Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kes on emo?

Soovitatud postitused

VIP
Emo on muusika/riietus stiil. See ei iseloomusta kellegi käitumist, minuarvates ‘emo’ on stiilne riietus ja uudne raju muusika(nt emocore) mitte mingi nurgas masetsev musta tukaga pubekas kes lõigub ennast ja arvab et on ‘emo’.

Paned tarka ? or oled ise emo et tead we=/


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1)Nagu ees on mainitud siis EMO EI OLE INIMENE! EMO on muusikastiil või riietusstiil.. Muusikastiil mis on väljasurnud. Need nn emobändid nagu tokio hotel pole emobändid. Kuna emomuusika on ammu välja surnud ja seda suht raske järgi teha.

2) Ma olen olnud oma +10 aastat raske muusika austaja. 4-5 aastaselt hakkasin. Kannan üleni tumedaid riideid. juuksed pole tumedad ja tukk pole ees aga juuksed pikad ja pruunikad.. Ja ärge öelge kes kannavad mustasi riideid on mingid facking peded.. Peded võite ise olla kes nii ütlevad.. Mis me peame kandma pükse mis ei ole normaalselt jalas nagu räpparitel või siis mingit 10 eri värvi või roosasi riideid? Et jah kui suu lahti teete siis mõelge ka enne.

 

Mõni üksik bänd võib leiduda mis teeb emo style nagu vanasti oli. Aga enamuse on uueaja emobändid mis üritavad järgi teha.. Emobändid olid sellised vanasti kus lauljad,kitarristid jne viskasid esinemise aeg pikali ja hakaksid nutma või ringi keerutama jne.. Sellest tuligi algselt see ,et emotsemine ehk emo bändid.. Pungi alamstiil peaks olema see. Ei tea pole lugenud väga palju emocore kohta kuna ei huvita see muusika väga.. Aga praeguse aja enamuse nn emobände on SCREAMo või mingis taolises styles.

 

 

Joyi kes esimesel lehel midagi mölises sulle ütleks.. LÕNGAD POLE EMOD! JA KUI SULLE RASKE MUUSIKA EI MEELDI SIIS MINE KUULA ENDA VAIBA TAGUMIST. HIIR TEEB KA KÕVEMAT HÄÄLT KUI SEE MUUSIKA. Austan selliseid eriti kes on näiteks räpparid aga nad ei tee metali kuulajaid maha. Aga enamuse on nii lapiskud ja teevad aint maha. Ka on metali kuulajad sellised kes teevad räppareid ja osse maha. Ma ise tavaliselt ei tee aga närvi ajab kui mingi 17 aastane oss tuleb siia paukuma.. Ise olen ka karvane muusikastlye poolest aga 80% sõpradest on räpparid ja träna ossid.. Kuid neil pole üldse ütlemist mis muusikat kuulan. Kuna suudavad normaalsed olla ja pole sellised ,et omg ta kannab mustasi riideid.. Mingi karvane lohh on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

õigust räägid.

 

mõni inimene on pannud mustad riided selga ja ei teagi MIS SE EMO sõna tähendab, ja kohe ta emo?


[sIGPIC][/sIGPIC]

msn: [email:oqhfx5dk]kana.kukk@hotmail.com[/email:oqhfx5dk]

http://www.rick-rolld.com ♥ :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1)Nagu ees on mainitud siis EMO EI OLE INIMENE! EMO on muusikastiil või riietusstiil.. Muusikastiil mis on väljasurnud. Need nn emobändid nagu tokio hotel pole emobändid. Kuna emomuusika on ammu välja surnud ja seda suht raske järgi teha.

2) Ma olen olnud oma +10 aastat raske muusika austaja. 4-5 aastaselt hakkasin. Kannan üleni tumedaid riideid. juuksed pole tumedad ja tukk pole ees aga juuksed pikad ja pruunikad.. Ja ärge öelge kes kannavad mustasi riideid on mingid facking peded.. Peded võite ise olla kes nii ütlevad.. Mis me peame kandma pükse mis ei ole normaalselt jalas nagu räpparitel või siis mingit 10 eri värvi või roosasi riideid? Et jah kui suu lahti teete siis mõelge ka enne.

 

Mõni üksik bänd võib leiduda mis teeb emo style nagu vanasti oli. Aga enamuse on uueaja emobändid mis üritavad järgi teha.. Emobändid olid sellised vanasti kus lauljad,kitarristid jne viskasid esinemise aeg pikali ja hakaksid nutma või ringi keerutama jne.. Sellest tuligi algselt see ,et emotsemine ehk emo bändid.. Pungi alamstiil peaks olema see. Ei tea pole lugenud väga palju emocore kohta kuna ei huvita see muusika väga.. Aga praeguse aja enamuse nn emobände on SCREAMo või mingis taolises styles.

 

 

Joyi kes esimesel lehel midagi mölises sulle ütleks.. LÕNGAD POLE EMOD! JA KUI SULLE RASKE MUUSIKA EI MEELDI SIIS MINE KUULA ENDA VAIBA TAGUMIST. HIIR TEEB KA KÕVEMAT HÄÄLT KUI SEE MUUSIKA. Austan selliseid eriti kes on näiteks räpparid aga nad ei tee metali kuulajaid maha. Aga enamuse on nii lapiskud ja teevad aint maha. Ka on metali kuulajad sellised kes teevad räppareid ja osse maha. Ma ise tavaliselt ei tee aga närvi ajab kui mingi 17 aastane oss tuleb siia paukuma.. Ise olen ka karvane muusikastlye poolest aga 80% sõpradest on räpparid ja träna ossid.. Kuid neil pole üldse ütlemist mis muusikat kuulan. Kuna suudavad normaalsed olla ja pole sellised ,et omg ta kannab mustasi riideid.. Mingi karvane lohh on.

Haha Emo. Fail


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha Emo. Fail

 

Lugeda ei oska? Osta paremad luubid endale. Ma olen metali kuulaja. Goothi kuulaja jne.. Ja kes see EMO on? wtf? Sa pead paremad prillid endale ostma kahjuks.. See on see liigne rs.

 

Nii ,et imelik lihtne soovitus. Vähem rsi. Seda parem on su silmanägemine. Või sa juba nii totaalselt pime ,et enam ei aita miski? kahju sinust kohe:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sina oled memo


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"See on pervert, kes veene lõigub." Hahahahah! Paigas. xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pmst, kuidas te lapsed aru ei saa ..

see " EMO " oli tõesti vb kunagi ainult migni muuiskastiil ja huinaa. mis vahet seal on pls

 

mingi tühine keevitamine, 2 troppi karjuvad mikrisse .. 7 vanti kädristavad kidrakeeli jne , nii

ja sis migni normal vend vaatab " hah kes need emod on ", nii, sellest järeldame, et kui need lohhid on oma muusika / riistapikkuse / whatever poolest emod, siis võib kõiki debiile emodeks kutsuda.

 

ma ise neid maha ei tee, aga närvi ajavad mignid neetidega ära ehitud kuked.

 

ja ps, ma olne ise emo (L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.