Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Voo päevik

Soovitatud postitused

VIP

Matu sa üritad lahe olla .

 

oo jeee mul on suur cb etc ..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

miks sa nii tegid oma kasutajaga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

matu sa tead kevinit ja keni tõesti sitaks hästi, poe ta persest välja nüüd ja rebuildi pank käbe, et ta mängima saaks hakata :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks see pank ole ajutine .

Aga kevin laseb up'i jälle .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
matu sa tead kevinit ja keni tõesti sitaks hästi, poe ta persest välja nüüd ja rebuildi pank käbe, et ta mängima saaks hakata :D

 

Tõesti ma ei tea Kevinit ja Keni hästi ja ma ei ole tal perses eks. Ma aitan tal selle acciga uuesti jalule saada ja kohe on perse pugemine?

 

Ja Mati, tra ole vait, kui midagi ei tea eks? NAhhujaa ma peaksin mingi lahedat mängima selle kasutajaga, kui mul endal on paremgi acc olnud.

Vähemalt ma suudan ühe acci juures püsida, mitte nagu sina.

Ning Postitusi päevas: 7.68, kas sa ei arva, et see palju ei ole? Tõmba end koomale veidi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aii kus ütles nüüd .

 

---------- Postitused liidetud 22:53 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:40 ----------

 

täis taun ikka, nahhui sa sheerid, kui nkn saad cleaned?

 

Nonii .

Sa cleanid panka siis varsti :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tõesti ma ei tea Kevinit ja Keni hästi ja ma ei ole tal perses eks. Ma aitan tal selle acciga uuesti jalule saada ja kohe on perse pugemine?

 

Ja Mati, tra ole vait, kui midagi ei tea eks? NAhhujaa ma peaksin mingi lahedat mängima selle kasutajaga, kui mul endal on paremgi acc olnud.

Vähemalt ma suudan ühe acci juures püsida, mitte nagu sina.

Ning Postitusi päevas: 7.68, kas sa ei arva, et see palju ei ole? Tõmba end koomale veidi?

 

Mine panka rebuiltima. Ära raiska aega :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti ma ei tea Kevinit ja Keni hästi ja ma ei ole tal perses eks. Ma aitan tal selle acciga uuesti jalule saada ja kohe on perse pugemine?

 

Ja Mati, tra ole vait, kui midagi ei tea eks? NAhhujaa ma peaksin mingi lahedat mängima selle kasutajaga, kui mul endal on paremgi acc olnud.

Vähemalt ma suudan ühe acci juures püsida, mitte nagu sina.

Ning Postitusi päevas: 7.68, kas sa ei arva, et see palju ei ole? Tõmba end koomale veidi?

mine ole tasuta ori voole ja ära inise

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

picture373.png

5.3m


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matu teab ikka pw ? :D

 

Sheeri imelikuga parem .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Matu teab ikka pw ? :D

 

Sheeri imelikuga parem .

maitea, ma korra seda matut näind vist sees, rohkem ma ei tea midagi. kevin ise väga ei pela niiet, acc üsna minu kätes


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no atm ma ei saa pelada, sest kool nshit, aga rohkem aega saan, siis hakkan kindlasti rohkem pelama;)

 

Ja Mati(Vana scammer, pidin seda ütlema lihtsalt) mis ajast sina tuled kevinile ütlema, kellega ta sheerib ja kellega mitte? Äkki hoopis sheerib minu ja Imelikuga korraga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
i 1337, need 76kd =D

Matu. sa pilvik ei ütle mulle midagi.

Tõmbu oma urgu tagasi ja mõtle selle peale mida sa just ütlesid.

 

mida sa tattnokk endast õige arvad? Oled jõle kõva mees seal monitori taga ma vaatan. Oops, sorry paps, ära mulle nüüd lõuga anna, et nii ütlesin. :S

Tegelt ka, ma ei viitsi sinusuguse lohhiga üldse vaieldagi. Nii et katsu olla eks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Matu näita kui kõva mees oled.

Tule Loo Aleviku ja ütle seda mulle näkki .

Pmi kuupäev ja kell mulle postasti siis .

Kradi ajutoonor


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
i 1337, need 76kd =D

Matu. sa pilvik ei ütle mulle midagi.

Tõmbu oma urgu tagasi ja mõtle selle peale mida sa just ütlesid.

see oli targ mitte 76kz.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol

 

^..


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.