Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Vene keel suhteliselt raske aru saada jah. Kui sa veel kodus ise uurid natuke teemat, siis mõikad ikka, millest jutt käib. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui venelased aeglasemalt räägiksid, siis võib olla saaks veel aru, mis nad räägivad. Aga kui need sõnad kõik üksteise otsa tulevad, siis tekib korralik küsimärk. Algusest nagu hakkasid aru saama ja lõpp läks üldse kaduma. Igapäevaselt peaaegu puutun nendega kokku. Mõni parem päev suudad neile vastata või neist aru saada. Mõni teine homme on korralik blokk peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kui palju sa ikka saksa keelt eestis või mujal riikides kuuled?

enamus oskavad kas inglise või vene keelt.

lisaks veel meie kõrval naaber riik venemaa + eestis elab väga palju vene keelt kõnelevaid inimesi.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ahh mis jura mulle jälle aetud on, ikkagi üsna suur osa euroopast... Praegu venemaal just kõige paremini ei lähe.

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ahh mis jura mulle jälle aetud on' date=' ikkagi üsna suur osa euroopast... Praegu venemaal just kõige paremini ei lähe.[/quote']

Vene keele kõnelejaid maailmas siiski umbes 2,5 korda rohkem:) Lisaks on venelastel kombeks enamjaolt suhelda ainult oma keeles, sakslasega võid inglise keeles ka rääkida.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vene keele kõnelejaid maailmas siiski umbes 2,5 korda rohkem:) Lisaks on venelastel kombeks enamjaolt suhelda ainult oma keeles, sakslasega võid inglise keeles ka rääkida.

 

Ütleme nii, et sakslane sinuga inglise keeles nii naljalt rääkima ei hakka. Olen 2/3 elust saksamaal elanud, ning tean millest räägin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütleme nii, et sakslane sinuga inglise keeles nii naljalt rääkima ei hakka. Olen 2/3 elust saksamaal elanud, ning tean millest räägin.

 

Sama on Euroopas Itaalia, Hispaania, Portugal, Prantsusmaa. Nad lihtsalt ei räägi inglise keelt, kuna enamus filme on peale loetud kodukeeles, arvutid on kodukeeles ja inglise keele õpe hakkab mõningates riikides üldse 6ndast klassist. See tagab halva või lausa olematu inglise keele oskuse ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Nojaa, suur vahe on ka, kas keele rääkijaid on 1 miljon või 100 miljonit.

mida rohkem ühe keele rääkijaid on, seda vähem keeli nad reaalselt peavad ju õppima, sest ühe keelega saab kõik asjad tehtud.

eesti aga nii väike riik ja eesti keelt räägitakse võrreldes teiste keeltega väga vähe.

 

Kunagi käis Saksamaalt üks isa tuttav külas, isa mõtles, et käiks kinos ühte action filmi vaatamas, kus oli Bruce Willis. Sakslasel jäi karp lahti kui kuulis esimest korda milline Bruce Willise päris hääl on. Sealt kus tema pärit oli, loeti enamus filmidele saksa keeles peale.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kunagi käis Saksamaalt üks isa tuttav külas, isa mõtles, et käiks kinos ühte action filmi vaatamas, kus oli Bruce Willis. Sakslasel jäi karp lahti kui kuulis esimest korda milline Bruce Willise päris hääl on. Sealt kus tema pärit oli, loeti enamus filmidele saksa keeles peale.

 

Eriti rumal süsteem, filmidest olen saanud mingi % oma inglise keele oskusest, kinos ma ei loe subtiitreidki.

 

Vene keelest rääkida, siis kurb ning kahetsusväärne, et pronksöö muutis minust tolles vanuses venelaste vihkajaks ning ma keeldusin vene keelt õppimast terve põhikooli(pole venelaste vastu midagi, aga Tallinna venelased... appi). :(


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulasin siin rahulikult SpinFMi ja tuli selline lugu:

 

 

See lugu on nii kohutav, et ma usun, et isegi JB sai paremaga hakkama. Midagi rõvedamat ma veel kuulnud pole. Krt tungivalt öökima ajab.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mõttetud fanboid, no offence.

 

omggg kiku anna autogrammi plz!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
normal, eesti striimerile godhyr annetati täna kokku 320€.

not bad.

 

http://www.twitch.tv/godhyr

Good for him, aga mina tema striimi ei suuda vaadata. Väga vastuvõetamatu millegipärast. Ju siis pole mulle suunatud:)

Samas tore, et inimesed eestis ka juba nii striimereid toidavad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Good for him, aga mina tema striimi ei suuda vaadata. Väga vastuvõetamatu millegipärast. Ju siis pole mulle suunatud:)

Samas tore, et inimesed eestis ka juba nii striimereid toidavad.

 

eino seda muidugi aga vaadates milline ta oli aasta tagasi ja milline on ta praegu. Keegi, kes vähegi LoLi tajub, saab aru, et midagi mõistlikku sealt ei õpi, peale ragemise.

 

omggg kiku anna autogrammi plz!

 

aga muidugi, kuhu tahad? otsa ette :D?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

käe peale ikka! :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.