Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

waFfle Pub Server 24/7

Soovitatud postitused

VIP
http://www.speedyshare.com/325967206.html

 

Suht busted wh?

 

Stennu.

 

ROFL!

ilmselge wh ju, kutt ei varjagi vahepeal, kuradi botik, keegi ta administ ei tahaks kõrvaldada? o.0


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei noo normaalne ikka küll mul sitt olla lähen kaheks tunniks magama tulen tagasi ja siis mingi igalpool too whs jne.. Eks ss2 tahaks jaa ära kustutada ja kõik surfid . Kes banni said andke ipd või midagi unnin :eat:


wbcp51jpg.gifw304.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei noo normaalne ikka küll mul sitt olla lähen kaheks tunniks magama tulen tagasi ja siis mingi igalpool too whs jne.. Eks ss2 tahaks jaa ära kustutada ja kõik surfid . Kes banni said andke ipd või midagi unnin :eat:

 

DVJ!

Banni see Stennu ära, demo ka ju üleval, hale wh.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
T@nel on siit foorum kasutaja laiskloom

 

Sa räägid siin sellest nagu see oleks mingi saladus, ja teiseks kus sa seda tead üldse, ega sa see Blader vms juhuslikult ei ole?

 

Edit: Oledgi see blader:D


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja byz Stennu on ikka teil seal kõikvõimas adminn..jh..:D

isegi mu ema oleks parem adminn.

 

hahaha...:D erki on ikka paras noob blokkis mind msnis ka ära...:D haledad tegelased olete ikka ....isegi demo ei olda nõus ära vaatama...:) aga nh pohhh...vaatab mis teha annab et edaspidi selliseid servereid ei tekiks eriti weel pub-e.

 

ja ma panen oma demo ülessse siia vaatame mis teised asjast arvavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
ja byz Stennu on ikka teil seal kõikvõimas adminn..jh..:D

isegi mu ema oleks parem adminn.

 

hahaha...:D erki on ikka paras noob blokkis mind msnis ka ära...:D haledad tegelased olete ikka ....isegi demo ei olda nõus ära vaatama...:) aga nh pohhh...vaatab mis teha annab et edaspidi selliseid servereid ei tekiks eriti weel pub-e.

 

ja ma panen oma demo ülessse siia vaatame mis teised asjast arvavad.

 

 

Järelikult on kõik adminid badboyd? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

seda mitte aga teised adminnid võiksid ka oma adminnide tegevustest teada ja siis mulle ka tõestada et ma wh olin vms iganes cheat. Aga kui nagu eiratakse igast otsast siis on terve server suht saast jh, kuid pean tunnistama et hea oli m2ngida aga vihkan kui pead teise servusse ülekolima mingi faqotist adminni pärast kes kuulas vb ola mingit noobi kes sai kuuli minu käest ja siis arvab et ma olen kohe xiit. No tulgu taevas apppi...:D keegi pole isegi mainind m2ngu jooksul et ma xiit olen ...ja nyyd licalt bann. ja see ei ole esimene server kas tõesti siis head m2ngijad bannitakse kuna serveri adminn j22b neile alla ....aga kas serveri admin ei peaks serverit administreerima mitte esikohal istuma ?cheatereid ja igast spammereid välja viskama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
heh jälle ..:D sellepärast et lasin aim_mapis mingile tegelasele hsi...? mis kurat teil toimub seal serveris..:D:D:D naljakas on juba.

 

Täpselt sama siin, admin KleeneX on täielik abuser. Enne oli kõik korras, kui teised mapid olid, pani siis aim_map'i ja mu skoor oli mingi suht lambine, 16-5 vms ja lihtsalt, 2 lucky roundi, sain 4 killi in a row ja lampi "Added to banned list"

 

Tõesti, tahaks teada, kes teil selle serveri peaadmin on, sest need 12 aastased võsukesed, kes teil hetkel tavaadminnideks on võetud on ikka väga mööda vennad. Lisaks veel ülbed, mölisevad mööda ekraani mõttetut iba + ähvardavad pidevalt mingite idiootsete kickidega ja mängivad serveri jumalaid. Teen ettepaneku KleeneX'ile tugev hoiatus teha või ta üldse tugevalt perse saata.

 

Peaadmin, kas oleks võimalik KleeneX'i koht ära osta? Põhimõtteliselt siis ostaksin ennast adminniks, kui ta kaotaks oma õigused. Olen tast tunduvalt vanem ja palju rohkem kogenud.

 

Kui sa ei taha, et waFfle.net'i server tembeldataks noobserveriks, siis soovitan soojalt midagi ette võtta!

 

BTW, palun siis unbanni juba teist korda tänase päeva jooksul:

IP: 90.191.153.206

Nick: b`NEGATIVE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suvalistes pub'ides ei ole nagunii kunagi normaalseid adminne, asi selles, et iga 10-12 aastase pässi ema võib kanda üle 50 krooni suvalisele kontole, et poeg oleks õnnelik. Serverid, nagu Deeprage on korralikud, seal ei saa päris igaüks adminniks, vahe on selles, et enamus pubi serverite omanikke tahavad lihtsalt raha saada, need aga kus omaniku raha ei huvita niivõrd, tagavad hea mängukvaliteedi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.