Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PayBack = scammer

Soovitatud postitused

Scammida ?

 

Oleks ma kogu raha saanud poleks talle ikkagi raha saatnud ja oleksin esimesele omanikule KOGU raha mis talt scammiti tagastanud :)

 

Ma loodan, et seda acci scammisid sa kayloggeriga poiss, saad siis oma tasu, ootame vaid esimese omaniku ilmumise, ja siis saab nalja.

 

Esiteks sa ei tea kas see esimene omanik on veel aktiivne rs'is...

Teiseks see et teised kelleltki scammisid ei tähenda et sina pead scammida et "teha seda heaks".

Kolmandaks OMGOMGOMG msn'i jutt nagu sa räägid on tõesti nata kahtlane.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina ja müün mille ? :D

 

Rääkige Myssi, Stani, Night Wari, Homm88-ga või kellega iganes, ei müü mille lmfao.

 

 

 

Millega ta menti peaks minema, sellega, et scammis selle acci kellegilt eelnevalt ilikult, lol gf sellega, läheb menti ja jääbki sinna :D

 

Njaa, ma ei saa enam midagi aru mis siin toimub.

 

Alguses mingi vant ostab acc, siis mingi vend scammib millid ära, siis mingi kolmas ülo on kuskil.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njaa, ma ei saa enam midagi aru mis siin toimub.

 

Alguses mingi vant ostab acc, siis mingi vend scammib millid ära, siis mingi kolmas ülo on kuskil.

 

Kui esimene omanik, kes sai scammed ei ole aktiivne rsis, kannan talle millide raha pangaarvele, kerge.

 

Bong, ma lihtsalt scammisin scammerit, et tagastada raha sellele kes sai scammed :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui esimene omanik, kes sai scammed ei ole aktiivne rsis, kannan talle millide raha pangaarvele, kerge.

 

Bong, ma lihtsalt scammisin scammerit, et tagastada raha sellele kes sai scammed :P

 

GOOD :kiss:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no eks uurige neid pilte mis ta räägib seal , MINA FAKING OSTSIN chrissilt chari 2500.- mina edasi ei huvita kust tema selle sai okai ? nagu ikka mina käisin välja 2500.- H2H korralikult ma võin oma andmed anda davaj tulge minu juurde teeme asja selgest , KAHJUKS ei leia ma enda msn CHAT HISTORY folderit , kahju sellesmõttes jah .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no eks uurige neid pilte mis ta räägib seal , MINA FAKING OSTSIN chrissilt chari 2500.- mina edasi ei huvita kust tema selle sai okai ? nagu ikka mina käisin välja 2500.- H2H korralikult ma võin oma andmed anda davaj tulge minu juurde teeme asja selgest , KAHJUKS ei leia ma enda msn CHAT HISTORY folderit , kahju sellesmõttes jah .

 

Mind ka ei huvita sinu õnnetu elu, mind HUVITAB see, kes selle acci pärast scammed on saanud, noob ime muna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mind ka ei huvita sinu õnnetu elu, mind HUVITAB see, kes selle acci pärast scammed on saanud, noob ime muna

 

No , okei eks vaatame , küll ma su kätte saan , Menti läheb asi niikuinii hetkel see telefon seal ei vasta eksju , helistan homme uuesti , ja kui isa tuleb töölt siis räägin murest sinuvastu . ja kui kellegil midagi mu isa kohta õelda siis , PALUN! Tulge õelge seda näkku mitte ärge passige seal arvutitaga mängivat umbe internet GANGSTERIT , AIITE?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No , okei eks vaatame , küll ma su kätte saan , Menti läheb asi niikuinii hetkel see telefon seal ei vasta eksju , helistan homme uuesti , ja kui isa tuleb töölt siis räägin murest sinuvastu . ja kui kellegil midagi mu isa kohta õelda siis , PALUN! Tulge õelge seda näkku mitte ärge passige seal arvutitaga mängivat umbe internet GANGSTERIT , AIITE?

 

Ah et siis sina ja Chris olete mõlemad scammerid ?

 

L0l

 

No , okei eks vaatame , küll ma su kätte saan , Menti läheb asi niikuinii hetkel see telefon seal ei vasta eksju , helistan homme uuesti , ja kui isa tuleb töölt siis räägin murest sinuvastu . ja kui kellegil midagi mu isa kohta õelda siis , PALUN! Tulge õelge seda näkku mitte ärge passige seal arvutitaga mängivat umbe internet GANGSTERIT , AIITE?

 

Tõesta, et sina ostsid selle acci temalt, nii et seda saaksid sa ka paberille tõstada, siis saad raha, muidu kogume pc edasi !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
t*ra me tuleme anname sulle jalaga näkku ja lähme sööma mcdonaldsisse burgereid .

Me sööme ennast täis ja tead mida juhtub vä ma ei hakka sulle rääkima parem .

 

tahaks sind IRL näha viskaks natuke viina ja paneks pärast näod kokku ja vaatame mis saab , kes kukub maha kes mitte , räägid siin küll kõva MCdonaldsi juttu aga kes teab vb oled vabsee , mingi 16 aastane prillid ees , tedretähnid näos , istub kodus pidevalt jne.

 

Ah et siis sina ja Chris olete mõlemad scammerid ?

 

L0l

 

 

 

Tõesta, et sina ostsid selle acci temalt, nii et seda saaksid sa ka paberille tõstada, siis saad raha, muidu kogume pc edasi !

 

irv , no davaj räägi jah , tee eraldi teema sellejaoks kui arvad et mina ja see Chris oleme mingid Co.Workers .... BIG KISS TO YOUR BALLS :kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tahaks sind IRL näha viskaks natuke viina ja paneks pärast näod kokku ja vaatame mis saab , kes kukub maha kes mitte , räägid siin küll kõva MCdonaldsi juttu aga kes teab vb oled vabsee , mingi 16 aastane prillid ees , tedretähnid näos , istub kodus pidevalt jne.

 

Ära mõnita prillidega lapsi, tõesta parem, et sa ostisd selle acci

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tahaks sind IRL näha viskaks natuke viina ja paneks pärast näod kokku ja vaatame mis saab , kes kukub maha kes mitte , räägid siin küll kõva MCdonaldsi juttu aga kes teab vb oled vabsee , mingi 16 aastane prillid ees , tedretähnid näos , istub kodus pidevalt jne.

 

 

 

irv , no davaj räägi jah , tee eraldi teema sellejaoks kui arvad et mina ja see Chris oleme mingid Co.Workers .... BIG KISS TO YOUR BALLS :kiss:

 

 

t*ra LAMMAS pmi mulle enda number raisk .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind lihtsalt huvitab mida saab sinu isa teha Paybacki vastu.

Alustab mingisugust juurdlust?:D nali naljaks...

Kuulab üle? = § 312. Ebaseaduslik ülekuulamine

 

Uurija või prokuröri poolt vägivallaga ütluste andmisele sundimise eest - karistatakse rahalise karistuse või ühe- kuni viieaastase vangistusega.

 

Võtab vastutusele runescape raha eest? = § 310. Ebaseaduslik süüdistatavana vastutuselevõtmine

 

Uurija või prokuröri poolt teadvalt süütu isiku süüdistatavana vastutuselevõtmise eest - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega. (Kuna tõendeid ei ole ju piisavalt)

 

No ma ei tea.

PEKSAB TEDA?:D = § 323. Kahtlustatava, süüdistatava, kohtualuse, õigeksmõistetu, süüdimõistetu, tunnistaja, eksperdi, tõlgi ja kannatanu suhtes vägivalla toimepanemine

 

Kahtlustatava, süüdistatava, kohtualuse, õigeksmõistetu, süüdimõistetu, tunnistaja, eksperdi, tõlgi või kannatanu suhtes vägivalla toimepanemise eest, et takistada teda täitmast oma kohustusi või teostamast oma õigusi kriminaalmenetluses või maksta talle kätte tema õiguspärase tegevuse eest kriminaalmenetluses, - karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
t*ra lammas pmi mulle enda number raisk .

 

okei pmin

 

Mind lihtsalt huvitab mida saab sinu isa teha Paybacki vastu.

Alustab mingisugust juurdlust?:D nali naljaks...

Kuulab üle? = § 312. Ebaseaduslik ülekuulamine

 

Uurija või prokuröri poolt vägivallaga ütluste andmisele sundimise eest - karistatakse rahalise karistuse või ühe- kuni viieaastase vangistusega.

 

Võtab vastutusele runescape raha eest? = § 310. Ebaseaduslik süüdistatavana vastutuselevõtmine

 

Uurija või prokuröri poolt teadvalt süütu isiku süüdistatavana vastutuselevõtmise eest - karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega. (Kuna tõendeid ei ole ju piisavalt)

 

No ma ei tea.

PEKSAB TEDA?:D = § 323. Kahtlustatava, süüdistatava, kohtualuse, õigeksmõistetu, süüdimõistetu, tunnistaja, eksperdi, tõlgi ja kannatanu suhtes vägivalla toimepanemine

 

Kahtlustatava, süüdistatava, kohtualuse, õigeksmõistetu, süüdimõistetu, tunnistaja, eksperdi, tõlgi või kannatanu suhtes vägivalla toimepanemise eest, et takistada teda täitmast oma kohustusi või teostamast oma õigusi kriminaalmenetluses või maksta talle kätte tema õiguspärase tegevuse eest kriminaalmenetluses, - karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

 

kas ma rääkisin et mu isa nagu annab peksa talle vms ? ei , nagu tema aitaks mul uurida või uurimise käiku lasta SEE POLE VÄGA KINDEL KUSJUURES .

kes räägib et mingi vägivald on hea asi ? mina mitte , DNKA ma ootan sind .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No seda ma üritangi sulle kuidagi selgitada, et su isa ei saa omakäeliselt ühtegi uurimist alustada või sind kuidagi teistmoodi aidata.

Ja olgem ausad.

Me räägime ikka veel Runescape rahast.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No seda ma üritangi sulle kuidagi selgitada, et su isa ei saa omakäeliselt ühtegi uurimist alustada või sind kuidagi teistmoodi aidata.

Ja olgem ausad.

Me räägime ikka veel Runescape rahast.

 

Tõsi, ma pole su näruse scammitud IRL rahagagi seotud präänik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No seda ma üritangi sulle kuidagi selgitada, et su isa ei saa omakäeliselt ühtegi uurimist alustada või sind kuidagi teistmoodi aidata.

Ja olgem ausad.

Me räägime ikka veel Runescape rahast.

 

nojh ma mõtlesin nii et uurin selle PayBack elukoht + nimi , ja teen politseisse avalduse kui see jõustub siis hakkab selle asjaga ikka tegelema uurimis osakond politseis.

ja arvan et mul isal oleks käpp seal kuidagi ikka sees , 2500 EEK pole VÄIKE RAHA , seda pole kerge teenida , raha ei tule kuskilt puu otsast.

 

ma ootan sind ka musi ,aga miks sa ei anna mulle enda numbri ?

hmm ? hakkasid kusele mees ?

 

pmed jorsu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.