Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaklused.

Soovitatud postitused

Külaline blu
Keegi midagi normaalsemat ka räägib, või kirjutab ???

Reostate ainult.!

 

 

me kommenteerisime seda löömameest kes teisel juuksed siledaks paitas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul sellina kaklus, et mingid turvad ajasid mind taga, kui ma tahtsin presidenti külastada. Neid oli mingi 10 või isegi rohkem. Kõigil olid ak-d käes ja nad lasid mind. Õnneks oma matrix võimetele pääsesin ma vigastusteta ning kõik valvurid said surma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2007 sügisel sain ise molli kuna peale tunde üks klassivend noris natuke ühte teist klassivenda,siis ma küsisin ka midagi talt ja kohe kui pea pöörasin tuli ta mulle kallale.Hiljem kooli psühholoogi juures väitis et teised norivad teda ''naljaga pooleks'' aga mina norin meelega :S

2008 aasta kevadel andsin ise molli ühele kuna ta mölises vahetpidamata ühte ja samat lauset minu kohta,ei mäleta täpselt mis see oli ja siis võtsin kaelast kinni ja lõin mingi 4-5 korda rusikaga näkku.Huul oli verine vist või nina või midagi.

 

Rohkem pole olnud mingeid kaklusi,kui ainult kuskil 1-3 klassis sellised kallistamis kaklused kus mõlemad pooled lõpus tavaliselt alati nutsid ja 5min pärast jälle sõbrad olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

6. klass - 1 idu lihtsalt ei osanud vait olla ja koguaeg retarded. Kokkuleppele et kaklus koolis väljas. Lõppuks mingi Õps segas vahele ja ei saanud selgeks kes võitja oli ja peksa sai.. Mõlemad natuke saime ikka.

7. klass - Sama tüüp , sama jama ... Ning jälle mingi Õps.

8. klass - Mind prooviti röövida ja ma hakkasin rusikatega vastu , õnneks mingi narkar oli ja teda kotis ainult minu telefon , aga mitte see et peksin teda

Kutsekas esimene kursus - 1 dibla koguaeg ülbitses ja lihtsalt noris peksa saamist oma nn "Sõpradega". Läksin siis tüübile peale kooli kallale ja sai ikka suht Nina veriseks ja ma hoiatasin mitte minuga jamada. Peale seda oli ta koguaeg minu suhtes vait ja tema sõbrad ka.

 

Rohkem pole.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Päris kõva kaklus ka, lükkasid maha, paar nõrka litti ja kõik.

 

Võid ju mulle paremat näidata.

Saaks ühest vanast võlast lahti.:%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hehe Et siis siin räägitakse et kui sul on suured lihased ja suudad suuri raskusi tõsta et siis oled aeglane? Siit vastuväide kui lased igapäev hullu raskusi ja teed ka 1 kilostega sama palju (rohkem )isegi ja su lõõk on kiire+tugev! 1 parimaid on jalaga ribidesse ja parem haak minu võte :D EGA JAH kaklusi eriti pole mõned on olnud ise peksa ei saa tavaliselt kunagi oli ailariga üks hea kaklus :D :D 1 HIT K0 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

klassivennaga kaklesin kolmandas , pärast mingi imetlesime peegli ees sinikaid . ühe korra olen peksa saanud , mingi 60 a . vanamehe käest , mingi hullem närvar taat , mingi sõpradega jõlkusin talvel väljas ringi . siis üks otsustas tolle vanamehe aknasse lumepalliga visata , panime haigelt jooksu . pärast tolle taadi naine pidas kinni meid , siis järsku kargas vanamees kuuri nuka tagant välja , võttis kaika ... naine pani tollele "ära kaikaga küll hakka nüüd" , taat viskas kaika ära ja võttis mult kratist kinni , pani jalaga perse , ma olin küllili maas , see munn taob mind haledalt , tükk aega üritasin püsti saada . lõpuks sain ja panin haige lennuga minema :D .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda küll jah. Kui väga väike oled siis jah ei saa vasta nina lüüa ja miks mitte munadesse. aga ma ei löö juba sellepärast ,et ma ei hakka harjutama. Kuna võistlustel ei või taguda munadesse. Sama on ,et põlvega ei või peksta ja küünarnukiga .Kui peaks kaklus toimuma siis üritan ka enamasti mitte neid kasutada. Muidu harjutan ära ja hakkangi kakluses kasutama neid asju.

 

Seda lugedes tundub et sa teed trenni vähem kui kaklusi


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eile alles panin pinginaabrile sisse , üle laua molli ja põlvega näkku . Sodis mind pastakaga..

 

Oleks see ainult nii, las ma arvan, sa oled üks järjekordne sitakott kes peksab endast väiksemaid, kuna tugevamad annavad endale peksa ja oma suuruste kallal ei julge nokkida?

Kunagi peksti sind koolis mingi asja eest, küll ma juba selliseid tolguseid tean.:eat:

Ei ole päris mõtet hakata ennast siin Van Damme'ga võrdlema, eks?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parim lause ühe tatti poolt mis olen kuulnud on : " Daway teeme 1on1, ma kutsun sõbrad ka"

:D graffit oli ka vist


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käin koolis AK'ga ringi . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.