Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

VIP
tra te paugud mölisete päev läbi siin.

 

paneme olegile kotasid.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

picture377.png

Pro lies are pro


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nimeta.jpg

 

Noh imelik, nüüd leiad äkki uue vabanduse?

See ei anna samat ipd mis sul rsis+ega see ei vabanda välja su pw jagamist lambikatele edasi.

Point tagasi ajada, et sina pole asjaga seotud? Ma usun, et sul on raske lapsepõlv juba seljataga ja sa hakkad 13 saama, ehk puberteet tuleb peale aga see on juba võõras mure. Soovitan soojalt sul oma vanematega rääkida sellest probleemist


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kellelt see idiootsus päritud on? Emalt või isalt?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sinult.

Tänu allahile pole meil mingeid saransusi ega ka sidemeid, niiet selle jutuga sa võid minna oma kirikuõpetaja juurde


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jumala huvtav päevik ju ! sitaks meeldivad pildid ... gratzzz .

ütleme nii MATU , et ma lugesin seda teemat ja sina oled seee põhiline "kõvavend" siin ju .... kõigele sul on midagi vastu öelda ja kõigele sul mingi vabandus .... ole vait kurat kui sul midai mõtekat öelda pole. Pugesid kevinile ja siis kui ta enam ei mängi selle acciga ja pank on tühi said pw ? oled kõva vend ikka...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jumala huvtav päevik ju ! sitaks meeldivad pildid ... gratzzz .

ütleme nii MATU , et ma lugesin seda teemat ja sina oled seee põhiline "kõvavend" siin ju .... kõigele sul on midagi vastu öelda ja kõigele sul mingi vabandus .... ole vait kurat kui sul midai mõtekat öelda pole. Pugesid kevinile ja siis kui ta enam ei mängi selle acciga ja pank on tühi said pw ? oled kõva vend ikka...

Ja mis sul selle vastu on, et ma julgen midagi vastu öelda kõigile? Ma pole sinusugune sitahunnik, kes kardab oma arvamust avaldada. Sama võin öelda ka sulle, et stfu, kui midagi tarka öelda pole. JA sa võid perse minna oma pugemise jutuga. Kevinil polnud õrna aimugi sellest, kelle käes kasutaja oli, kui ma selle kasutaja sain. Ja ma ei saanud seda temalt nii, et ära kobise siin. Parooli sain ma Techilt. Ja ma andsin talle parooli, kuna ma ei ole selline lohh, kes scammiks. Kindlasti on sul nüüd jälle midagi vastu öelda, see on ju tüüpiline vahvel. Alati on ühel midagi möliseda, kui sellel ühel pole, siis tuleb kuskilt mujalt mingi teina ja hakkab see mölisema. Aga jah, mul suht pohhui teie arvamusest, sööge end kasvõi ära, mina sellest pasast välja ei tee. Peale Rapidloadi ja Ollu lahkumist on see vahvel väga perse kukkunud imo. Ja ma sinu asemel hoiaks üldse oma suu kinni, kui midagi tarka sealt välja ei tule. Mis sa üritad sellise viisaka ja hästi korraliku jutuga modeks saada või loodad mingit eeskujuliku embleemi saada? Ära mitte üritagi, sellest ei saa asja.

 

Aga jah, Kevin ja Imelik, good luck with that account. Muud pole mul midagi öelda. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina sain oma tasu :)

Nii , et Edu kevin ja imelik . :)

Laske ikka old bank tagasi :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mis sul selle vastu on, et ma julgen midagi vastu öelda kõigile? Ma pole sinusugune sitahunnik, kes kardab oma arvamust avaldada. Sama võin öelda ka sulle, et stfu, kui midagi tarka öelda pole. JA sa võid perse minna oma pugemise jutuga. Kevinil polnud õrna aimugi sellest, kelle käes kasutaja oli, kui ma selle kasutaja sain. Ja ma ei saanud seda temalt nii, et ära kobise siin. Parooli sain ma Techilt. Ja ma andsin talle parooli, kuna ma ei ole selline lohh, kes scammiks. Kindlasti on sul nüüd jälle midagi vastu öelda, see on ju tüüpiline vahvel. Alati on ühel midagi möliseda, kui sellel ühel pole, siis tuleb kuskilt mujalt mingi teina ja hakkab see mölisema. Aga jah, mul suht pohhui teie arvamusest, sööge end kasvõi ära, mina sellest pasast välja ei tee. Peale Rapidloadi ja Ollu lahkumist on see vahvel väga perse kukkunud imo. Ja ma sinu asemel hoiaks üldse oma suu kinni, kui midagi tarka sealt välja ei tule. Mis sa üritad sellise viisaka ja hästi korraliku jutuga modeks saada või loodad mingit eeskujuliku embleemi saada? Ära mitte üritagi, sellest ei saa asja.

 

Aga jah, Kevin ja Imelik, good luck with that account. Muud pole mul midagi öelda. ;)

Ma rohkem lootsin, et sa ei ütlegi midagi.

Kui sul oleks nii pohhui nendest arvamustest siis sa ei kisaks siin teemas nii


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma rohkem lootsin, et sa ei ütlegi midagi.

Kui sul oleks nii pohhui nendest arvamustest siis sa ei kisaks siin teemas nii

 

Sinuga on suht lootusetu kompromissi leida, eks? Kas on varem üldse vaidlus tekkinud arvamuse üle? Minu arust küll mitte. Aga kui sul midagi öelda on, siis PM selle jaoks, mögise seal nii palju kui tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga ma arvan, et mingi tattnokast matu ei tule huxiga paukuma, eks ? :)

 

Sa Klaviatuurikauboi klõbista vähem klahvidel? Mine aja oma ila emale, mitte mulle. Mingi jõle täiskasvanu oled siin ma vaatan.

Said 15 ja oled kohe nii härga täis, et jube. Midagi möliseda on siis, kasuta PM!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.