Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Uuel videol 200 000 vaatamist kohe olemas. :)

 

https://www.facebook.com/illumenium?fref=ts


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskab keegi öelda kui kiire see asjandus on? http://www.amazon.com/Hynix-GB-1Rx8-PC3-10600s-9-10-B1/dp/B004E2DP2U seal on 1066 aga ma ei tea kas see on see kiirus. Telos jama vaadata ka.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Joppab siis, kui mates jne käima ei pea :D Mul need kõige probleemsemad hetkel. Mis eriala oled?

Keevituse 3-mas kursus TKHK.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

väga huvitav garantii euronicsis, tahtsin läpakat sinna viia, öeldi et kui läpakas poolt aastat vana, siis tuleb käia välja 40€ tagatisraha, selle saab tagasi juhul kui garantiis tuleb välja, et tegu on tootja poolse veaga, kui ei ole siis jääb ilma nii 40€ + peab kinni plekkima tööle kulunud aja.

 

kavalad raiped, ehmatavad inimesed suurte summadega ära, mis tööle kulub kui tegu on kasutaja poolse veaga.

olen täiesti kindel, et enamus ütlevad sitta kah, ostan parem uue sülearvuti.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen muutnud selleks, mis mul arvutil on, saan ilusti hakkama, natuke raskem, aga hakkama saab.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
väga huvitav garantii euronicsis, tahtsin läpakat sinna viia, öeldi et kui läpakas poolt aastat vana, siis tuleb käia välja 40€ tagatisraha, selle saab tagasi juhul kui garantiis tuleb välja, et tegu on tootja poolse veaga, kui ei ole siis jääb ilma nii 40€ + peab kinni plekkima tööle kulunud aja.

 

kavalad raiped, ehmatavad inimesed suurte summadega ära, mis tööle kulub kui tegu on kasutaja poolse veaga.

olen täiesti kindel, et enamus ütlevad sitta kah, ostan parem uue sülearvuti.

 

Jah, kõige parem veel see, et euronics garantii partnerid mitte munnigi teha ei oska, garantiis olev sülearvuti rändas 3 erinevas firmas ja tuli ikka sama defektiga tagasi millega sinna läks. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.