Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kui kättesaadav on kanep ?

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
mida te m6lisete me t6mbasime ikka tunni ajal :D :Kiss:

 

Vahtra lehte ?

 

Sinul võis jah see toimida :D

 

saan aru et tahad lahe olla aga kahjuks http://www.youfail.org


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pmst koguaeg saab kuskilt aga on üliharva selliseid kordi olnud et ei saa:D

 

aga 1'e kõne kaugusel oleks ikkagi & igahetk :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tra kust saaks pärnust seda kraami?

 

Tutvused mees !

 

Kahtlen et keegi hakkab andma sulle siin nüüd mingit numbrit or smthing :h:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm , ega see nii raske polegi , üks telefoni kõne ja kanep umbes 30min uksetaga kui tal on siis on kohal ka , :D Mul head narkotiilerid .

 

Kas keegi midagi muud ka proovinud peale kanepi we?

 

 

MINA EI OLE !:)

 

Ma olen.. Amfentamiin ja Ecstasy on halb - neid ei tasu teha eriti. Keemia on ainuke asi, mida võib narkootikumideks nimetada minu arust. Pool trippi LSD-d olen ka ära proovinud. Psychedelicute kunn! :D Seened tahaks ka millalgi ära proovida, aga seda ka pool trippi ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma olen.. Amfentamiin ja Ecstasy on halb - neid ei tasu teha eriti. Keemia on ainuke asi, mida võib narkootikumideks nimetada minu arust. Pool trippi LSD-d olen ka ära proovinud. Psychedelicute kunn! :D Seened tahaks ka millalgi ära proovida, aga seda ka pool trippi ainult.

 

Seeni lase kohe üks trip alla :D mõnus olla :D

 

Kui eesti seeni teed siis pead 100 seent ära sööma et midagi toimiks :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuskilt sõprusringkonnast kindlasti saaks, aga kuna ise ei tee ja ei taha ka teha siis pole uurinud ega taha ka uurima hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmm , ega see nii raske polegi , üks telefoni kõne ja kanep umbes 30min uksetaga kui tal on siis on kohal ka , :D Mul head narkotiilerid .

 

Kas keegi midagi muud ka proovinud peale kanepi we?

 

 

MINA EI OLE !:)

 

kuule koll , sa ei oska kirjutadagi :D

 

Tahtsime 1päev 1'e jobu seentega üle lasta aga ta ütles et ta ei taha lõpuks :D

Ta ei tea millised seened on jne. siis oleks old kerge saak , seletasime et 350.- :D

 

Ise tahtsime siis selle raha eest G super skuni & 4L õlu :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule koll , sa ei oska kirjutadagi :D

 

Tahtsime 1päev 1'e jobu seentega üle lasta aga ta ütles et ta ei taha lõpuks :D

Ta ei tea millised seened on jne. siis oleks old kerge saak , seletasime et 350.- :D

 

Ise tahtsime siis selle raha eest G super skuni & 4L õlu :D

 

haha me tegime ka nii ükskord. Suht palju müüsime maha, ostsime 3g õit selle raha eest. Aga need seened võisid õiged ka olla, sest muuga metsast korjasime eelmine aasta. Ei tahtnud ise süüa sel ajal. Igatahes üks tüüp rääkis, et mõjus, teine ütles et ei mõjunud peaaegu üldse. Aga me panime vähe ka, et rohkem raha saada. : D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti seeni peab palju suht sööma et mõjuks.

 

Tra kaotasin eile mahvis peaga telefoni ka ära ju :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis hindadest te räägite ?

Tükk, õis vms ?

Kunagi oli siin Rakvere kandis alla 100eegu G !

 

Muidu jah Narva Lilla on siiamaani 75 krooni-100krooni G tuttav viib tallinna ja müüb sealsetele diileritele või muidu ossidele maha mingi 150-200 vahel oleneb ostjatest ja turu tavamüügihinnast.

Ühe kõne kaugusel mul kanep ei ole varsti on kapiukselahtitegemise kaugusel:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tra , ei usu , et te päriselus sellised narkarid olete .

 

internetigangstad jah ?

 

Narkarid ?

 

Kanep ei ole narkootikum, see on tavaline lill , da nature! =/

Kui mõtlesid et ma mingi seeni olen söönud, siis eksid :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EI , mahv on hea Nature ...

Seda ei saa kutsuda narkootikumiks , keemiat saab kutsuda narkoks .. kasvõi Mingit '' Gin'i '' . Täielik jõrrr ! :D

 

Tahaks ka kasvatama hakata , aga ei ole võimalust :S


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanep ei ole jah narkootikum ega mingi paha asi. Näiteks meil käis siin koolis ment rääkimas narkootikumide kohta. Ja rääkis et kanep teeb agressiivseks. Kust otsast? Kui sa mandine oled siis on just nii et sa naerad igast asjade üle ja oled just sõbralik ja paned niisama möllu või jääd stoned ehk siis kivvi, mõttesse, mõtled igast asjade üle ja ei pane reaalelu tähele kui keehi ei tea. Näiteks meil oli ükskord nii et läksime hesburgerisse mantis peaga ja seisime seal letitaga nagu oleks baari letitaga olnud. Siis naersime ja müüa naeris koos meiega. Järsku vaatasin selja taha ja seal oli räige kari inimesi ja kõik naersid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kanep ei ole jah narkootikum ega mingi paha asi. Näiteks meil käis siin koolis ment rääkimas narkootikumide kohta. Ja rääkis et kanep teeb agressiivseks. Kust otsast? Kui sa mandine oled siis on just nii et sa naerad igast asjade üle ja oled just sõbralik ja paned niisama möllu või jääd stoned ehk siis kivvi, mõttesse, mõtled igast asjade üle ja ei pane reaalelu tähele kui keehi ei tea. Näiteks meil oli ükskord nii et läksime hesburgerisse mantis peaga ja seisime seal letitaga nagu oleks baari letitaga olnud. Siis naersime ja müüa naeris koos meiega. Järsku vaatasin selja taha ja seal oli räige kari inimesi ja kõik naersid. :D

 

Inimene kes mõistab asja ?

Aga mant ? - see pole mahv ju , see mingi peost000f juh


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.