Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
kolm naist pääsevad laevahukust. üks punapea, brünett ja blondiin.

Naised jalutavad ükspäev rannas ringi ja leiavad vana lambi.

Blondiin võtab lambi kätte, ja hakkab puhastama seda liivast, hõõrub, hõõrub, ning lambust tuleb välja džinn.

Džinn ütleb, ma saan teie kolm soovi täita, kuna teid on kolm, siis saab igaüks ühe soovi.

Brünett: Oh, ma igatsen oma meest ja lapsi ja kodu, ma tahaksin olla kodus. Pauh, brünett on kodus.

Punapea: Ma ooviksin ka koju ja oma mehe juurde. Ning punapea soov on täidetud.

Blondiin hakkab haledalt nutma, džinn küsib mis viga?

Blondiin vastab, ma olen nüüd üksi, ma soovin et mu sõbrad oleksid koos minuga.

Üks blondiin helistab teisele: "Tead, Tartusse ehitatakse uut teed."

Teine blondiin küsib: "Mis teed?"

Esimene blondiin vastab: "Söön."

hahahahah :D

 

 

Best >

Eestlane, somm ja n33ger lähevad sauna ning lepivad kokku, et kes esimesena kuumuse tõttu saunast välja läheb, teeb teistele li**id ja joogid välja.

mõeldud tehtud.

kui 100 kraadi juures on, siis neegrile tuleb hirmus pa*ahäda peale. aga kannatab siiski ära.

kui 120 kraadi juures on, siis si*ahäda annab eriti tunda, aga ok, enamvähem elab üle.

kui 140 kraadi juures on, siis must mees ei suuda häda kannatada ja hakkab pa*ale.

Eestlane ja soomlane jooksevad tulistvalu saunast välja ja somm karjub: voi vi**u, n33keri sulab!!!


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestlane, somm ja n33ger lähevad sauna ning lepivad kokku, et kes esimesena kuumuse tõttu saunast välja läheb, teeb teistele li**id ja joogid välja.

mõeldud tehtud.

kui 100 kraadi juures on, siis neegrile tuleb hirmus pa*ahäda peale. aga kannatab siiski ära.

kui 120 kraadi juures on, siis si*ahäda annab eriti tunda, aga ok, enamvähem elab üle.

kui 140 kraadi juures on, siis must mees ei suuda häda kannatada ja hakkab pa*ale.

Eestlane ja soomlane jooksevad tulistvalu saunast välja ja somm karjub: voi vi**u, n33keri sulab!!!

 

Hahahahha, ma olin krampides. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olin kõigi peale krampides :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw. esimene ja teine olid head. Viimast olin kuulnud.

Mis toimub ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitte midagi erilist. Reggae mix möllab, kohe saab läbi ka. Siis arvatavasti cs-i.

vaata et siis skoor oleks Kc 13 Dc 37


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D No eks ma üritan. :P

Ilusam oleks kui Kc 133 ja Dc 7


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õhtust .


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tevist, Tervist .


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.