asja järjekorras käsile, aga mulle tundub jälle nii, et pooled kasutajad tõenäoliselt ei saa jälle mingit teadet. Vägisi tundub, et peab spämmima hakkama, või muidu jääb kahe silma vahele.

Jagex fails again :cool:

 

Mai tea no, siiani pole vastust.

Suht postitan enda nime mingi 2x päevas :D.

Aga jah, seal oli kirjas ka, et mõnede accide ülevaatamiseks läheb kauem aega, ning nad peavad otsustama, kas unbanida või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.