Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kes on emo?

Soovitatud postitused

Keegi seal täitsa eespool mainis, et emod on liibukatega jms, shittagi, mul ka tight pantsid ja ei lõigu küll ennast, ei ole emo ka.

 

ja kuidas tundub, on kitsas?

Iseendale ei meeldi sellised püksid, vahest linnas näeb, kuidas mõni tolgus käib selliste pükstega nii ringi, et püksid on tõmmatud kuni tuharateni.

Siis on tüübi kakaga koos aluskad näha, no kuhu sa enda arust sellise stiiliga triivid?

Mitte et kõik kitsaste pükste kandjad sellised oleks, lihtsalt, mõni loll ikka leidub.

Emo - Minujaoks mitte keegi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks, tahan öelda, et olen Taurem, Tauremiga problad sisse ei saand, aga OT OT-ks.

 

No teiseks, ma ei kaki püksi :D Ja mul ei ole need kitsad püksid nüüd mingi elukitsad. Ja mul ei ole nad ka kindlasti puusadeni.

 

Funck, stfu, midagi tarka pole öelda siis ole parem vait.

 

Laiad ei meeldi mulle, eelkõige ma sõidan BMX-i ja kui laiadega sõidan siis jääb odavalt ketivahele püksisääred ja siis jälle osta uusi jms :S Ja siis hakkas meeldima kah see kitsateksa värk ja kannan nüüd ka vabal ajal :P


paukson.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks, tahan öelda, et olen Taurem, Tauremiga problad sisse ei saand, aga OT OT-ks.

 

No teiseks, ma ei kaki püksi :D Ja mul ei ole need kitsad püksid nüüd mingi elukitsad. Ja mul ei ole nad ka kindlasti puusadeni.

 

Funck, stfu, midagi tarka pole öelda siis ole parem vait.

 

Laiad ei meeldi mulle, eelkõige ma sõidan BMX-i ja kui laiadega sõidan siis jääb odavalt ketivahele püksisääred ja siis jälle osta uusi jms :S Ja siis hakkas meeldima kah see kitsateksa värk ja kannan nüüd ka vabal ajal :P

 

Vastus.

Esiteks, mul ei ole sellevastu midagi, kui inimene kannab neid kitsaid pükse, no oma asi, aga püksid võiksid ikkagi jalas olla mitte järgi lohiseda.

Ja bmx, sellest ma saan ka aru, et seal on see peaaegu möödapääsmatu, kuid enamus lambad keda ma näinud olen, pole vist kunagi rattaseljas istunud.

Ja mis siis juhtub, kui ma oma "suud" kinni ei pane, tuled ja annad mulle peksa?

Aga palun.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rofl see oli hea Ema on laste vanem vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.