Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xumnie. Lihtsalt Xumnie..Mage 94 ^^

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Rahunege maha nüüd, rs on kõigest üks mõtetu mäng. ;)

 

Päris asjalik! Kui sa mõttetu ei oska kirjutada siis sa ise üks suur suur NARB;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma saan aru, et sa oled mingi väikese nokuga retard, aga sa võiksid vähem rääkida. No offence, aga lampi siia midagi ütlema tulla - no thanks, mine seda tänavatele tegema kell 1:00 öösel, vaatab, kaua sa saad veel normaalselt kõndida. :)

 

nalja teed? sellised ei tohi peale 23.00-i väljaski olla ju:)

aga muidu kena acc, see et sa zerkeriks teed on ju hea otsus, kaua sa ikka ainult pk-da viitsid (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

090531121723.png

 

Aga jah, see zerkeriks tegemine - pooled poolt, pooled vastu. Ja ma arvan, et need, kes on vastu, ei mõtle enne üldse läbigi asja, arvavad, et siis wildis ei kõlba enam acc kuhugile jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis goalid on ja mis glovesed käes juba on ei oletähele pannud?:D rune ikka käes eks?:D

aga jah lunar tee kindlasti eksju:D

ja ära lase teiste arvamusest kõigutada põhiline et ise tead mis teed ja rahul oled:) gl.


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma loodan ka ikka, et tasub ära. Aga jah, minu goalid siis, mida nüüd tegema peab:

shitload of rune defenders

torso (fire cape olemas)

b gloves (ehk queste kõriauguni)

lunar diplomacy ja dream mentor (all lunar goodies)

full void koos melee + range helmiga

 

Kui need tehtud, siis saab proovida näiteks bandost, saab treenida paremini (laseks 99 str) ja üldsegi, maailm rohkem avatud mu jaoks :D

Vähemalt nüüd on midagi teha, wild tüütas ära (droppidega ei saanud kaugeltki isegi tagasi raha, kahjum räigelt, ~10-15m olen down).

Quote @ 27.mai

 

Ja ma skillin ainult sellepärast, et quest reqqe teha, mu plaan pole mingi 99 fish vms, 48 on plaan (hero's jaoks vaja).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olgu, kui lunar ning max str bonuse kätte saad zerkul on korras.

 

kahjuks idikad ei mõtle enne kui postitavad, nemad soovivad ainult puret näha, "ilusat puret"

 

imbetsillid, mida ta krdi teeb purega, kui jääb kordades kahjumisse? Millega ta raha teeb? Suht mingi Martinid ja Tumpz sellised, keda ma mõtlesin selle postiga.

 

Ning nagu iga kolmas acc? Hah, tahad öelda, et puresi on vähem? Muahahah


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Martin_, täis lohh, Aare is the man


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millal def 45 oodata?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tee siis mõistlikult mm ära et saad xp õigelt .

 

Jaaa, ma mõtlesingi, et võiksin nüüd mm-i ära teha! Ja siis võtan sealt normaalsed xp-d!!!

 

Aga jah Aare, väga hästi ütlesid, kõik õige. Ma ei plaanigi teha 45 def mitte kuidagi alla perfektsuse ning siis on hea küll see. :)

Ja tõesti, puresid igal pool, ma ütleks, et maxed out attack 60 zerkereid vähem kui maxed out 60 attack puresid.

 

Ja pank on mul praegu ~1-1.5m. Ma kaotasin selle ajaga, mis bh on väljas olnud, ~15-20m. Ja siiski, vaadates mu kill picce... Vaadake, palju looti!

 

Ning nüüd.. ei taha väga rohkem näha neid "def on sitt" poste, kui vaja, lasen kustutada need.

 

090531183258.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu questidega (K) .

10


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olgu, kui lunar ning max str bonuse kätte saad zerkul on korras.

 

kahjuks idikad ei mõtle enne kui postitavad, nemad soovivad ainult puret näha, "ilusat puret"

 

imbetsillid, mida ta krdi teeb purega, kui jääb kordades kahjumisse? Millega ta raha teeb? Suht mingi Martinid ja Tumpz sellised, keda ma mõtlesin selle postiga.

 

Ning nagu iga kolmas acc? Hah, tahad öelda, et puresi on vähem? Muahahah

 

Jaa, kõik need pured mis on, on mingid str 30 att 10 , suht retsid pured. Nii ilusaid puresi nagu tal enne oli, ei ole küll nüüd suvalt võtta. Mind ei torgi ka see, mis ta oma acciga teeb, aga see on rate teema ja siis teemades võib oma arvamust avaldada. Mida sa nüüd teed mulle? Tuled emmega ukse taha, et ma ütlesin, et see acc on pointless?

 

Martin_, täis lohh, Aare is the man

 

Ega ja sina tead kes ma olen. Pela oma RSi lohh, mina olen siin teemades nalja pärast üldse.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Võib-olla siis ei kommenteeriks enam, kui sind ei koti ikka?

Aga sa oleks võinud mulle pakkuda paarkend milli, et ma hoiaks def 1. Ma ütlen, MA EI VIITSINUD DEF 1-GA 300K TUNNIS RAHA TEENIDA ENAM! Kuna mul raha otsas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võib-olla siis ei kommenteeriks enam, kui sind ei koti ikka?

Aga sa oleks võinud mulle pakkuda paarkend milli, et ma hoiaks def 1. Ma ütlen, MA EI VIITSINUD DEF 1-GA 300K TUNNIS RAHA TEENIDA ENAM! Kuna mul raha otsas.

 

300k tunnis jumala kobe ju :D Kuidas sa zerkuga rohkem teenid ? o.o

 

Aga kas MM ongi see mille pärast barrows glovesi tegemine rikub zerkeri ära (kellel def 45 treenitud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
300k tunnis jumala kobe ju :D Kuidas sa zerkuga rohkem teenid ? o.o

 

Aga kas MM ongi see mille pärast barrows glovesi tegemine rikub zerkeri ära (kellel def 45 treenitud)

 

Ei, mul on MM rfd subquest tehtud juba ära, kui ma def 1 olin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jaaa, ma mõtlesingi, et võiksin nüüd mm-i ära teha! Ja siis võtan sealt normaalsed xp-d!!!

 

Aga jah Aare, väga hästi ütlesid, kõik õige. Ma ei plaanigi teha 45 def mitte kuidagi alla perfektsuse ning siis on hea küll see. :)

Ja tõesti, puresid igal pool, ma ütleks, et maxed out attack 60 zerkereid vähem kui maxed out 60 attack puresid.

 

Ja pank on mul praegu ~1-1.5m. Ma kaotasin selle ajaga, mis bh on väljas olnud, ~15-20m. Ja siiski, vaadates mu kill picce... Vaadake, palju looti!

 

Ning nüüd.. ei taha väga rohkem näha neid "def on sitt" poste, kui vaja, lasen kustutada need.[/url]

 

 

Keda kotib kumbasi on rohkem maxed out, zerkereid v6i puresi. Lihtsalt nyyd on see ruined kuna sa ei suuda niikuinii def 45 juurde ka j22da.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Njh, nüüd veidi aega lihtsalt mänginud, ei ole väga viitsinud päevikut updateda.

 

090605223139.png

090605223317.png

 

Atm on 36 def, teen vist praegu niisama mingi questiga või treenides 40 ja siis peaks lunari ka ära tegema :D Ja siis QP ofc.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.