Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Kokkutulek.

Soovitatud postitused

Kesk-Eestis on ka suht normaalne,Lõuna-Eestis ja sealpool oleks veel parem(igasugused RMK metsamajad,~majutus umbes ~100-200ekr per nägu).

 

Tallinnas võiks jah,tšillime kasvõi Hesis või kuskil,hiljem bowling/paintball või midagi.

Kui kellegil suurem vaba pleiss,istume kasvõi seal jne.

 

Augustis oleks vabalt Lõuna-Eestis,juuni/juuli Tallinn ja selle ümbrus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pakuks välja Kesk- Eesti. Siis peavad enamus ennast liigutama.

Muidu veits ebaõiglane, Tallinna rahvas lihtsalt astub uksest välja, Saaremaa rahvas peab 4-5 ennem sõitma.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mina pakuks , et minge perse oma lõuna eestiga

 

tallinn ftw.

 

ja hui tulen mingite vahvli maakatega sinna , kes elavad kusagil karksi nuias .

 

Word !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tallinn oleks juba sellepoolest kõige parem, et siis saavadk kõik kohale tulla ju. Saaremaalt, Haapsalust, Pärnust - igaltpoolt on lähem Tallinnasse tulla ju pmslt.

 

Ja pealegi.. Võib ju kaks kokkutulekut ka teha - üks Tallinnas ja teine Tartus. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi on igaltpoolt lähem, kas tuled võrust tallina või võrust tartusse või kuhugi keskeestisse. Sa oled ikka tark küll:d

 

Igatahes see teema läheb vist mõttetuks sõimuks ära, panen varsti lukku.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
dvai minu vanaema juurde, teeb teile vaarika moosi saia, ja peale võime juua piima, ja siis peame magama minema kell 18.00

10. juunil oleks kõige parem, koplis

 

Olen kohal :-)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

*Naer* Lõuna eestis maakad? Ma arvan, et siin pole pooltgi niipalju maakad kui seal kuradima Põhja Eestis. Arvate, et olete linnast, et nüüd olete kõvad tegijad? Kõik te wannabee Lil Wayned olete mingid 12 - 14 aastased nolgid kes lihtsalta arvavad, et nad on maru lahedad kui Tallinas Chillivad. Tulge Lõuna-Eestisse Elvasse näiteks vaatame kas ME siin oleme nii maakad ikka.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
*Naer* Lõuna eestis maakad? Ma arvan, et siin pole pooltgi niipalju maakad kui seal kuradima Põhja Eestis. Arvate, et olete linnast, et nüüd olete kõvad tegijad? Kõik te wannabee Lil Wayned olete mingid 12 - 14 aastased nolgid kes lihtsalta arvavad, et nad on maru lahedad kui Tallinas Chillivad. Tulge Lõuna-Eestisse Elvasse näiteks vaatame kas ME siin oleme nii maakad ikka.

 

hahaha elvasse hahhaha ära aja naerma ma ei tule sinna maakatega rääkima ma ei viitsi teie sigu seal toita fuck küll , tahaks nagu õlle juua mitte elvas sigu toita ,

 

ise oled 14 , mina mitte.

 

// mis see lil wayne siia puutub ?


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
*Naer* Lõuna eestis maakad? Ma arvan, et siin pole pooltgi niipalju maakad kui seal kuradima Põhja Eestis. Arvate, et olete linnast, et nüüd olete kõvad tegijad? Kõik te wannabee Lil Wayned olete mingid 12 - 14 aastased nolgid kes lihtsalta arvavad, et nad on maru lahedad kui Tallinas Chillivad. Tulge Lõuna-Eestisse Elvasse näiteks vaatame kas ME siin oleme nii maakad ikka.

 

Jep, ma ka ei saa aru et inimesed arvavad et kui keegi tallinnas ei ela siis on kohe maakas.

 

 

// mis see lil wayne siia puutub ?

 

Ta maakas ju.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi on igaltpoolt lähem, kas tuled võrust tallina või võrust tartusse või kuhugi keskeestisse. Sa oled ikka tark küll:d

Ma ei öelnud seda, et Võrust Tallinnasse on lühem tee kui Tartusse ja sellepärast pakkusin ka välja idee, et teha kaks kokkutulekut (üks Tallinnas ja teine Tartus). Tallinnasse tuleks rohkem inimesi kohale, kui Tartusse - sellepärast peangi Tallinnat mõistlikumaks. No offence Võrus elavate inimeste kohta, kui miski teid solvas. :h:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.