Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

Matu näita kui kõva mees oled.

Tule Loo Aleviku ja ütle seda mulle näkki .

Pmi kuupäev ja kell mulle postasti siis .

Kradi ajutoonor

 

Oih, sorri issi, anna andeks, et ma sulle sitasti ütlesin. :S:S:S:S

Tegelt, kui sa selline jõle põkk oled, siis äkki külastad ise mind? Väga ootaksin seda.

Kui sa oma lillat, paksu perset julged üldse Pärnu tuua, siis anna teada. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oih, sorri issi, anna andeks, et ma sulle sitasti ütlesin. :S:S:S:S

Tegelt, kui sa selline jõle põkk oled, siis äkki külastad ise mind? Väga ootaksin seda.

Kui sa oma lillat, paksu perset julged üldse Pärnu tuua, siis anna teada. :)

Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te olete kõik ühed suured Steven Segalid ruudus. Pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad. Lubage nüüd mind ka ära taguda. :D

 

 

Kahju su ilusast accist muidugi. Xp ei ole väärt bänni kui mõni jobu seda saada üritab. Võta kasutaja tagasi ja jäta lihtsalt tolmu koguma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oih, sorri issi, anna andeks, et ma sulle sitasti ütlesin. :S:S:S:S

Tegelt, kui sa selline jõle põkk oled, siis äkki külastad ise mind? Väga ootaksin seda.

Kui sa oma lillat, paksu perset julged üldse Pärnu tuua, siis anna teada. :)

 

e-thug.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matu .

Ühesõnaga kasvasuureks .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Random kids are random


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuule sa lohh ära seleta, kui sa midagi ei tea. Türa raudselt ise tegid selle panga tühjaks nahhui

Muidugi. Eks isis näeme su Dyn.estpak ipd seal kui kevin kasutaja tagasi võtab. Või noh, kui sa muidugi pwd ei taha anda juba praegu

 

---------- Postitused liidetud 17:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:38 ----------

 

Kuule homo,sinu töö on acc rebuiltida mitte möliseda siin.

ta ei oska seda. Ta ei suutnud isegi barrows glovesid osta.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühesõnaga matu rs'i skill on puhas siiro :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Türa mati mine putsi sina, ole vait ükskord. Ma oskan rohkem rsida kui sina nahui. Ja Imelik, kindlasti ma tean seda pwd, kui mina seda acci ära ei nussinud eks?

Ütle nüüd järmiseks et andrew võttis acci lampi omale, eks. Pw muutub iseenesest tänapäeval. Pro story is pro


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena pk, sannu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütle nüüd järmiseks et andrew võttis acci lampi omale, eks. Pw muutub iseenesest tänapäeval. Pro story is pro

Pro story, pro story, ime türa eks? Kopp ees sinu pingviinihalast juba. KEVIN VÕTAB acci tagasi ja siis näeb, et see polnud mina, ja mis siis on? Sul ssuu munni täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pro story, pro story, ime türa eks? Kopp ees sinu pingviinihalast juba. KEVIN VÕTAB acci tagasi ja siis näeb, et see polnud mina, ja mis siis on? Sul ssuu munni täis.

Väikselt mehelt, suured sõnad.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.