Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kui kättesaadav on kanep ?

Soovitatud postitused

Inimene kes mõistab asja ?

Aga mant ? - see pole mahv ju , see mingi peost000f juh

 

imo see suht imelik jah aga tallinnas öeldakse kanepi kohta ka mant ! vb eksin :D

aga jah kanep ei ole mingi krdi narkootikum, inimesed lihtsalt arvavad et see on halb sellepärast et see on keelatud, oleks alkohol keelatud siis ka ei joodaks seda NII PALJU... Ja mahvist hui muutub agressiivseks pigem just rahulikuks ja kõigest saad hästi aru jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imo see suht imelik jah aga tallinnas öeldakse kanepi kohta ka mant ! vb eksin :D

aga jah kanep ei ole mingi krdi narkootikum, inimesed lihtsalt arvavad et see on halb sellepärast et see on keelatud, oleks alkohol keelatud siis ka ei joodaks seda NII PALJU... Ja mahvist hui muutub agressiivseks pigem just rahulikuks ja kõigest saad hästi aru jne...

 

Igalpool öeldakse. See on lihtsalt üks väike släng või midagi. Kes tahab see kasutab kes ei see ei kasuta. Ja inimesed mõtlevad et see on halb sellepärst et see on keelatud ja et selle kohta öeldakse narkootikum...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 kõne ja olemas

 

imo see suht imelik jah aga tallinnas öeldakse kanepi kohta ka mant ! vb eksin :D

aga jah kanep ei ole mingi krdi narkootikum, inimesed lihtsalt arvavad et see on halb sellepärast et see on keelatud, oleks alkohol keelatud siis ka ei joodaks seda NII PALJU... Ja mahvist hui muutub agressiivseks pigem just rahulikuks ja kõigest saad hästi aru jne...

 

Nõustun , aga mitte sellega et hästi aru saab . [ omad kogemused ] :D .

jäin port arturis futuramat vahtima ja mitte muhvigi ei saanud aru :D , algul oli mingi hunt ja siis järsku oli karu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inimene kes mõistab asja ?

Aga mant ? - see pole mahv ju , see mingi peost000f juh

 

Souly , elad tartus ?

Tartus on mant anfetamiin :D

 

Tallinnnas on mant kanep :D

 

tra ongi noh , 18 saan siis tõmba leebed siit eestist , tõmban kas hollandisse or kuhugile jamaicale vms :)

 

Hollandis ja jamaical oled 16 täiskasvanu !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Souly , elad tartus ?

Tartus on mant anfetamiin :D

 

Tallinnnas on mant kanep :D

 

 

Nii see on jah:D

Ma ajasin koguaeg sassi et räägitakse mandist siis mõtlen et kumba nüüd mõeldakse:D Nüüd lihdsalt küsin millest otseselt jutt:)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt, mitu korda olen hakanud raha koguma, et paar grammi osta, aga alati saab raha otsa.. :D

 

Aga jah, puhast kraami on väga raske saada..

 

Tuli just meelde, kus klassivend sai mõni gramm jahu 400 eegu eest, tahtis amfi osta! Tõmmati üle (Y)

 

Aga jepp.. Ka lehti müüakse ning kõik ei saagi aru, mida nad tõmbavad.. Lehed on mingi 30-40 eeki gramm? :D:D:D Müüakse teile kuivatatud nõgeseid ja te lausute koos: "Light this shit up!" ja tunnete, kuidas mõjub..

 

Ütleme, kui kanepi õis oleks punane marps, siis kanepi leht oleks mingi extra light white slim bond, noh, nagu piitsavars.. :D

 

Kuradi kättesaadav jah.. :P Parem juba legaliseerida.. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

järgmise aasta G hind on mingi 150-200 , võrus saab juba 250.- korraliku G kätte , BongShot ega ma saan aru et su nimi on siin foorumis BongShot aga sa ei tea savust mitte sittagi , sa ei tea vb kuidas isegi kivi tõmmata , sa ei tea millest või mis asjadest vb gravity koosneb ? sa puhas WANNABE , sa võiksid rohkem väljas käia ja chillida sõpru otsida mitte siin foorumis rune äri ajada :)

well ma ajan ka aga 1 tund päevas kui sedagi leidub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
järgmise aasta G hind on mingi 150-200 , võrus saab juba 250.- korraliku G kätte , BongShot ega ma saan aru et su nimi on siin foorumis BongShot aga sa ei tea savust mitte sittagi , sa ei tea vb kuidas isegi kivi tõmmata , sa ei tea millest või mis asjadest vb gravity koosneb ? sa puhas WANNABE , sa võiksid rohkem väljas käia ja chillida sõpru otsida mitte siin foorumis rune äri ajada :)

well ma ajan ka aga 1 tund päevas kui sedagi leidub.

 

Hahahah, ma ei tea mis asjadest gravity koosneb ?

 

Graviti bonge on palju...

 

Kõige tavalisem siis see et lõikad pudeli pooleks, paned vette jneeee...

 

Ise olen teist sorti teinud, kammib väääga jõhkalt.

 

Kui sa nii teadlane oled siis äkki ütled millest koosneb death bong ?

Ära nüüd googeldama hakka :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Belgias on asi siiski hullem. Iga inimene oskab sulle v2hemalt mingi suuna anda, et kust kysida ja mustanahalised on p6hilised diilerid. Nendelt ei pea kysima minema, need tulevad pakkuma, et tahad osta??


Miljon vahele, et seda loed? :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

esimest korda tõmbasime ühe sünnal:D

Sittaks kõvv oli :D Me ainult sõime ja naersime:D ilgelt sõime.....


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ütleks, et siit foorumist, need vennad kes nn

" saavad igaltpoolt "

ei julgeks iial mõne edasimüüja juurde küsimagi minna,

sest nad saaks tappa :/

( olgem ausad, oleks mina diiler, ja 12 vant tuleb ligi, ma tutistaks teda .. )

 

bong vb on selline, ma eitea, oma tarkusi kuskilt lugenud, võino, midaiganes :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.