Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jagex "avab" banitud accoute.

Soovitatud postitused

VIP
Kui keegi aru ei saa siis 966 days

Ei viitsind cropida

2ypb0k2.jpg

 

Kasutaja hea, hea pank :) ?

gratzz anyway, loodan, et enda accid ka lahti saan :/


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise nimelt lasin postitada 3 kasutajat, kõik on green zones, pole isegi 0.1hte blackmarki :).

Hea koht, kahjuks midagi head bännitud accil pangas pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laseks ka heameelega postitada .. aga mul selline nimi kontol mida peidab seal foorumis , 1te tähte peidab.'

 

Kunagi oli sama teema & siis paar kutti postitasid mu nime ja sõber lasi enda banned acci nime ka .. me ei saand kumbki lahti , ma oleks vist üsna rikas kui oleks saanud lahti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain ka siis ühe lahti, kõik statsid runescape classicust tehtud, nii, et f off rs2 nuubid :D

Cmb 110, pank pole suurem asi, kuigi mäletasin, et mul on rared pangas..

Üks user on veel listis ja "ootab" vastust, tal on 3a asjad peal, sest kasutasin seda RWT jaoks. Loodan, et saan ta lahti:D

rk6bt5.jpg

amtd0k.jpg

kes tahab siis võib mult ära osta selle chari, pank mingi 1m ja hind oleks umbes 300 :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ava ta midagi minu yhte acci ei anna nad tagasi-.-:S


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täitsa vittus ma lähen närvi juba ausaltöeldes, ptsi ma postitasin oma 2 userit lk 88le, ja pole siiamaani mitte munnigi tehtud mu useritega, ja osad newbid saavad tra oma lk 150nele postitatud userid ka ennem lahti kui mina.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas keegi saaks panna sellise acci sinna: suksu pk

 

loodan et saan lahti uuesti ja siis back to rsc :D

 

aga kui acc lahti tehakse, mis moodi ma acci tagasi võtan siis? :S recoveritega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
joppab teil, kui tagasi olete saanud.. ma ootan endiselt vastust.. esimesest võimalusest saati (c.a. 3 kuud tagasi) ja pole veel ühtki kirja saanud.. äkki seekord läheb paremini.

 

Sama siin ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ei olene mis lehele sa postitad, jagex teeb oma tööd hästi. Lihtsalt see oleneb sinu kasutajast ja rikkumistest kui kaua sellega läheb. Nad vaatavad kõik ükskikasjad läbi ja siis vaatavad kas sa oled banni vabaks saamise vääriline.

Endal 2 päeva juba pendivad. Ei tea mis saab, ei usu eriti et maha tuleb.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei olene mis lehele sa postitad, jagex teeb oma tööd hästi. Lihtsalt see oleneb sinu kasutajast ja rikkumistest kui kaua sellega läheb. Nad vaatavad kõik ükskikasjad läbi ja siis vaatavad kas sa oled banni vabaks saamise vääriline.

 

No see pole määrav, mis rikkumine oli, kirjas on neil konkreetselt, et teate saadavad nii ehk naa, vaatamata sellele kas konto avatakse või mitte. probleem ongli nimelt selles, et seda kirjakest pole sinna postkasti tulnud. Isiklikult oli real world item trading (ilma hoiatuseta pandi kohe litaki 10 blackmarki).. mida järeldades võib eeldada, miks ma seda kasutajat tagasi soovin :P, rääkimata hämmastavatest stat pointidest aka levelitest


image.php?type=sigpic&userid=1212&dateline=1175091216

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui acci lahti saan siis hakkan kohe oma 200 m müüma:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No see pole määrav, mis rikkumine oli, kirjas on neil konkreetselt, et teate saadavad nii ehk naa, vaatamata sellele kas konto avatakse või mitte. probleem ongli nimelt selles, et seda kirjakest pole sinna postkasti tulnud. Isiklikult oli real world item trading (ilma hoiatuseta pandi kohe litaki 10 blackmarki).. mida järeldades võib eeldada, miks ma seda kasutajat tagasi soovin :P, rääkimata hämmastavatest stat pointidest aka levelitest

 

 

Ma arvan, et nad teevad nii : vaatavad accid üle, kelle tahavad teevad lahti ja ülejäänutele saadab bot kiri > We are sorry blablablabla

 

 

Sain oma lvl 106e tagasi (RSC cb 80), pangas üle 20m


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No see pole määrav, mis rikkumine oli, kirjas on neil konkreetselt, et teate saadavad nii ehk naa, vaatamata sellele kas konto avatakse või mitte. probleem ongli nimelt selles, et seda kirjakest pole sinna postkasti tulnud. Isiklikult oli real world item trading (ilma hoiatuseta pandi kohe litaki 10 blackmarki).. mida järeldades võib eeldada, miks ma seda kasutajat tagasi soovin :P, rääkimata hämmastavatest stat pointidest aka levelitest

 

 

mul juhtus samamoodi, samamoodi sain banned.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli 2 botimis asja :)

 

1 mingi aastast 2003 vist ja teine proovisin mingit "anti ban" asja :D jätsin ööseks tegema ja õhtul olin banned

 

naiss


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hm, postitasin enda username lehekülg 12le, siiamaani pole vastust saanud.

Suhteliselt imelik, eile postitasin tuttava accounti nime sinna, hommikuks oli ta unbanned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hm, postitasin enda username lehekülg 12le, siiamaani pole vastust saanud.

Suhteliselt imelik, eile postitasin tuttava accounti nime sinna, hommikuks oli ta unbanned.

 

 

Vot.. see ongi nagu asja juures kõige huvitavam nähtus. Pagana meetodi järgi nad seda teevad :S

 

Võtaksid nad siis asja järjekorras käsile, aga mulle tundub jälle nii, et pooled kasutajad tõenäoliselt ei saa jälle mingit teadet. Vägisi tundub, et peab spämmima hakkama, või muidu jääb kahe silma vahele.

Jagex fails again :cool:


image.php?type=sigpic&userid=1212&dateline=1175091216

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vot.. see ongi nagu asja juures kõige huvitavam nähtus. Pagana meetodi järgi nad seda teevad :S

 

Võtaksid nad siis asja järjekorras käsile, aga mulle tundub jälle nii, et pooled kasutajad tõenäoliselt ei saa jälle mingit teadet. Vägisi tundub, et peab spämmima hakkama, või muidu jääb kahe silma vahele.

Jagex fails again :cool:

 

Sain lõppuks vastuse. Denied.

 

Gf Jagex. Ma ei tule nüüd kindlalt tagasi. Oleks ma lahti saanud oleks ma arvatavasti tagasi tulnud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.