Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kui täisload sain kätte juba siis enam vahtralehega vist sõitma ei pea? Kuigi alles 2 nädala pärast saab 2 aastat täis


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui täisload sain kätte juba siis enam vahtralehega vist sõitma ei pea? Kuigi alles 2 nädala pärast saab 2 aastat täis

 

Kui uued load on välja prinditud ja näed seda eesti.ee siis kehtivad uued load ja pmst ei pea sõitma vahtralehega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui uued load on välja prinditud ja näed seda eesti.ee siis kehtivad uued load ja pmst ei pea sõitma vahtralehega.

 

Selge, tänud!


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma küll ei viitsiks sellist päevikut pidada.

 

pole midagi rasket, paned kirja iga kuu auto läbisõidu, kütusetšekkidelt vaatad palju liitreid paaki panid ja mis summas.

easy peasy

 

ja see pole päevik, vaid exceli tabel :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pole midagi rasket, paned kirja iga kuu auto läbisõidu, kütusetšekkidelt vaatad palju liitreid paaki panid ja mis summas.

easy peasy

 

ja see pole päevik, vaid exceli tabel :D

 

alustan 2017 :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pole midagi rasket, paned kirja iga kuu auto läbisõidu, kütusetšekkidelt vaatad palju liitreid paaki panid ja mis summas.

easy peasy

 

ja see pole päevik, vaid exceli tabel :D

 

Vaatam siis täna selle auto läbisõitu millega sõitma lähen. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovin ka jaanuari kuus arvutada kokku :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ka kilomeetreid jube palju kogunenud juba, 4,5 kuud ja 9000 ees, ehk ca kaks korda rohkem kui liisinguleping ette näeb.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suvel autoga Euroopat vallutama, siis peaks kilomeetreid ilusti tulema.

 

Huvitav, et näiteks Poolas juba on naelrehvid keelatud. Leedust kaugemale hetkel oma talverehvidega ei saaks. :D

Muudetud liikme eXo'i poolt

Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisime ka perega suvel Horvaatias, äkki oli 5500km terve reisi pikkus. Mindud sai läbi Eesti-Läti-Leedu-Poola-Slovakkia-Ungar-Horvaatia. Tagasi sai tuldud Horvaatia-Sloveenia-Austria-Tsehhi-Poola-Leedu-Läti-Eesti. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul tuleb keskmiselt nädalas 1200-1500 km... :)

Jube hea on terve olla. Nädal aega 40 palavik ja haiglas tilgutite all, jubed asjad need viirused :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul tuleb keskmiselt nädalas 1200-1500 km... :)

Jube hea on terve olla. Nädal aega 40 palavik ja haiglas tilgutite all, jubed asjad need viirused :)

 

Nojah, eks see oleneb töökohast kah. :D

 

 

 

//PtuiPtuiPtui aga mul on väga väga harva palavik õnneks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, eks see oleneb töökohast kah. :D

 

 

 

//PtuiPtuiPtui aga mul on väga väga harva palavik õnneks.

 

Ma just sügisel rääkisin sama, et pole üle 3a haige olnud, et viimati oli ka pea 40 palavik kui ARK eksamit tegin ja sooritasin ilma veata eksami, endal 40 palavik, ning kõmm nüüd sain viiruse kaela ja jälle kõrge palavik. :D

Praegu pidi vist üleüldiselt mingi gripp liikuma.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma just sügisel rääkisin sama, et pole üle 3a haige olnud, et viimati oli ka pea 40 palavik kui ARK eksamit tegin ja sooritasin ilma veata eksami, endal 40 palavik, ning kõmm nüüd sain viiruse kaela ja jälle kõrge palavik. :D

Praegu pidi vist üleüldiselt mingi gripp liikuma.

 

Mingi ohtlik viirus pidi liikuma jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Help, kumba telefoni mõttekam võtta, kas iphone 5s, samsung galaxy note 3 või huawei p9 lite?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
esimene investeering Mintosesse tehtud :P

 

 

Paljutegid?


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hetkel 10€, lihtsalt et näha kuidas toimib jne. tulevikus igakuiselt plaan 30-50€ sisse panna. Kooli ja töö kõrvalt vast käib kah.

 

Millega.tegemist.on.üldse?-----Tühik.ei.tööta.jälle!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
esimene investeering Mintosesse tehtud :P

 

lükkasin ise 100 omarahasse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?191459-Pettur-Martin-41-5%C2%80

 

Naljakas on see, et kui praegu oleks nn scämmer olnud mõni tavaline liige, siis poleks keegi uskunud "ala mu kasutaja vahvlist, skype ja kõik muud emailid pandi rotti", vaid saaks täiega paugu selga ja koheselt bänni siit ja automaatne süüdlane kui ära ei maksa. Sest ennegi on teemasi olnud, et vastutab inimene kelle nime alt varastatakse, isegi sellisel juhul kui sinu kasutaja varastatakse, vähemalt nii on kunagi mõni juhtkonna inimene öelnud, aga nüüd on vist reeglid teised ? :)

Lihtsalt see näitab teistele eeskuju, kiiret raha vaja siis lased enda emaili, vahvli konto ja muud asjad nn häckida ja kohe peale seda vahvlis gp scämmida, sest tõsistel häckeritel pole muud teha kui runescape coinse petta, kuid see minu arvamus ning eks siit nüüd tuleb minu pihta korralik sitahunnik, aga soovitus teistele, et isegi admin pole usaldusväärne, kuna kunagi ei tea millal kasutajad "kaduma lähevad". :)

Head vana-aasta lõppu.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.vahvel.net/showthread.php?191459-Pettur-Martin-41-5%C2%80

 

Naljakas on see, et kui praegu oleks nn scämmer olnud mõni tavaline liige, siis poleks keegi uskunud "ala mu kasutaja vahvlist, skype ja kõik muud emailid pandi rotti", vaid saaks täiega paugu selga ja koheselt bänni siit ja automaatne süüdlane kui ära ei maksa. Sest ennegi on teemasi olnud, et vastutab inimene kelle nime alt varastatakse, isegi sellisel juhul kui sinu kasutaja varastatakse, vähemalt nii on kunagi mõni juhtkonna inimene öelnud, aga nüüd on vist reeglid teised ? :)

Lihtsalt see näitab teistele eeskuju, kiiret raha vaja siis lased enda emaili, vahvli konto ja muud asjad nn häckida ja kohe peale seda vahvlis gp scämmida, sest tõsistel häckeritel pole muud teha kui runescape coinse petta, kuid see minu arvamus ning eks siit nüüd tuleb minu pihta korralik sitahunnik, aga soovitus teistele, et isegi admin pole usaldusväärne, kuna kunagi ei tea millal kasutajad "kaduma lähevad". :)

Head vana-aasta lõppu.

 

Ja, kuna tema enda konto eest ka vastutab siis tuleks tal ka raha tagastada, mina küll eelist ei näe teiste kasutajate ees..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõnel on ikka päris hea fantaasia, peaksid hakkama mõnda raamatut ehk kirjutama? :lol:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.