Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

VIP
Sa Klaviatuurikauboi klõbista vähem klahvidel? Mine aja oma ila emale, mitte mulle. Mingi jõle täiskasvanu oled siin ma vaatan.

Said 15 ja oled kohe nii härga täis, et jube. Midagi möliseda on siis, kasuta PM!

Failblog.org


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa Klaviatuurikauboi klõbista vähem klahvidel? Mine aja oma ila emale, mitte mulle. Mingi jõle täiskasvanu oled siin ma vaatan.

Said 15 ja oled kohe nii härga täis, et jube. Midagi möliseda on siis, kasuta PM!

 

kasuta ise ka siis pmi ehk mongol, mis hüppad ja õpetad siin teisi, kui ise veel hullem oled ?

pmst kevin ja sander acci sheerind juba krdi sitaks kaua, aastaid kindlasti, sina saad pw korraks, acc cleaned jälle, no mis sellest järeldada võib ?


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kasuta ise ka siis pmi ehk mongol, mis hüppad ja õpetad siin teisi, kui ise veel hullem oled ?

pmst kevin ja sander acci sheerind juba krdi sitaks kaua, aastaid kindlasti, sina saad pw korraks, acc cleaned jälle, no mis sellest järeldada võib ?

 

1. Minu ip polnud logimisel

2. Nahui ma oleks pidanud siis oma kasutaja raha raiskama, et Voo-l bank rebuilded saaks?

3. Miks ma pidin täiesti 0-st koguma 76k trickiks raha?

Mõtle nende asjade peale,

 

Ja ainuke mongol oled siin sina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa Klaviatuurikauboi klõbista vähem klahvidel? Mine aja oma ila emale, mitte mulle. Mingi jõle täiskasvanu oled siin ma vaatan.

Said 15 ja oled kohe nii härga täis, et jube. Midagi möliseda on siis, kasuta PM!

Miks sa ise siin üldse võimled kui saad talle pmida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa Klaviatuurikauboi klõbista vähem klahvidel? Mine aja oma ila emale, mitte mulle. Mingi jõle täiskasvanu oled siin ma vaatan.

Said 15 ja oled kohe nii härga täis, et jube. Midagi möliseda on siis, kasuta PM!

 

oh lapsed, oh lapsed.

mine ela puberteeti kuskil mujal välja, ahvipojuke


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida vittu sina siin üldse võimled, kui sa oleks saanud mulle pm saata?

kus tuli nüüd pm prod välja


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mida vittu sina siin üldse võimled, kui sa oleks saanud mulle pm saata?

 

Probleemne laps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dno miks 76k talle teenisid, läksid härga täis ja lootsid ethug olla vms, ega muud põhjust eriti sul olla ei saanudki, isegi b glovse ei osanud osta


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oh lapsed, oh lapsed.

mine ela puberteeti kuskil mujal välja, ahvipojuke

''

 

Vanuse poolest võid sa olla vanem, kuid mõistuse suhtes oled sa küll puhas tatt. Jõle kuningana tunned end ikka ma vaatan.

 

---------- Postitused liidetud 21:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:55 ----------

 

dno miks 76k talle teenisid, läksid härga täis ja lootsid ethug olla vms, ega muud põhjust eriti sul olla ei saanudki, isegi b glovse ei osanud osta

 

HAhahaha, ma ei oska b gloves osta? Mine putsi, ole vait kui midagi ei tea eks? Selline tolgus ikka annab olla. :D:D:D:D

Jõle raske on osta küll ju lumbridge keldrist neid. :D:D

Ega ma sinusugune piider pole, kes härga täis läheb, kui sellise acci pw endale saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
''

 

Vanuse poolest võid sa olla vanem, kuid mõistuse suhtes oled sa küll puhas tatt. Jõle kuningana tunned end ikka ma vaatan.

 

---------- Postitused liidetud 21:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:55 ----------

 

 

HAhahaha, ma ei oska b gloves osta? Mine putsi, ole vait kui midagi ei tea eks? Selline tolgus ikka annab olla. :D:D:D:D

Jõle raske on osta küll ju lumbridge keldrist neid. :D:D

Ega ma sinusugune piider pole, kes härga täis läheb, kui sellise acci pw endale saab.

barrows gloves > hp cape, Noob

lol tal endal veel parem acc. #2failblog.org


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
''

 

Vanuse poolest võid sa olla vanem, kuid mõistuse suhtes oled sa küll puhas tatt. Jõle kuningana tunned end ikka ma vaatan.

 

 

Võrreldes sinuga .. vaevalt.

Kuigi noh, jumalana tunnen ma end tõesti juba mitu aastat.


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa mati mine putsi sina, ole vait ükskord. Ma oskan rohkem rsida kui sina nahui. Ja Imelik, kindlasti ma tean seda pwd, kui mina seda acci ära ei nussinud eks?

 

herb cape on hp keebist ilusam imo

ja b gloves on +13 str kasulikud asjad on, osta järgmine kord

v sa ei tea kust osta pro rsor?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
''

 

Vanuse poolest võid sa olla vanem, kuid mõistuse suhtes oled sa küll puhas tatt. Jõle kuningana tunned end ikka ma vaatan.

 

---------- Postitused liidetud 21:57 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:55 ----------

 

 

HAhahaha, ma ei oska b gloves osta? Mine putsi, ole vait kui midagi ei tea eks? Selline tolgus ikka annab olla. :D:D:D:D

Jõle raske on osta küll ju lumbridge keldrist neid. :D:D

Ega ma sinusugune piider pole, kes härga täis läheb, kui sellise acci pw endale saab.

 

vaatasid tip.itist järele v

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen ekraani ees tegelikult. Panid sa tähele, et sinu pärast on siia tekkinud 10 lehekülje ulatuses tuima spämmi?

 

Mine putsi. Ise te nokkisite, mul jumala pohhui.

 

---------- Postitused liidetud 23:03 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:02 ----------

 

matu, mis teed.

e-thug1.jpg

sa sõida putsi oma ethug jutuga. Tule Pärnu, siis ka nii ethug olen? Tegelt ka, tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa täitsa vittus mis vend ikka. Ma ei viitsi G.E-st kaugemale minna ja kohe sellised lohhid kohal. PUTSI TULGE KURADI PÄRNU MA TEEN TEIL PRINTSESSI UROODID. TÜRA TE SITAHUNNIKUD EI JULGE EKRAANITAGANT väljagi tulla.

Pro Freakout is pro


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.