Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

sain ka selle crackiga mängu tööle, aga kuidagi sita graafikaga on ja pilt vahepeal loksub ees ...mingi bug...ning ikka ei saa pelada..lähen selle tyybi koju ja siis tahab et regaksin ära...kardan , et mul mingi kloon või midagi...et ma peaksin saama panna ikka max graafika peale


my.php?image=2ibdru0hx8.pngmy.php?image=2ibdru0hx8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sita graafikaga on sellepärast, et sul on vaja Microsoft .net framework 3.5 SP1,mul oli ka sama lugu, siuke rõve must pilt ja midagi ei näind jah? pilt loksus mul ka aga äkki proovi niimoodi et sul nett ei ole sisse lülitatud, äkki see ühendab netti ära ja kontrollib mingit cdkeyd ja siis viskab perse. Ma tõmbasin kyll mingilt lehelt mingid uued filed aga minumeelest olid need täpselt samad, niiet lükka nett kinni ja proovi siis ja anna teada. Ja Õigus jah souly, pelasin kyll öö läbi ja ma ütleks et suht koht parim mäng ever :D Auto kaamera ja kõik sellised asjad võivad alguses imelikud tunduda aga nüüd kui ära harjund ei lähe never ever vana juurde tagasi :D

DVD Kohta et pead mingeid dual-layer dvdsi kasutama siis või midagi :S Või mingeid 8gb dvdsid aga ma pole kuulnud sellistest. Või võid panna need iso failid .rar kausta ja jagada 4 tükiks siis mahub 4 dvd peale ära. Mängida tahad siis lissalt kasuta mingit daemon toolsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gta iv olemas,

graafikat ei lase muuta,

tõmbasin küll selle SP1 vms enne ära.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis graafikal viga siis on, ?

 

800x600 on ja optionist ei lase muuta.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ongi noh :dead:, mul tõmbab mingi 4 päeva :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ongi noh :dead:, mul tõmbab mingi 4 päeva :D.

 

Mul 1 :S


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Probleemid, äkki saab keegi aidata..

*PIlt hakkab vahepeal lamppi kõikuma

*kui muudan graafikat, läheb pilt väiksemaks, mingi pool ekraanist, mitte fullscreen.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gta iv olemas,

graafikat ei lase muuta,

tõmbasin küll selle SP1 vms enne ära.

 

BECAUSE...Gta iv on piirid peal, see ei lase sul suuremaks panna kuna SU ARVUTI ON LIIGA SITT. Kui tahad kõrgemaks panna siis stardi mäng -norestrictions commandiga. A persse ma mängisin mingi 5 tundi jutti aga arvuti jooksis steami pärast kokku ja ma see 5 tundi ei savend ka. Sweet failure.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
BECAUSE...Gta iv on piirid peal, see ei lase sul suuremaks panna kuna SU ARVUTI ON LIIGA SITT. Kui tahad kõrgemaks panna siis stardi mäng -norestrictions commandiga.

 

Loooool, owned sai tanel laksust, Extreme räägi, mis torrentiga sa tõmbasid pirate bayst ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul 12mb/sek nett ja tuleb mingi 3 päeva vms ....

See on mbps. Reaalne kiirus on c.a. 1.3-1.5 mega sekundis. Ja ega keegi ei anna ka sulle 1.3-1.5 seki kiirust kuna sina ju ise upid mingi 50kb/sec. Aga oota ära, meie kõik kyll ootasime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.