Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas ruuni raha hind tõuseb ka kuna euro languses?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Millal keevitab koos? :D

 

Siis kui kokkulepib. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda saaks öelda siis, kui seda poleks tahtlikult tehtud. Majanduse tugevdamiseks tuli inflatsiooni tõsta ja deflatsiooni vähedada. Tavainimese jaoks on see suht sitt tõesti, sest nt. elektroonika läheb kallimaks.

 

Aga see-eest ettevõtjad, kelle koostööpartnerid elavad US-s ja kõik laekumised saabuvad dollarites(nagu mina), on see ainult hea. Kuigi, kui mõelda pikas perspektiivis, siis selgesti euro trastiline langemine ei saa tuua midagi muud kaasa, kui hindade tõusu või eurotsooni lagunemise.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga see-eest ettevõtjad, kelle koostööpartnerid elavad US-s ja kõik laekumised saabuvad dollarites(nagu mina), on see ainult hea. Kuigi, kui mõelda pikas perspektiivis, siis selgesti euro trastiline langemine ei saa tuua midagi muud kaasa, kui hindade tõusu või eurotsooni lagunemise.

Kui euro muutub odavamaks muutuvad EL-i tooted ka odavamaks, nt. toiduained. Ja kui inflatsiooni ei oleks tekitatud, hoopis siis oleks eurotsoon pikemas perspektiivis ära lagunenud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui euro muutub odavamaks muutuvad EL-i tooted ka odavamaks, nt. toiduained. Ja kui inflatsiooni ei oleks tekitatud, hoopis siis oleks eurotsoon pikemas perspektiivis ära lagunenud.

 

Mina just mõtlen nii, et kui nüüd euro langus jätkub, siis eurotsoonis rikkamad riigid võivad otsustada üldse lahkuda EU-st ja ka tuua tagasi oma vana raha(Soome). Kui see peaks läbi minema, siis peale ühte tuleb ka teine riik. Poliitika on nagu kari lambaid, kui üks teeb midagi, siis ei lähe kaua, kui ka järgmine astub samad sammud.

Siin kohal mainin ära, ma ei ole poliitik ega pole ka kunagi õppinud antud valdkonda ja haruharva üldse loen poliitilisi uudiseid. Seega kõik minu väited/arvamused on lihtsalt puhas huupi pakkumine.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tahaks vaheaega, kopp ees koolist

 

Ei kurda, endal vaheaeg :D

 

Jõudsin just Riiast tagasi, Katy Perry oli ilmselt kõige vägevam show mida siiani näinud olen. 5+ tõesti.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
tahaks vaheaega, kopp ees koolist

 

ülikoolis hea, ainult 2 vaheaega :D

suve ja talve oma, aga ausalt pole rohkema jaoks vajadust ka.

 

 

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Puhas CSGO - explain me this?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

täna pidi olema solar eclipse, viimased 4 päeva on olnud perfect ilm, et seda vaadata, aga nüüd ilm pilves ja mitte midagi ei näe.

well done weather, well done.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ongi noh, ilm tõmbas ennast õigeks ajaks pilve :D


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.