Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis tänased plaanid siis? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
peavad iga nv mingid jõhkrad plaanid olema?

 

Eks neil sihukene vanus kus peab näitama foorumis ja igalpool mujal kui kõvad tegelased on, möllavad ringi jne. .D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7777b30704cc8555dbb9e33450989ead.png

 

äkki keegi oskab logole mingit head nime pakkuda või mida võiks logo juures muuta :D

plaan on panna logo mütisdele,särkidele,pusadele ja kelladele.


"My Father Gave Me A Small Loan Of A Million Dollars" - Donald Trump

“Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” - Warren Buffett

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks neil sihukene vanus kus peab näitama foorumis ja igalpool mujal kui kõvad tegelased on, möllavad ringi jne. .D

 

Ei näita seda, kodus on ka igav istuda ju nv. Istud arvutis või vahid niisama telekat, lamp. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei näita seda, kodus on ka igav istuda ju nv. Istud arvutis või vahid niisama telekat, lamp. :D

 

Eks vanemaks saad siis tulevad muud hobid, ma ka kunagi möllasin ringi, sain vanemaks ja nüüd muud tegevused, enam ei viitsigi niisama ringi läbustada :D

Vahel tuttavad külla, väike saun, mõned õlled, veidi peepu ja kõik (Y)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks vanemaks saad siis tulevad muud hobid, ma ka kunagi möllasin ringi, sain vanemaks ja nüüd muud tegevused, enam ei viitsigi niisama ringi läbustada :D

Vahel tuttavad külla, väike saun, mõned õlled, veidi peepu ja kõik (Y)

 

Mhm, vanemaks saan siis saab load ja saab 24/7 ringi sõita. (YY)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mhm, vanemaks saan siis saab load ja saab 24/7 ringi sõita. (YY)

 

 

 

Mingi aeg tüütab see ka ära :D Mäletan kui load sain, algul sai meeletult kainekat sõita, üleüldiselt 1a sõitsin meeletu km maha, nüüd enam ei viitsi :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nii lapselik mõtlemine sul :P

 

 

no offence.

 

Mis lapselik mõtlemine? Ma pigem liigun kuskil väljas ringi kui mängin kodus 24/7 arvutiga, mis teha kui mulle meeldib sõita? Suvel saab enduroga koguaeg sõidetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis lapselik mõtlemine? Ma pigem liigun kuskil väljas ringi kui mängin kodus 24/7 arvutiga, mis teha kui mulle meeldib sõita? Suvel saab enduroga koguaeg sõidetud.

 

olen uhke sinu üle.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis lapselik mõtlemine? Ma pigem liigun kuskil väljas ringi kui mängin kodus 24/7 arvutiga, mis teha kui mulle meeldib sõita? Suvel saab enduroga koguaeg sõidetud.

 

Ega need kes väljas ringi ei liigu, ei mängi 24/7 kodus arvutiga, see on ka päris väär arusaam vms ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega need kes väljas ringi ei liigu, ei mängi 24/7 kodus arvutiga, see on ka päris väär arusaam vms ?

 

mõtlesin sama öelda aga ei hakanud :D

 

ilmelt tema jaoks ongi kahte sorti inimesi, need kes 24/7 ringi "tripivad" ja need kes 24/7 arvutis istuvad xd


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nii lapselik mõtlemine sul :P

 

 

no offence.

 

saying no offence is offence

 

no offence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mõtlesin sama öelda aga ei hakanud :D

 

ilmelt tema jaoks ongi kahte sorti inimesi, need kes 24/7 ringi "tripivad" ja need kes 24/7 arvutis istuvad xd

 

Täpselt! Minu jaoks ongi kahte sorti inimesi, ühed, kes on arvutis koguaeg ja teised, kes liiguvad ringi või teevad kõik muud. Mina olen see teine variant, ei pea kohe solvuma minu arvamuse peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

olete nagu väiksed lapsed... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
olete nagu väiksed lapsed... :D

 

Ma arvan, et keegi pole solvunud sinu jutu peale ja teiseks "olete nagu väiksed lapsed" võiks sinu kohta minna, sest see kui me ei näe mõtet 24/7 ringi sõitmisel, pidutsemisel siis see ei tee meid lasteks. Meil on muud huvid, ning see huvi pole sinu teine variant "24/7 arvutis istumine". Kahju, et sul on nii väike silmaring ja sinu jaoks on kahte sorti inimesi, "24/7 arvutis" või "24/7 ringi sõitmine, pidutsemine, möllamine", ning veel vääram, et kui sa teises variandis pole siis oled kindlasti esimeses variandis "24/7 arvutis"


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noorte värk kes elavad linnades ja erilisi tegevusi seal teha pole


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noorte värk kes elavad linnades ja erilisi tegevusi seal teha pole

 

ainus viis kuidas "sõpru" leida :D ole kaine rool xd

 

Ma arvan, et keegi pole solvunud sinu jutu peale ja teiseks "olete nagu väiksed lapsed" võiks sinu kohta minna, sest see kui me ei näe mõtet 24/7 ringi sõitmisel, pidutsemisel siis see ei tee meid lasteks. Meil on muud huvid, ning see huvi pole sinu teine variant "24/7 arvutis istumine". Kahju, et sul on nii väike silmaring ja sinu jaoks on kahte sorti inimesi, "24/7 arvutis" või "24/7 ringi sõitmine, pidutsemine, möllamine", ning veel vääram, et kui sa teises variandis pole siis oled kindlasti esimeses variandis "24/7 arvutis"

 

selle asja kohta said targemaks?

 

u know what i mean :P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.