Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Est Thug, tulevane hea päevik!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
miks prayd tegid?

not bad

 

Mõtlesin, et nagunii saan mingist questist expi, ja kui olin selle priest in perils questi lõpetanud sain piisavalt expi et se 15 peale läheks, ma ise poleks tahtnud aga las ta olla, ühtegi combatit pole veel tõstnud :D

Ise konte matma hakata ei kavatse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainus kasutaja mis mulle siin foorumis meeldib, kõik on ilusti ausalt teenitud/tehtud vist.

Loodame et mingit pankroti pole oodata vms, lase samas vaimus edasi kuigi mina ei tea ruunist midagi :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pk vid valmis ? suht omad seal eksju

 

Misasja sa rott ajad?

Mis kuradi pk video?

Ennem kui siia lolli ila ajama tuled mõtle ka veits kuradi russianninja..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irv rott ära võta südamsse , võta suhu mis sa kohe nutma ja karjuma kukud pole ju sinu acc

 

Ei olegi aga nahhui sa spämmid siin teemas?

Ma vähemalt tean kelle kasutaja see on..!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wannabe mode fuck u eks

 

t*** ime munni väike tatt raisk .

putsi sa mängid siin lahedat tüüpi ,kui oled ise 12a ?

RUNESCAPE JUMAL sa vist oled jah , 30 kg , prillidega ja nohik .

ennem lakkusid siin kõikidel mune ja nüüd oled mega ubfer lahe ?

 

OT :

kkena kkasutaja kui tegemist on esimese kasutajaga ;d .

lase 50 või 60 atk , 70-80 str ja 31 pray .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Palun modedel kustutada see jama mida see lammas siin korraldas.

To : dnka, esimene kes midagi mulle tõesti soovitas, nagu ennem mainisin aega vähe ja skillid ei kipu nii ruttu tulema :D

Esimene kasutaja on jah, vaatan seda attacki ja stre asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niisiis, paar päeva pole viitsinud jamada, memberi aeg ka suht lähedal ja tegin flaxid ära, sellega sain lvl 51 craftingu (tegin 8k flaxe)

Siis vahepeal mõtlesin et teen slayerit, hetkel on vist 26 kui ma ei eksi, pilti kahjuks sellest pole, mõningad on, lisan need.

slayer10ee8.png

w640.png

 

craft45yw8.png

w640.png

 

craft50ot0.png

w640.png

 

Kui kellegil on mingeid tarku soovitusi/mõtteid siis võite mind lisada?

Est(tühik)Thug on kasutajanimi, kui keegi niisama tahab juttu rääkida siis võite kah lisada, mingit möla päris kuulata ei viitsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lmao rs g0d kymme korda ettem kui teie lohhid:D

 

Muidugi, sest te kaks olete kümne aastaseid ja ei mõista vanemate inimeste asju.

Tõmmake ennast kõik vihkajad oksa, sebige endale mõni muu teema kus spämmida, ntx vabateema?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi, sest te kaks olete kümne aastaseid ja ei mõista vanemate inimeste asju.

Tõmmake ennast kõik vihkajad oksa, sebige endale mõni muu teema kus spämmida, ntx vabateema?

 

ma ei ole 10 ...seal arvuti taga oled kyll äge wend laimama eks ... ja keegi ei ole öelnud et kasutaja halb vms , ära kujuta asju ette eks :)

 

aga pilte võiks lisada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pilte on ju piisavalt?

Nagu ta mainis et hetkel aega tsipa vähe ja ei jõua 24h sees istuda, siis lisab pilte kui aega saab.

Eks me näeme seda kes meist on kümne aastane ja kes pole kokkutulekul, kui sa muidugi julged tulla?

Panen sulle oma vändaga pähe, kukk.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yh minu viga ennem ei laadinud lahti , mis ta eile lisas , ja mis kokku tulek ? aind siu pärast vbl tuleks kui kuskil lähedal toimub siis vaatame kes saab pähe

 

Lähedal?

Oletame et elad Võrus ja kui Võrus see ei tomu või seal 10km raadiuses siis sa ei saa tulla kuna vanemad ei luba?

Sa poiss ikka 16 oled?

Sebi kubemekarvad ja räägime siis edasi, kui sa siia veel mingit paska postitad siis am luban et sa saad selle eest ka karistatud...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lähedal?

Oletame et elad Võrus ja kui Võrus see ei tomu või seal 10km raadiuses siis sa ei saa tulla kuna vanemad ei luba?

Sa poiss ikka 16 oled?

Sebi kubemekarvad ja räägime siis edasi, kui sa siia veel mingit paska postitad siis am luban et sa saad selle eest ka karistatud...

 

tartus elan , edaspidi saada pm ära läbusta oma bf teemat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

klge netiherod olge vait :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.