Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
arvad v

 

narvataon õhhh


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ka arvan ka

 

Anname sõna Jumalatele, asi on otsustatud?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas revolutsioon on algamas? :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uusaastal saad siis unbanni vms? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis teoksil?

 

Õpin siin vaikselt ajaloo & inglise keele kontrolltööks. Kõige hullemad ained üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Füüsika lebo, keemia natuke raskem. 5, 4

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vene keel ikka see kõige kõige hullem :P

Koolis küll vene keel raske pole...:D Mõni vend, kes peale priveti muud öelda ei oska, on ikka kuidagimoodi 4 välja venitanud. Mu arust tuleks vene keelt samamoodi juba 3-ndast klassist hakata õpetama ja samas mahus mis inglise keelt. Olgem realistid, naaber on suur ja võimalus teenida sealt poolt on ikka korralik.

Peale põhikooli tuleks ära lõpetada juba sellised ained nagu kunst, muusika ja kehaline kasvatust(inimesel on endal juba selleksajaks hobid välja kujunenud, et kes käivad trennis, kes laulmas ja kes kunstiringis). Tobedad valikained samamoodi nagu näiteks psühholoogia(mis mul koolis oli kohustuslik), etikett jne. Nende asmele vene keelt natuke rohkem süviti õppida lihtsalt. Ja õppemeetoteid tuleks ka ikka kõvasti muuta. Praegune õpe ikka täielik jama. Mõni, kes keskkooli ära lõpetanud ja idee poolest vene keelt 6.aastat õppinud loeb lauset, mis kirillitsas, pool aastat.. Aja ja resursi meeletu raiskamine sellisel kujul.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

ma hakkasin 6. klassist vene keelt õppima kuni 12nda klassini.

ja midagi väga külge ei hakanud, ainult mõned laused ja sõnad. ma oleks hea meelega õppinud vene keele selgeks, aga asi ei olnud minus.

alustuseks vahetusid meil iga aasta vene keele õpetajad, mõned oli reaalselt närvihaiged ja proovi sa siis midagi selgeks saada, kui iga asja peale, mis valesti teed õpetaja karjatab või saad hinde 1. vahepeal ei läinudki kooli, sest sellel päeval oli vene keel ja midagi head sealt looda polnud.

 

 

kui septembris reisil käisin, siis üks vanem eesti mees oskas rohkem kui kaheksat erinevat keelt. rääkis vabalt saksa, vene, soome, rootsi, norra ja muude riikide turistidega nende oma keeles. ise võiks ka nii palju erinevaid keeli osata rääkida :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolis küll vene keel raske pole...:D Mõni vend, kes peale priveti muud öelda ei oska, on ikka kuidagimoodi 4 välja venitanud. Mu arust tuleks vene keelt samamoodi juba 3-ndast klassist hakata õpetama ja samas mahus mis inglise keelt. Olgem realistid, naaber on suur ja võimalus teenida sealt poolt on ikka korralik.

Peale põhikooli tuleks ära lõpetada juba sellised ained nagu kunst, muusika ja kehaline kasvatust(inimesel on endal juba selleksajaks hobid välja kujunenud, et kes käivad trennis, kes laulmas ja kes kunstiringis). Tobedad valikained samamoodi nagu näiteks psühholoogia(mis mul koolis oli kohustuslik), etikett jne. Nende asmele vene keelt natuke rohkem süviti õppida lihtsalt. Ja õppemeetoteid tuleks ka ikka kõvasti muuta. Praegune õpe ikka täielik jama. Mõni, kes keskkooli ära lõpetanud ja idee poolest vene keelt 6.aastat õppinud loeb lauset, mis kirillitsas, pool aastat.. Aja ja resursi meeletu raiskamine sellisel kujul.

 

Vene keele õppel pole nii väga viga midagi Eesti koolides, tase umbes sama, mis inglise keelel. Vahe tekib sellest, kui palju puututakse keelega kokku väljaspool kooli. Inglise keelt saame me söögi alla ja peale, filmid, muusika, enamus elu juba inglise keeles. Rääkimata sellest, et järjest rohkem kasutatakse ka eesti keeles inglise keelest üle võetud lauseehitusi ja sõnu.

 

Kõik nn. lahedad asjad on inglise keeles.

 

Eesti kooliealised vaatavad How I met your mother-it, Game of Thrones-i, The Walking Dead-i jne. Kas keegi teist teab sellist Vene seriaali nagu Физрук või siis näiteks Comedy Club-i? Võib-olla mõni üksik teab, kellel näiteks üks vanematest on venelane.

 

Rääkimata vene keelega seotud poliitilisest tonaalsusest. Paljud sihilikult saboteerivad oma vene keele õppimist, et patrioot olla.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Comedy Clube klippe jälgin, suur osa klippidest jääb mõnest kohast siiski arusaamatuks. Brigada oli siiski see, mis mind vene keelt rohkem õppima pani:D. Mul on endal siiralt kahju, et ei valda puhtalt vene keelt, ikka tõsiselt kahju. Kuigi isapoolne perekond on venemaal sündinud, siis minul pole sellest kasu midagi olnud(perekondlikel põhjustel sellepoolse suguvõsaga pole suhelnud). Plaan siiski ennast selles vallas paranda ja isegi mõelnud, et aastaks naaberriiki kolida. Peab ennast mugavustsoonist välja kiskuma ja sundima ennast suhtlema.

Ajusoppi kuskile jäänud story, et Amichie ise vist lausa venemaal mõnda aega elanud? Võin ka julmalt mööda panna..

Inglise keele tundide arv oli ka ikka kõvasti suurem kui vene keele omad. Keskkoolis oli inglise keelt meil iga päev, vene keelt oli 2 korda nädalas.

KEELED SUHU JA EUROOPASSE:

 

 

 

kui septembris reisil käisin, siis üks vanem eesti mees oskas rohkem kui kaheksat erinevat keelt. rääkis vabalt saksa, vene, soome, rootsi, norra ja muude riikide turistidega nende oma keeles. ise võiks ka nii palju erinevaid keeli osata rääkida :D

Rootsi ja Norra keelega suht nii, et ühe ära õpid, siis saad teisest ka juba aru(pluss ka Taani sinna alla veel). Saksa, vene, inglise keele ära õpid, siis tööd leida väga kerge vast juba. Muidugi eeldusel, et valdamine ei piirdu ainult turul ostlemisega ja viisakusavaldustega.

 

Kõrv lausa puhkab vene keelset muusikat kuulates:)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koolis küll vene keel raske pole...:D Mõni vend, kes peale priveti muud öelda ei oska, on ikka kuidagimoodi 4 välja venitanud. Mu arust tuleks vene keelt samamoodi juba 3-ndast klassist hakata õpetama ja samas mahus mis inglise keelt. Olgem realistid, naaber on suur ja võimalus teenida sealt poolt on ikka korralik.

Peale põhikooli tuleks ära lõpetada juba sellised ained nagu kunst, muusika ja kehaline kasvatust(inimesel on endal juba selleksajaks hobid välja kujunenud, et kes käivad trennis, kes laulmas ja kes kunstiringis). Tobedad valikained samamoodi nagu näiteks psühholoogia(mis mul koolis oli kohustuslik), etikett jne. Nende asmele vene keelt natuke rohkem süviti õppida lihtsalt. Ja õppemeetoteid tuleks ka ikka kõvasti muuta. Praegune õpe ikka täielik jama. Mõni, kes keskkooli ära lõpetanud ja idee poolest vene keelt 6.aastat õppinud loeb lauset, mis kirillitsas, pool aastat.. Aja ja resursi meeletu raiskamine sellisel kujul.

gümnaasiumi kunsti- ja muusikaõpetus ei seisne joonistamises ja laulmises, õpitakse rohkem ajalugu, mis avardab silmaringi. ise olen küll palju kasulikku teada saanud. ja kehaline kasvatus on selleks, et ebaaktiivsed lapsed ennast vähegi liigutaks ja täielikud couch potatod poleks, samuti on hea kehalises kasvatuses õppimisest veits puhata ja vabaks lasta ennast.

 

mul endal oli põhikoolis päris hea vene keele õpetaja, aga praegu on küll suht terrorist. krdi vene temperamendiga mutt. muidu on sõbralik, aga väga kergesti läheb närvi ja hakkab lambist ühtesid laduma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
gümnaasiumi kunsti- ja muusikaõpetus ei seisne joonistamises ja laulmises, õpitakse rohkem ajalugu, mis avardab silmaringi. ise olen küll palju kasulikku teada saanud. ja kehaline kasvatus on selleks, et ebaaktiivsed lapsed ennast vähegi liigutaks ja täielikud couch potatod poleks, samuti on hea kehalises kasvatuses õppimisest veits puhata ja vabaks lasta ennast.

 

mul endal oli põhikoolis päris hea vene keele õpetaja, aga praegu on küll suht terrorist. krdi vene temperamendiga mutt. muidu on sõbralik, aga väga kergesti läheb närvi ja hakkab lambist ühtesid laduma.

Põhikoolis vene keele õpetaja oli klassijuhataja. Seega oleks võinud tunni sisuliselt über nimetada ja meil polnud 30 õpilase peale klassis mitte ühtegi venelast ka veel, kes abiks oleks olnud. Keskkoolis oli klassis 7 inimest, 1 vene päritolu ja teine ukrainlane. Ukrainlane istus ühelpool ja venelane teiselpool. Ilma nendeta poleks vast ka keskkoolis midagi õppinud ja nemad aitasid luua õpetajal mulje, et oskan vene keelt keskmisest õpilasest paremini. Huumori pärast käisin ka kursuse kutsekoolis vene keele tundides(milles ma tegelikult käima ei pidanud). Ei saanud seal isegi mitte ühtegi 4ja. Liiga pointless ja kerge õpe oli, teisele kursusele enam ei läinud.

Kehalisest võiks keskoolis vähemalt neil siis vabastus olla, kes mingi spordiga korralikult omast vabast ajast tegelevad peale koooli. Mul oli see probleem keskkoolis, et koolis õpetaja sundis kehalises mind rämedalt takka, et teistele umbes kohta kätte näitaks, kuigi tahtsin just puhata, et peale kooli trennis saaks endast rohkem välja pigistada. Ja pallimänge mingite lodevate olevustega, kes ei viitsi/ei taha/ei suuda mängida on rohkem piin kui vabaks laskmine minu jaoks.

Muusika ja kunst tegelt tõesti olid jep pigem nende ajalookohta, aga võiks neid siiski vähem olla(4 tunni materjali saaks tahtmise korral 2 ära tehtud:D).

 

Njh ma õppisin vabsee saksa keelt.. Ikka ei oska suurt midagi öelda või kellegiga pikemalt vestelda' date=' sest sõnavara on nadi...[/quote']

Sama, 3 aastat keskkoolis nädalas korra ja reedel viimased tunnid reeglina. Talk about motivation..0 effort.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Comedy Clube klippe jälgin, suur osa klippidest jääb mõnest kohast siiski arusaamatuks. Brigada oli siiski see, mis mind vene keelt rohkem õppima pani:D. Mul on endal siiralt kahju, et ei valda puhtalt vene keelt, ikka tõsiselt kahju. Kuigi isapoolne perekond on venemaal sündinud, siis minul pole sellest kasu midagi olnud(perekondlikel põhjustel sellepoolse suguvõsaga pole suhelnud). Plaan siiski ennast selles vallas paranda ja isegi mõelnud, et aastaks naaberriiki kolida. Peab ennast mugavustsoonist välja kiskuma ja sundima ennast suhtlema.

Ajusoppi kuskile jäänud story, et Amichie ise vist lausa venemaal mõnda aega elanud? Võin ka julmalt mööda panna..

 

KEELED SUHU JA EUROOPASSE:

 

 

Rootsi ja Norra keelega suht nii, et ühe ära õpid, siis saad teisest ka juba aru(pluss ka Taani sinna alla veel). Saksa, vene, inglise keele ära õpid, siis tööd leida väga kerge vast juba. Muidugi eeldusel, et valdamine ei piirdu ainult turul ostlemisega ja viisakusavaldustega.

 

Jah, täpselt sel eesmärgil ma käisingi Venemaal, Moskva ülikoolis (MGU) õppimas aasta aega. Jäin väga rahule, sain keele piisaval tasemel suhu, kohtusin väga erinevate inimestega ja nägin suurlinna elu.

 

Ma tean, et natuke peale seda kui ma sealt ära tulin, ilmus sinna ülikooli üks teine Eesti tüüp, umbes minuvanune, kes läks sinna samamoodi keelt õppima. Niiet me pole ainsad, kes nii mõtlevad. :D

 

Maks Korzh (Y)


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.