Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÜRO hakkab arutama marihuaana seadustamise ettepanekut!

Soovitatud postitused

VIP
ja sa usud uudiseid?

Kanal kahes näitab juba nädal aega et tuleb -20 aga mina olen lagi välja möötnud -11..ei saa aru mis teema nagu on vms?

 

Lol , kuradi ilmauudised..

Kanep on tõesti väga popp noorte seas , kuna see tekitab "mõnušat kaifi"

Tahaks tegelt ise kah ära proovida , aga ei tea diilereid..:torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kes see enne mainis ,et marihuaana pole veel kedagit tapnud. Kust sa tead? See nokkimise värk. võib küll olla tapnud. mõne parmu või kellegi muu aga pole avalikuse ette tulnud nii ,et ei saa öelda ,et pole ühtegi tapnud see. Mul vahet pole tuleb või mitte:D tõmmatakse või ei:D Ja teiseks kes enne ees mainis ,et viina jooge see ei tapa? see tglt hullem mõnele inimesele kui narko. mõni tunneb narkot ja ei jää vaimuhaigeks. mõni jääb aga võib juua ja pole midagi. Aga mõni joob natukene ja on joodik valmis või surnud. Kõik oleneb tahtejõust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kes see enne mainis ,et marihuaana pole veel kedagit tapnud. Kust sa tead? See nokkimise värk. võib küll olla tapnud. mõne parmu või kellegi muu aga pole avalikuse ette tulnud nii ,et ei saa öelda ,et pole ühtegi tapnud see. Mul vahet pole tuleb või mitte:D tõmmatakse või ei:D Ja teiseks kes enne ees mainis ,et viina jooge see ei tapa? see tglt hullem mõnele inimesele kui narko. mõni tunneb narkot ja ei jää vaimuhaigeks. mõni jääb aga võib juua ja pole midagi. Aga mõni joob natukene ja on joodik valmis või surnud. Kõik oleneb tahtejõust.

 

Seda on testitud rämedalt.

 

 

KANEPIGA EI OLE VÕIMALIK INIMEST TAPPA,


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda on testitud rämedalt.

 

 

KANEPIGA EI OLE VÕIMALIK INIMEST TAPPA,

 

Kõikke on võimalik kui sa tahad kui sa veel ei tea:) See kui juba 1 inimene sureb siis see on ,et tapab kanep. Ja ma arvan ,et on surnud küll. Ja ega need testid ka mingid mega ausad pole. Lihtsalt julgustus gänsgeritele ,et tõmmake ja olge 15 aastased coolid poisid linna vahel:D Nagu enamused üritavad olla kui tõmbavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõikke on võimalik kui sa tahad kui sa veel ei tea:) See kui juba 1 inimene sureb siis see on ,et tapab kanep. Ja ma arvan ,et on surnud küll. Ja ega need testid ka mingid mega ausad pole. Lihtsalt julgustus gänsgeritele ,et tõmmake ja olge 15 aastased coolid poisid linna vahel:D Nagu enamused üritavad olla kui tõmbavad.

 

Eestis on ikka sitaks gängstereid...

Lähevad koju, vaatavad, päris vinge, isal on 2004 aasta Mesa, pole paha, vaatab maja, ossa pagan, basseiniga 300 ruutu suur maja, pole jälle paha vms?

Et getoks saada peab ikka ennem getokuuri ka läbi tegema (elu).

Eks mine ja müü viie aastasena tänaval hero või kanepit, iga teine suurem vend tuleb paneb kiilaka ja jooksed minema ulgudes.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestis on ikka sitaks gängstereid...

Lähevad koju, vaatavad, päris vinge, isal on 2004 aasta Mesa, pole paha, vaatab maja, ossa pagan, basseiniga 300 ruutu suur maja, pole jälle paha vms?

Et getoks saada peab ikka ennem getokuuri ka läbi tegema (elu).

Eks mine ja müü viie aastasena tänaval hero või kanepit, iga teine suurem vend tuleb paneb kiilaka ja jooksed minema ulgudes.

 

hahahahahha.. Naerma ajas kohe mõnusalt.. Võib tulla iga suurem vend. Suurus ei loe midagi kui kakluse teemale minna:) Gängstereid on sitaks kes on kambaga tegijad ja kui neile tegija vasta läheb ja 2 tüübil silmad kinni taob siis teised on kadunud oma kottpükstega.. Seda ennegi näinud ma Rkv-s kui ka mujal kohtades.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hahahahahha.. Naerma ajas kohe mõnusalt.. Võib tulla iga suurem vend. Suurus ei loe midagi kui kakluse teemale minna:) Gängstereid on sitaks kes on kambaga tegijad ja kui neile tegija vasta läheb ja 2 tüübil silmad kinni taob siis teised on kadunud oma kottpükstega.. Seda ennegi näinud ma Rkv-s kui ka mujal kohtades.

 

ma üritasin sulle selgeks teha mida tähendab sõna "Geto" lihtsalt sel viisil mil mina neid näen, sa arvad et nad on kõik räiged narkarid kuna neil pole muud midagi tarka teha? kannavad 15 numbrit suuremaid asju kuna neile meeldib selline stiil? Valesti arvad, ja enamus Ameerika õigetest "getodest" on kasutusele võtnud juba ammu tulirelvad, peaksid näiteks tõmbama enale "Get rich or die tryin' it" avardab veits su "Geto" vaadet...

 

hahahahahha.. Naerma ajas kohe mõnusalt.. Võib tulla iga suurem vend. Suurus ei loe midagi kui kakluse teemale minna:) Gängstereid on sitaks kes on kambaga tegijad ja kui neile tegija vasta läheb ja 2 tüübil silmad kinni taob siis teised on kadunud oma kottpükstega.. Seda ennegi näinud ma Rkv-s kui ka mujal kohtades.

 

Mis see RKV on? Viru uus chillplace?

Ma üritasin sulle selgeks teha mis seisus oleksid näiteks sina või mina, kui meil oleks nii läinud, osad inimesed on kahjuks vaesed, et endale natukenegi raha teenida hakkavad diileriteks, korras ja nii see on, isegi eestis kuid eestis polema veel viie aastasi kohanud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kriips. RKV on RAKVERE. . Ei ole mingi Viru chille rkuna mõttetu koht. Ja võtku getod oma püssid suht pohhui lasevad maha või ei. Ei koti eriti sellised vanad. Tean paljusi selliseid aga noh poh.. TEan ,et style selline ja austan seda ,et igalühel oma style lihtsalt see minu ütlus ,et kottpüksid jalas ja lahe olla. Ja kui ameerikast räägid siis vaata ka. Tuled eestit ja ameerikat võrdlema? Sama hea ,et võrdle sitta ja mingit head toitu vms. Ja olen ma arvanud ,et nad kõik on julmad narkarid? Ma ütlesin ,et enamuse 15 aastased tõmbavad midagi ,et lahe olla. Ja kui vaene oled siis ainukene raha allikas pole diileriks olemine. on ka muid häid võimalusi. Lihtsalt sa lähed kergemat teed pidi. Elus peab vaeva nägema mitte narkot müüma tänaval ja siis kurdad ,et fuck ma nii vaene. Mina ei läheks nt tänavale narkot müüma isegi mitte siis kui parm. parem lähen mingit sitta tööd tegema ja saan ausalt raha kui müün narkot ja võin jamadesse mässida. Taipu kui sul on siis on igaltpoolt võimalik raha kokku ajada ja õigel viisil ehk lubatud viisil mitte vargustega. Pane oma mõistus tööle ja sa vb ei pea toastki lahkuma ja teenid neti äriga rulli kokku kasvõi mänguga. .)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ütlesin ,et enamuse 15 aastased tõmbavad midagi ,et lahe olla.

 

Normaalsete suitsetajate seas on niimoodi tavaliselt et kui sa 2-3 korda oled teinud, siis sa ei tee edasi sellepärast et tahad mingi lahe vend olla.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga taun peab olema kui tõmbad igapäev, siis suht loogiline et lähed lolliks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga taun peab olema kui tõmbad igapäev, siis suht loogiline et lähed lolliks :D

 

vaevalt et lolliks lähed, seda ma isegi ei usu, kuna ise teen ka suht tihti.(ei hoople) veits uimasemaks olen jäänud kui ennem aga üldiselt on kõik sama nagu igal teisel inimesel, ma ei saa aru miks hakkavad mingid tüübid siin üldse sõna kanepi pahaduse pärast sõna võtma kui nad pole ise tarvitanud kordagi? Te räägite ainult seda mida olete kuulnud/näinud.

Mina müüksin ennem kraami kui mul oleks korralik varustaja ja ma saaks korralikult vahelt :P

Väga väike % on vahele jääda kui sa oma numbrit massiliselt ei levita, ainult teatud kunded saaks ostmas käia ja oleks vsjo, mingi 10 inimest, nemad võivad omakorda minukaudu kellegile edasi müüa, ise teavad mis teevad.

Ma usun et ükski loll ei helista enam tänapäeval et "Kle, sul Kanepit pole müüa we? Ma tahaks ühte getsi siin hetkel sõpradega suitsetada". Nagu aru saite siis selline teema on juba ammu möödas...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Väga taun peab olema kui tõmbad igapäev, siis suht loogiline et lähed lolliks :D

 

Loll jutt suhu tagasi ?

 

Lolliks lähevad juba viiest korrast need kellel on nõrk geneetika.

 

Aga kui sul ei ole nõrk geneetika siis võid eluaeg igapäev teha ja sa ei lähe lolliks.

 

vaevalt et lolliks lähed, seda ma isegi ei usu, kuna ise teen ka suht tihti.(ei hoople) veits uimasemaks olen jäänud kui ennem aga üldiselt on kõik sama nagu igal teisel inimesel, ma ei saa aru miks hakkavad mingid tüübid siin üldse sõna kanepi pahaduse pärast sõna võtma kui nad pole ise tarvitanud kordagi? Te räägite ainult seda mida olete kuulnud/näinud.

Mina müüksin ennem kraami kui mul oleks korralik varustaja ja ma saaks korralikult vahelt :P

Väga väike % on vahele jääda kui sa oma numbrit massiliselt ei levita, ainult teatud kunded saaks ostmas käia ja oleks vsjo, mingi 10 inimest, nemad võivad omakorda minukaudu kellegile edasi müüa, ise teavad mis teevad.

Ma usun et ükski loll ei helista enam tänapäeval et "Kle, sul Kanepit pole müüa we? Ma tahaks ühte getsi siin hetkel sõpradega suitsetada". Nagu aru saite siis selline teema on juba ammu möödas...

 

ÕIGE!, täpselt nii ongi asjad.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loll jutt suhu tagasi ?

 

Lolliks lähevad juba viiest korrast need kellel on nõrk geneetika.

 

Aga kui sul ei ole nõrk geneetika siis võid eluaeg igapäev teha ja sa ei lähe lolliks.

 

 

 

ÕIGE!, täpselt nii ongi asjad.

 

aga te räägite ju kanepist? marihuana veidi erinev pole ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas... kõik peaksid teadma lauljat Bob Marley, Ta tõmbas kanepit kogu oma elu jooksul, ei olnud ühtegi konstsertit ega laulu kus ta ei olnud kanepilaksu all. Ja kas tal oli midagi viga, nop don't think so, ta on üks parimaid reggae (vms mis muusikastiili ta esindab) esindaja.

 

Endal ei oleks midagi selle vastu kui marihuaana legaliseeritakse...seda lõbusam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Samas... kõik peaksid teadma lauljat Bob Marley, Ta tõmbas kanepit kogu oma elu jooksul, ei olnud ühtegi konstsertit ega laulu kus ta ei olnud kanepilaksu all. Ja kas tal oli midagi viga, nop don't think so, ta on üks parimaid reggae (vms mis muusikastiili ta esindab) esindaja.

 

Endal ei oleks midagi selle vastu kui marihuaana legaliseeritakse...seda lõbusam.

 

Täpselt, ja veel väga väga paljud kuulsad inimesed teevad weedi igapäev.

 

Ja miks neil midagi viga siis ei ole ?

 

 

WHERE THE FU@ACK IS LOGIC ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt, ja veel väga väga paljud kuulsad inimesed teevad weedi igapäev.

 

Ja miks neil midagi viga siis ei ole ?

 

 

WHERE THE FU@ACK IS LOGIC ?

 

Mitte igaljuhul siin foorumis :-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mitte igaljuhul siin foorumis :-)

 

Tundub nii.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui 5 aasta p2rast pole eestis legalize , siis ma t6mban kyll nahhuy siit =D

 

Hakka minema?

Minumeelest oledki kauaks jäänud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.