Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
On keegi paypalilt raha panka withdrawinud läbi http://paypal-withdrawal.ee? Kaua see tavaliselt aega on teil võtnud?

Ma olen võtnud ning olen ilusti saanud lubatud päevadega kätte. Kuskil jah kolme päevaks oli käes. Aga ikkagi rohkem eelistan PayPal enda sisest, seal pole summade piiranguid välja kandmisel, maksad küll selle 2€ teenustasu paypal, aga vähemalt piirangu vaba

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On keegi paypalilt raha panka withdrawinud läbi http://paypal-withdrawal.ee? Kaua see tavaliselt aega on teil võtnud?

 

2 tööpäevaga tuli mul.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lund sajab jeee


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lund sajab jeee

Aint 10 sek, jee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jee, meil päike paistab, jee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läpaka ventikas p*rses ja lahti ka ei saa seda teha, sest kruvid on ka per*es, keerdel midagi viga või ma ei tea aga osasi kruvisi ei ole võimalik välja saada, peaksin korpuse sodiks rebima... FML

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi peab sind steami lisama, muud moodi csgo skinne ei saa.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
GameHost.ee on otsustanud, et alates tänasest meie maksame kliendile raha serveri rendi eest. Vaata rohkem http://www.gamehost.ee

 

Gg gamehost? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Runescape on mõttetu. Minu arust :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Frankfurt on ikka megailus linn, deeem.... Ja kui palju ilusaid naisi siin on aaaaaaaaaah...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Frankfurt on ikka megailus linn, deeem.... Ja kui palju ilusaid naisi siin on aaaaaaaaaah...

 

 

Võtad mõne naise kaasa? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Frankfurt üks Saksamaa kõige mõttetum linn imo :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Frankfurt üks Saksamaa kõige mõttetum linn imo :D

 

Lol, said tarka panna nüüd. Kahtlen kas seal käinudki oled üldse. Üle poole miljoni elaniku, suuruselt viies linn Saksamaal ja palju muid olulisi asju näiteks Frankfurti lennujaamal on Euroopas üks suurimaid liiklusi üldse. Soovitan enne kasvõi Wikipedia lahti teha, kui lolliks end teed. :D

Anyways, 1 asi häirib mind tugevalt siin Saksas, nimelt see, et iga päev õhtu kell 6s lastakse sitaks pikalt koguaeg kirikukellasi. Igas linnas on sitaks kirikuid. Aga no eks ajalugu räägib enda eest.

 

Anyways, ehk keegi tunneb kirjelduse järgi loo ära ja teab nime öelda? Esitaja muidugi on Black eyed peas, pole üldse mainstream ka. Fergie laulab seal tugeva autotunega(Võib isegi kisamiseks lugeda :D ).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.