Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PayBack = scammer

Soovitatud postitused

Sa ikka arvestasid, et seni kuni raha sinu käes on oled sina igate moodi süüdi?

Mina sinu asemel annaks raha tagasi, ennem kui hakkaks mängu raha pärast politseiga tegemist tegema.

 

Kui sinu jutu järgi OMG ei ole õige omanik jääb tema süüdi, aga kuna praegult väidab tema tõestusega vastupidist, siis oled sina ikkagi ainusüüdlane.

 

Mina võtsin selle kasutaja Chris K. -lt, mitte temalt. OMG on lihtsalt mingi mees võsast, kes hüppas välja ja tahab mille.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on hea lahendus.

Kui Omg-il on kasutaja info kõik olemas siis on tema omanik kui ei siis...

 

OMG isikuga olen msnis rääkinud 5min, ja need 5min üritas ta mulle ajada, et tema ostis selle acci h2h 2000.-, nüüd siin juba 2500.- ja siis, et mina ostsin selle tema käest fake panga pildiga ??

 

Ma võtsin selle kasutaja isikult Chris K. Msn convodest on pildid siin.

 

http://vahvel.net/showthread.php?t=31717

 

Moded võite ta isiklikud andmed ära võtta sealt teemast, kuna ma ei saa, teema on lukus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on hea lahendus.

Kui Omg-il on kasutaja info kõik olemas siis on tema omanik kui ei siis...

 

OMG-il on info ta võttis selle paybackilt ju tagasi kaa...

Aga payback varastas ennem juba 68m mis tal juba algul plaanis oli.

OMG tuli vastu andis kasutaja ennem sest tal vähe tehinguid ja payback lihtsalt võttis ära

 

Rofl payback ma tean inimest kes võib sult need 68m ära võtta ma arvan , et need on i pixel humpi peal ja kui sa neid tagasi ei anna läheb sult pixel hump!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõlemad msnid, need on scammerite omad .

cros, see mingi rs24's oma Zullfigariga, ja antii olevat ka siin banni saand .

 

Aga, kuule omgomg, lase info, või mingi tõestus .

 

//E - kui tema, sai kasutaja infoga tagasi, on ta ausalt ostnud selle.

 

Sina aga, võtsid need millid? Ja sain ma aru, et sa olevat selle crosiga msnis rääkinud?

 

Nojah, ei imesta kui, need millid tahad talle anda - vaadake rs24, scammerite teemasse .

Seal tohhujaa Zullfigarist, ja cros msn on seal .


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen see chris kelp.

ja mul on kõik acci informatsioon olemas ,

parooli jne, ja sina payback ajad mind närvi ,peaks sulle tartumaale külla vist tulema , lihtsalt petad siin inimesi , algusest peale lubasid raha ära saata , ja siis läks asi lihtsalt mul kahtlaseks ja võtsin acci tagasi et kontrollida ega sa midagi võtnud pole , ja mida ma nägin , oli pärios pool raha puudu ..Ise lubasid raha saata aga ei saatnud .Kas annad mu raha tagasi või külastan sind , ja annan asja politseisse / see on minu isikliku vara omandamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina olen see chris kelp.

ja mul on kõik acci informatsioon olemas ,

parooli jne, ja sina payback ajad mind närvi ,peaks sulle tartumaale külla vist tulema , lihtsalt petad siin inimesi , algusest peale lubasid raha ära saata , ja siis läks asi lihtsalt mul kahtlaseks ja võtsin acci tagasi et kontrollida ega sa midagi võtnud pole , ja mida ma nägin , oli pärios pool raha puudu ..Ise lubasid raha saata aga ei saatnud .Kas annad mu raha tagasi või külastan sind , ja annan asja politseisse / see on minu isikliku vara omandamine.

 

Vaevalt, kui sul tutvusi just pole, ment virutaal raha eest midagi teeb, aga külla võid alati minna ;)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt, kui sul tutvusi just pole, ment virutaal raha eest midagi teeb, aga külla võid alati minna ;)

 

Kokkuvõtlikult siis, Scammer sai Scammed :)

 

Mina enam siia teemasse ei tee ühtegi posti, kuna kisub spammiks, tule külla jah, aadressi sa mul tead. :-)

 

Over and Out !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.