Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

No talgulised, palju tööd tehtud juba?


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No talgulised, palju tööd tehtud juba?

 

Panime hoopis kartulit maha seeaasta. Mäletan aastaid 5 või rohkem tagasi, terve pere oli põllu peal, täna 2kesti vennaga panime kartulit ja ema pani ämbrisse kartulit. Kõik suureks saanud ja kodus pole aega ollagi, ise olin ka kodust eemal, aga siiski tulin appi.

 

Muidu talgud jube head, eelmine aasta käisin, talgud talguteks, aga raisk! süüa sai prst seda jõhkralt, mingid kohukeste sixpackid visati lauale päris mitmeid ja pm ma ja vend(vanem kui 20) saime enamus kohukesed ja jogurtid kuna mingid teised olid penskarid ja noori nagu väga polnudki selles kohas, kus ma talgutel käisin, aga see aasta ei jõudnud jah, kodus kartulipanek. 10.45 j6udsin koju, 11st hakkasime panema ja koos aia tegemisega ümber põllu saime 17.00ks valmis. 2kesti vennaga pm, oleks mõni 6de-vend veel kodus olnd, oleks poolepäeva peale valmis.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

roolijoodik on tõesti hea lugu. Teised mulle ei meeldi kohe mitte üldsegi. Aga isegi olen imestanud kuidas niipalju vaatamisi :D


Pōhiseadus ei teeni rahvast, vaid makse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s
roolijoodik on tõesti hea lugu. Teised mulle ei meeldi kohe mitte üldsegi. Aga isegi olen imestanud kuidas niipalju vaatamisi :D

 

Sama tegelt, ennem meeldisid "Keha" ja "Lada" ka väga. Lausa pähe kulusid, nüüd enam eriti ei meeldi :D

vabalt võib olla niipalju vaatamisi, mis kommentaarid on ka ise kirjutanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

another day same grind

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaks eestlast jalutavad metsas.

Leiavad kakajunni ja üks ütleb teisele:

“Kuule, tahad 100 000 teenida? Söö see junn ära!”

Sööbki siis teine mees selle kakajunni ära ja lähevad edasi.

Teine eestlane aga mõtleb: “Huvitav-huvitav, kas esimene eestlane mulle tõesti nüüd maksab 100 000 või lihtsalt lollitab minuga…?!”

Leiavad jälle kakajunni ja teine eestlane küsib nüüd ise:

“Kuule, tahad 100 000 teenida? Söö see junn ära!”

Esimene eestlane mõtleb, et kurat hakka veel siin sadat tonni maksma ja sööbki junni ära….

Loo moraal ehk siis äri Eesti moodi: käive 200 000, kasum 0 ja sitamaitse suus….

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kaks eestlast jalutavad metsas.

Leiavad kakajunni ja üks ütleb teisele:

“Kuule, tahad 100 000 teenida? Söö see junn ära!”

Sööbki siis teine mees selle kakajunni ära ja lähevad edasi.

Teine eestlane aga mõtleb: “Huvitav-huvitav, kas esimene eestlane mulle tõesti nüüd maksab 100 000 või lihtsalt lollitab minuga…?!”

Leiavad jälle kakajunni ja teine eestlane küsib nüüd ise:

“Kuule, tahad 100 000 teenida? Söö see junn ära!”

Esimene eestlane mõtleb, et kurat hakka veel siin sadat tonni maksma ja sööbki junni ära….

Loo moraal ehk siis äri Eesti moodi: käive 200 000, kasum 0 ja sitamaitse suus….

 

Suht nii jep.

 

Minu lugu siuke, tulin Kuressaarde ( tln-kure buss) ja siis jõudsime kuresse ja mu ees oli 1 noor ema, vaatan lapsed ees 2k ühel käes rafaello kommipakk ja mehel lilled ja teisel lapsel ei näinud mis käes olid ja tuid bussivastu, et soovida head emadepäeva, vot see oli armas :)


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mamba out, kahjuks jah :(


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvasin, et juba surnud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Underground MC vs Azma, tra azma fanboyd + azma ise ka suht gay. sitad naljad. Underground oli tuimalt üle. Õppigu kaotama Azma

 

Muudetud liikme Pablo Escobar'i poolt

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.