Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

hakkan ka homme foorumit tegema :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol, said tarka panna nüüd. Kahtlen kas seal käinudki oled üldse. Üle poole miljoni elaniku, suuruselt viies linn Saksamaal ja palju muid olulisi asju näiteks Frankfurti lennujaamal on Euroopas üks suurimaid liiklusi üldse. Soovitan enne kasvõi Wikipedia lahti teha, kui lolliks end teed. :D

Anyways, 1 asi häirib mind tugevalt siin Saksas, nimelt see, et iga päev õhtu kell 6s lastakse sitaks pikalt koguaeg kirikukellasi. Igas linnas on sitaks kirikuid. Aga no eks ajalugu räägib enda eest.

 

Anyways, ehk keegi tunneb kirjelduse järgi loo ära ja teab nime öelda? Esitaja muidugi on Black eyed peas, pole üldse mainstream ka. Fergie laulab seal tugeva autotunega(Võib isegi kisamiseks lugeda :D ).

 

Palju õnne, said tarka panna. Jah, olen käinud seal ise korduvalt. Minu arvates pole seal midagi ilusat ega midagi erilist.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis see hea minecraft serverite host on? Lionhost on oma 24/7 ddos probleemi ja mõistmatu suhtumise klienditoes ära kaodanud, et on mõtekas sealt server võtta kui tahad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis see hea minecraft serverite host on? Lionhost on oma 24/7 ddos probleemi ja mõistmatu suhtumise klienditoes ära kaodanud, et on mõtekas sealt server võtta kui tahad?

Ära kasuta Eesti hoste, soe soovitus. Soovitan Fragneti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ära kasuta Eesti hoste, soe soovitus. Soovitan Fragneti.

 

Dunno kuda neid sms asju teha kui sealt fragnetist võtta. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dunno kuda neid sms asju teha kui sealt fragnetist võtta. :D

PHPSend ;)

Võib ikka kasutada, aga pead valima keda kasutada.. Eestis on ka häid hoste.

Kahtlen selles. Absoluutselt kõik Eesti hostid võtavad omale odava ca 50€/kuu masina ning topivad selle ääreni täis- üldse ei soovita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks vaja kedagi kes aitaks foorumiga :D PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
PHPSend ;)

 

 

Ummmm... what? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi teab milles probleem kui mul mälukaardil ruumi on aga ei lase peale panna?

Ruumi on 15gb. Mul on kaks faili kokkupakituna. Üks 8gb ja teine 6gb. Kumbagi ei lase panna peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab milles probleem kui mul mälukaardil ruumi on aga ei lase peale panna?

Ruumi on 15gb. Mul on kaks faili kokkupakituna. Üks 8gb ja teine 6gb. Kumbagi ei lase panna peale.

 

Arvatavasti sellel on FAT32 failisüsteem, see ei lase üle 4GB faile peale. Vaheta ümber NTFS'ks.

 

http://support.microsoft.com/kb/307881/et

"FAT16- või FAT32-draivi teisendamine NTFS-failisüsteemi"


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rise and shineeeee, 6h pärast lennuki peale :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aitäh Prosinec!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaja kiiresti abi Foorumiga!! Kui lisan teema ja lähen vaatan siis see ei lae ära. Oskab keegi aidata?

Foorum: koduservud.eu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.