Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
no comments

 

Alati lõppeb samamoodi, ning varsti hüppab järjekordne hard guy välja kes suudab midagi naljakat öelda, sest koerad järgnevad alati oma peremeestele

 

Hullem kui mõni naine kui tal on päevad nagu tõsiselt sa vait ei oska olla?

Ja mis puutub menti siis ment ei tee kunagi ilma põhjuseta trahvi aga ilmselgelt ei jõua sulle see kohale pubekas

 

Kahjuks ei oska kaasa rääkida sinu esimesele lausele, kui sul on päevad ja oled närviline, siis kurb.

Aga väga palju on mente, kes leiavad vajadusel põhjuse, miks ära väänata. Või lihtsalt ehk oled ise üks nendest, et tead täpsemalt rääkida ?

 

Btw, tore on vaadata kuidas proovitakse maha suruda, admin & co aga ei suudeta, ning ei imesta kui lõpuks näidatakse oma nõrkust ja pannakse bän peale, sest nii on ju lihtsam vms ?

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati lõppeb samamoodi, ning varsti hüppab järjekordne hard guy välja kes suudab midagi naljakat öelda, sest koerad järgnevad alati oma peremeestele

 

Ei ma ei hakka lihtsalt midagi enam lisama, tegid piisavalt endal margi maha juba.

Vaata ennem ennast ja siis hakka teisi maha laitma, "fatso valge rassi säilitaja" ja ma ei hakka kedagi bannima seniks kuni minu infot siia ei topita lol


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ma ei hakka lihtsalt midagi enam lisama, tegid piisavalt endal margi maha juba.

Vaata ennem ennast ja siis hakka teisi maha laitma, "fatso valge rassi säilitaja" ja ma ei hakka kedagi bannima seniks kuni minu infot siia ei topita lol

 

 

See on tüüpiline ütlus "Tegid endal margi maha", see lihtsalt näitab, et sul pole mitte midagi öelda, sellega tegid endal margi maha.

Sinu infot ei peagi toppima, sest me teame üksteist piisavalt hästi :)

Ning mis selles halba on, et valge rassi säilitaja ? Parem ikka kui küürutada moslemitele ja muudele tegelastele, vms ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
idk, ei ole nagu kellegi pooldaja, samas ei pea ka targaks, et tuleks kõiki teisi maha laita peale valge rassi

 

Ei mina, ega meie grupi liikmed ei tee maha teisi rasse, ei mõnita ega halvusta teisi rasse, lihtsalt meie moto on see, et iga rahvus elagu seal kus nad peavad elama, muidugi rahvas liigub siia ja sinna, ma saan aru, et valge + must elavad koos, aga, et see asi toimib massiliselt, seda mina ei pea õigeks. See on juba valge rassi hävitamine, või moslemite õigused + toetused. Mida ei saa õigeks nimetada, ning siin ütleks veel selle all ära, et ma ei kuulu ega see grupp ei kuulu ODINi meeste hulka, nemad on lihtsalt mehed kes üritavad teha soomlasi järgi, kuid tulutult. Meie struktuur on palju tugevam, me ei jaluta mööda tänavaid ja ei kaitse valgeid nn mustanahaliste eest, vaid lihtsalt. Seni kuni moslem elab omal maal, siis tapku ennast, elagu oma maailmavaate järgi, tehku mis tahavad, tõsiselt ei huvita. Aga kui nad tulevad siia, meie maale ja õigusi nõudma, see enam ei meeldi ja minu lause ongi selle kaitseks "Ehk siis peame hoidma oma rassi, et see püsiks ka 100a 500a pärast"


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alati lõppeb samamoodi, ning varsti hüppab järjekordne hard guy välja kes suudab midagi naljakat öelda, sest koerad järgnevad alati oma peremeestele

 

 

 

Kahjuks ei oska kaasa rääkida sinu esimesele lausele, kui sul on päevad ja oled närviline, siis kurb.

Aga väga palju on mente, kes leiavad vajadusel põhjuse, miks ära väänata. Või lihtsalt ehk oled ise üks nendest, et tead täpsemalt rääkida ?

 

Btw, tore on vaadata kuidas proovitakse maha suruda, admin & co aga ei suudeta, ning ei imesta kui lõpuks näidatakse oma nõrkust ja pannakse bän peale, sest nii on ju lihtsam vms ?

Ausalt öeldes ma ei viitsi pubegaga vaielda kuna see on nii mõttetu kuna sa oled lihtsalt oma fantaasias kinni, et ei saa lahti lasta(pole ime kui sellise suhtumisega on sul varsti kogu esimene sahtel tühi). Mis sul mentide vastu on?? Kohe näha, et sul pole suurt pilti mis ja laia silmaringi, et näha asju teistmoodi ja laiemalt.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nop, lihtsalt mulle meeldib vaadata mis inimestega tegu, milles probleem ? Häirib see sind ?

 

Ning kui mõni fatboy tuleb ütlema, "lambi tolgus", siis peaks enda sõnade eest vastutama, või ei peaks ? Sellepärast uurisin mõne minuti, et kellega tegu, milles probleem ? Sa ei uuriks ?

 

Sinu puhul tegu debiilikuga v? Mingi neeger nussis sind vist kõvasti et selline oled. XD

 

6c226fbfdb4f83510abfe03b5125e698.jpg

 

96c0161897759a9f6f0217d6649f5888.png


Meie ülimaks kohuseks on kindlustada valge rassi püsimajäämine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ausalt öeldes ma ei viitsi pubegaga vaielda kuna see on nii mõttetu kuna sa oled lihtsalt oma fantaasias kinni, et ei saa lahti lasta(pole ime kui sellise suhtumisega on sul varsti kogu esimene sahtel tühi). Mis sul mentide vastu on?? Kohe näha, et sul pole suurt pilti mis ja laia silmaringi, et näha asju teistmoodi ja laiemalt.

 

Millest järeldad, et ma olen pubekas ? Lihtsalt naerma ajab, kui kõva mees sa siin oled ja minu "sahtel tühijaks", tõesti. Sa mees paugutad sihukest paska, et ise ka usud ?

 

Sinu puhul tegu debiilikuga v? Mingi neeger nussis sind vist kõvasti et selline oled. XD

 

6c226fbfdb4f83510abfe03b5125e698.jpg

 

96c0161897759a9f6f0217d6649f5888.png

 

JTäpselt täpselt


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
@Manwithsaw Kas kutsusid oma venna appi (Manwithaxe)? :D

 

Mhm, kõige toredam, et on teada kes selle kasutaja taga on, usun, et see poiss näeb varsti oma pilte ja andmeid igalpool netis(Robi leidis pobi). :D :::::) Tüüpiline kutsika käitumine, muud midagi.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Millest järeldad, et ma olen pubekas ? Lihtsalt naerma ajab, kui kõva mees sa siin oled ja minu "sahtel tühijaks", tõesti. Sa mees paugutad sihukest paska, et ise ka usud ?

 

 

 

JTäpselt täpselt

Sest siin foorumis sinusugused nii palju näinud ja mis pärast välja tuleb, enamus kes sellist teksti ajavad on mingised tattnokkad nagu sina aga ma ei viitsi vaielda sinusugusega, mõttetu ajaraiskamine


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sest siin foorumis sinusugused nii palju näinud ja mis pärast välja tuleb, enamus kes sellist teksti ajavad on mingised tattnokkad nagu sina aga ma ei viitsi vaielda sinusugusega, mõttetu ajaraiskamine

 

Ohjah, kahjuks või õnneks ma pole tattnokk, aga jäägu sulle su arvamus, edu.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mässiv kus sa viitsid ikka möliseda


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mässiv kus sa viitsid ikka möliseda

 

Mässib kuidas sa viitsid vastata ja selle mölaga kaasa minna.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mässiv


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mässiv

 

Täpselt täpselt


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Iseenesest pole valge rassi säilitamine halb asi. Ei ole 100% kindel, aga kui võrrelda, kui palju on iga rass panustanud inimkonna/ühiskonna arengusse, siis arvatavasti on eesotsas kas asiaadid või valged. Minu jaoks on üks suur argument valge rassi kasuks on orjapidamise lõpetamine Euroopas ja seejärjel mujal, kuhu nende võim ulatus (+1 ristiusule).

 

Kuigi eelnev on tõsi, siis ma ei paneks tänapäeval enam nii suurt rõhku rassi peale, pigem keskenduks kultuurile. Kõik kultuurid ei ole võrdsed ja ma ei usu, et leidub palju inimesi, kes vaidleks vastu, et lääne kultuur on teistest peajagu parem. Migratsioon on suunaga Euroopasse ja USA-sse, mitte vastupidi. Aafrika ja Lähis-Ida riigid ei ole veel aru saanud, et oleks tark tegu eraldada usk riigi juhtimises. Usu nimelt ollakse valmis tapma/surema, parteide korral on see riigi vananedes(sotsialism) võimalik, aga muidu vähe tõenäoline. Erinevad uuringud näitavad, et suur osa immigrante tahab anda usule rohkem võimu inimeste elu üle. Oleks väga debiilne anda rohkem võimu ükskõik millisele usule, eriti nii barbaarsele/algelisele usule nagu seda on islam. See on isiklikult minu suurima probleem immigratsiooni teemal. Selle asemel, et õppida lääne edusammudest tahetakse minna ajas tagasi. Eriti ajab sita keema sõnavõtud, kus mõni immigrant õpetab eurooplasi elama. Selle asemel võiks oma suu kinni hoida ja imetleda kõiki neid vabadusi, mida lääs pakub võrreldes tema kodumaaga. Ka vabadust teha valesid otsuseid ja seejärel saada korralik löök tagumikku. Tuleks lõpetada igasugused sotsiaaltoetused, küll siis asi vaikselt tagasi paika loksub. Need kes läänes hakkama ei saaks, läheksid tagasi oma kodumaale. Need, kes saavad võivad minupoolest jääda.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Iseenesest pole valge rassi säilitamine halb asi. Ei ole 100% kindel, aga kui võrrelda, kui palju on iga rass panustanud inimkonna/ühiskonna arengusse, siis arvatavasti on eesotsas kas asiaadid või valged. Minu jaoks on üks suur argument valge rassi kasuks on orjapidamise lõpetamine Euroopas ja seejärjel mujal, kuhu nende võim ulatus (+1 ristiusule).

 

Kuigi eelnev on tõsi, siis ma ei paneks tänapäeval enam nii suurt rõhku rassi peale, pigem keskenduks kultuurile. Kõik kultuurid ei ole võrdsed ja ma ei usu, et leidub palju inimesi, kes vaidleks vastu, et lääne kultuur on teistest peajagu parem. Migratsioon on suunaga Euroopasse ja USA-sse, mitte vastupidi. Aafrika ja Lähis-Ida riigid ei ole veel aru saanud, et oleks tark tegu eraldada usk riigi juhtimises. Usu nimelt ollakse valmis tapma/surema, parteide korral on see riigi vananedes(sotsialism) võimalik, aga muidu vähe tõenäoline. Erinevad uuringud näitavad, et suur osa immigrante tahab anda usule rohkem võimu inimeste elu üle. Oleks väga debiilne anda rohkem võimu ükskõik millisele usule, eriti nii barbaarsele/algelisele usule nagu seda on islam. See on isiklikult minu suurima probleem immigratsiooni teemal. Selle asemel, et õppida lääne edusammudest tahetakse minna ajas tagasi. Eriti ajab sita keema sõnavõtud, kus mõni immigrant õpetab eurooplasi elama. Selle asemel võiks oma suu kinni hoida ja imetleda kõiki neid vabadusi, mida lääs pakub võrreldes tema kodumaaga. Ka vabadust teha valesid otsuseid ja seejärel saada korralik löök tagumikku. Tuleks lõpetada igasugused sotsiaaltoetused, küll siis asi vaikselt tagasi paika loksub. Need kes läänes hakkama ei saaks, läheksid tagasi oma kodumaale. Need, kes saavad võivad minupoolest jääda.

 

Lihtsalt mainin, et mulle on alati meeldinud Teie tekst, alati rääkinud nii nagu asi on, ning suudad vaadata kaugemalt kui tavaline meedia meile toodab, 5+.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gg kui pole 4 tundi vahvlis käind. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mhm, kõige toredam, et on teada kes selle kasutaja taga on, usun, et see poiss näeb varsti oma pilte ja andmeid igalpool netis(Robi leidis pobi). :D :::::) Tüüpiline kutsika käitumine, muud midagi.
lihtsalt mainin, et see polnud mina lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta ei suuda ennast siingi kehtestada

 

Oled kindel ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oled kindel ?

 

Sina küll ei suuda :D


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina küll ei suuda :D

 

ah sa ole üldse kuss :D :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.