Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

"Tuntud liige embleem"

Soovitatud postitused

VIP

Alexi seletus sellele embleemile :

 

TundudV.png

 

2000+ Postitusega liikmed või kuidagi teistmoodi foorumis tuntuks saanud liikmed.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühe aasta ja kuue kuu vanused liikmed, kel vähemalt 2000(?) posti, võiksid 'tuntuks'(embleem) saada.

 

Lihtsalt minu väike mõttetera.. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja 10+ tehingud..

 

Kasva Runescapest välja, kümnene...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Siimul täiesti õige jutt.

Kui postitused ära võeti siis hakkas spammereid vähemaks minema, kui "TUNTUD LIIKME" embleem tuli 2000+ postist, siis tulid spammerid hooga tagasi.

 

Embleem peaks tähendama midagi muud.

 

EDIT:

Onxy, sa said 2,9k peal alles sellepärast, et sa polnud enne midagi teinud. Sa lihtsalt küsisid siis kui 2,9k oli täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui nagu siim rääkis et tehingud võetakse niikuinii ära siis nagu võetakse vast rs kh maha et nagu siis võib kohe kh *******esse ära kolida , sest mina olengi enamvähem siin aint rs-i pärast , saan oma kasutajad ja pinnid ja asjad ostetud/müüdud , aga no kui tehingud ära võetakse siis vast on mõttekam tõmmata nahhui siis foorumist sest jh olen suht kaua siin olnud aga kui tehinguid pole ei usalda keegi kedagi ja ei tea keda usaldada , Ja on scammereid rohkem ja saadakse rohkem scammi ...

 

 

Aga Ontopicusse , tuntud liikme embleem võiks siiski tulla kui sul on ntx 20+ tehinguid or 30+ nagu vanasti oli ja siis peaksid olema umbes 1a siin foorumis või rohkem/vähem ja postitusi MINGI 2K , see on kh norm :)

 

Minu arvmaus selle kõige kohta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuradi rsiga siin jälle. Saage aru pool foorumit ei tegele rsiga ja kust nemad oma tehingud kätte peaks saama? Nad veedavad lihtsalt hästi aega siin, ajavad juttu ja arutlevad, aga kui nad ikkagi on tuntud ja enamus teavad seda kasutajat, siis peaks talle embleemi ka panema.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yep,_OnyX_ sa ei ole lahe ja indrek sa oled jah 10a.

 

Kuule värdjas paks mine mängi oma liivahunniku otsas ja ole vait..

 

Sinusuguseid heeliume pole siia foorumi vaja..

 

Kui nagu siim rääkis et tehingud võetakse niikuinii ära siis nagu võetakse vast rs kh maha et nagu siis võib kohe kh *******esse ära kolida , sest mina olengi enamvähem siin aint rs-i pärast , saan oma kasutajad ja pinnid ja asjad ostetud/müüdud , aga no kui tehingud ära võetakse siis vast on mõttekam tõmmata nahhui siis foorumist sest jh olen suht kaua siin olnud aga kui tehinguid pole ei usalda keegi kedagi ja ei tea keda usaldada , Ja on scammereid rohkem ja saadakse rohkem scammi ...

 

 

Aga Ontopicusse , tuntud liikme embleem võiks siiski tulla kui sul on ntx 20+ tehinguid or 30+ nagu vanasti oli ja siis peaksid olema umbes 1a siin foorumis või rohkem/vähem ja postitusi MINGI 2K , see on kh norm :)

 

Minu arvmaus selle kõige kohta :)

 

 

 

Minuarust on see idee kõige parem.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehingud -> profiilidesse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange et tehinguid näeb ainult turg&runescape alateemas. Ülejäänud kohtades ei näe neid


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yep,_OnyX_ sa ei ole lahe ja indrek sa oled jah 10a.

 

Tra pekirull, saad juba lõuad koomale ? :S

 

Kuule värdjas paks mine mängi oma liivahunniku otsas ja ole vait..

 

Sinusuguseid heeliume pole siia foorumi vaja..

 

 

 

 

 

Mirkon pole veel sinna ikka jõudnudki .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saatsin Alexile pmi selle kohta, minu arvates peaks nõuded olema sellised : mingi 5000 posti ja 2 aastat liige

 

Mulle meeldib su mõte. :D

Aga see postide asi, ei ole väga hea , minu arust. Kui inimene postitab iga päev "vabateema" alla 100 tervitust + veel "foorumimängud" , "Rsi päevikud" jne. Siis on see 5000 posti väga kerge tulema. Kuid "Tuntud liige" peaks tähendama ka seda, et inimest tõesti foorumis tuntakse. Kui küsida kellegi kohta, kes on need 5000 posti, väga väga lühikese ajaga kokku saanud ja oodanud ära, kuni saab täis ka aeg "2 aastat". Siis võibolla, on ta palju vähem tuntud, või isegi täiesti tundmatu, võrreldes, mõne inimesega, kes on olnud liige võibolla paar kuud vähem, aga tal on ka näiteks ~1000 postitust ja, keda tõesti tuntakse.

 

Ja samas tahan öelda juhtkonnale, et neid tehinguid poleks vaja päris ära kustutada. Ja ka runescape eemaldamine, oleks halb mõte. Miks ei või siis midagi ka nendele, kes ruunist huvituvad midagi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tehingutega ka veidi teised lood, ütleme, et siin saab ka asju müüa?

CS steame, mobiile, psp mida iganes noh . Oleks veidi ikka tarvis mõnel uuel kasvõi vaadata, keda tasub usaldada ja keda mitte? Mulle ei jää isiklikult need ette samuti / ise plaanin näiteks Siimult osta MP3 noh .


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arust on küll need embleemid õigetele inimestele juhtunud :)

Üldiselt ei kurda.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun! Las olla see tuntud liige siis! 2k+ postitust on ju omamoodi tuntud.. Sisaldagu see siis spammi, arukat juttu või hülge möla.. Ma ei tea, suruks kinni teema või? Keegi tahab midagi ilusat öelda veel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Las alex viskab kulli/kirja mündiga, kui tuleb kull, siis paneb embleemi ja kui kiri, siis ei pane ...

 

 

See 2000 on tegelt enam vähem sobiv, teema võiks kinni panna


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõustun! Las olla see tuntud liige siis! 2k+ postitust on ju omamoodi tuntud.. Sisaldagu see siis spammi, arukat juttu või hülge möla.. Ma ei tea, suruks kinni teema või? Keegi tahab midagi ilusat öelda veel?

 

jah su signa on ilus !

 

peale vahvel.net on see foorum rämedalt alla käinud tbh

kui oli ikka vana rs2eesti siis valiti kaua aega moderaatorid , olid erilised , nüüd järsku mingi 5 moderaatorit juurde tekkinud ja mingid 2 neist on aktiivsed .

 

rs2eesti oli palju parem!


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.