Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Est Thug, tulevane hea päevik!

Soovitatud postitused

VIP
Ahvid minu sõnu nolk?

Kui oled mees siis tule sinna kokkutulekule!

Ma näitan sulle seal bf-i, jooksed nuttes minema sealt, aa jah, sa pole ju 16 küll on kahju...

Sinusuguse netihiiro vanuseks võib õelda hetkel 11 ?

vaevalt sa isegi sinna kokkutulekule lähed.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinusuguse netihiiro vanuseks võib õelda hetkel 11 ?

vaevalt sa isegi sinna kokkutulekule lähed.

 

Sina sitakott keri perse, ma tean XooX-i.

Ma usun et sinu sita lööks ta ühe laksuga ära, 10.sed ei kannata eriti ju?

Ärge reostage seda teemat, muidu hakkate hiljem halama et saite bänni.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eitea ei ole põhjust alada.

OnT: 2p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina sitakott keri perse, ma tean XooX-i.

Ma usun et sinu sita lööks ta ühe laksuga ära, 10.sed ei kannata eriti ju?

Ärge reostage seda teemat, muidu hakkate hiljem halama et saite bänni.

Ega kui suur 100 kilone rasvane käsi lendab vastu nägu, siis vist püsti ei jää jah.

Hetkel närune 4p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega kui suur 100 kilone rasvane käsi lendab vastu nägu, siis vist püsti ei jää jah.

Hetkel närune 4p.

 

Sina väike multikakangelane võiksid oma pudrumulgu leiva jaoks jätta.

Mul viskab teie pask juba üle mida te siin teete, pange nimesildid endale seal kokkutulekul külge, siis tean kellega juttu ajama minna..ma võin peaaegu oma käe selle eest anda et pooled suure suuga jõmpsikad sinna ei ilmu, ei ole mõtet siin nagu plõksida vms..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina väike multikakangelane võiksid oma pudrumulgu leiva jaoks jätta.

Mul viskab teie pask juba üle mida te siin teete, pange nimesildid endale seal kokkutulekul külge, siis tean kellega juttu ajama minna..ma võin peaaegu oma käe selle eest anda et pooled suure suuga jõmpsikad sinna ei ilmu, ei ole mõtet siin nagu plõksida vms..

 

Mis kuradi kokkutulekust sa räägid?

Anna andeks, kui see jutt puudutas hoopis sind. Ok jätame selle.. ma ei taha peksa saada( :nose: ) .

...:D

 

Miks päevikus nii vähe pilte on :-( ? Pean hinnet muutma.. 1p:y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina väike multikakangelane võiksid oma pudrumulgu leiva jaoks jätta.

Mul viskab teie pask juba üle mida te siin teete, pange nimesildid endale seal kokkutulekul külge, siis tean kellega juttu ajama minna..ma võin peaaegu oma käe selle eest anda et pooled suure suuga jõmpsikad sinna ei ilmu, ei ole mõtet siin nagu plõksida vms..

 

Aga kui sa nii vana oled, miks sa siis veel ruuni toksid? Või oled selline 10-aastane 20-aastase kehas? :huh: Vahvel.net pidavat olema sõbralik kommuun, mitte sihuke "kõvade meeste" koht. Kui sa oled ni vana, siis ära tee välja neist. Selles suhtes, et mulle tundub, et sa oled ise samasugune. :kiss: Kasutaja on alla keskmise minu jaoks. Pealkirjas on sul, et tulevane hea päevik. Hea päeviku jaoks on vaja "nolife", nagu seda oli Tanelil. Muidu ei ole ju hea päevik vms? Aitäh :music:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui sa nii vana oled, miks sa siis veel ruuni toksid? Või oled selline 10-aastane 20-aastase kehas? :huh: Vahvel.net pidavat olema sõbralik kommuun, mitte sihuke "kõvade meeste" koht. Kui sa oled ni vana, siis ära tee välja neist. Selles suhtes, et mulle tundub, et sa oled ise samasugune. :kiss: Kasutaja on alla keskmise minu jaoks. Pealkirjas on sul, et tulevane hea päevik. Hea päeviku jaoks on vaja "nolife", nagu seda oli Tanelil. Muidu ei ole ju hea päevik vms? Aitäh :music:

Ta vana p r o nub


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
se kriips on 17 ,suvel saab kunagi 18 :D wist oli nii ja kui ta 10-15 a hakkab peksma siis hea olla :D

ypris pathetic aga jh 2 :D lehte spämmi ja ei mingeid pilte

2p

 

Kas mina olen siia spämminud?

Ma lihtsalt vastan teie idiootsetele lausetele.

Ja see tüüp kes mind siin üritas mingi ruunskeiperi pähe määrida, sa peaks lugema teema algust, kas mina mängin? On kuskil kirjas? Mõni tõestus? Suuga teed küll suurt tegu..proovi tõestusi otsida vms?

Ma usun et ma ei hakkaks mingi 10-15. lööma, kuid kui sa ikka ajad sellist paska siis ma usun et ma sakutaks küll.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.