Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis sul üldse häda hakkas täna? Muidu sa niisama lalisesid, aga täna oled eriti kurjaks läinud

 

Sinusugused äratõusnud, palun vabandust - tattnokad - lalisevad. Finnish räägib päris kurba tõde.. ja kui te loete seda kui "pugemise" või "ball-licking'una", siis arvake mis tahate, mina Finnishiga ei suhtle igapäevaselt, ei ole ta sõber ega ka tuttav mitte, antud hetkel räägib kurba tõde lihtsalt ja Makaveli..

 

Sina mulle lihtsalt ei meeldi, re*ard oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ega ma ei tulnudki siia foorumisse kellegi toetust otsima, ja iga ibiil kes seda tegema tuleb, võiks kohe endale nööri pähe istutada.

Ma üldiselt absull ei taju mis siin toimub enam. Finnish teeb mingi teema, kuidas talle see foorum ei meeldi, toob välja mõned isikud kes talle üldse ei meeldi, lubab foorumist ära minna, aga nagu näha, siis pikemat aega ajab ikka oma õigust taga.

Ja milline see kurb tõde on? Et vahvli liimed on jobud kui nad scämmi saavad? Et läbustajatel ei lasta läbustada?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Khmm... Jään sulle ette ?

Sinusugused ongi need kes vahvlit alla veavad, sa oled lihtsalt kelgunööri ees seda alla tõmbamas.

 

 

Ma ootan ühe inimese poolt vastust oma pmile ja ma lahkun, kui ma sind nii väga häirin siis pane ban ja kiirenda protsessi.

Teen selle su jaoks lihtsamaks, annan sulle solid ban keissi : Olid katkine kumm ja peavalu siin maailmas.

 

Vastan provokatsioonile provokatiivselt - Kui ban on sinumeelest õige tegu siis tulista, mina sulle bani ei saa panna ju enda kaitseks ala "ütlesid sitasti" banin ära.

Pissu.

 

Saan aru, et olen su warnimisega välja vihastanud, kuid katsu oma puberteeti vaos hoida. Kui ma oleks Vahvel keskkonnale negatiivse mõju andnud, siis ma ei oleks sellisel positsioonil ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kurb tõde on see, et sa siiani aru ei saa, kui idioot sa oled - no offence.

 

lol, burn :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahvli Revolutsioon.

 

Päris huvitav kogu seda kompotti siin lugeda :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saan aru, et olen su warnimisega välja vihastanud, kuid katsu oma puberteeti vaos hoida. Kui ma oleks Vahvel keskkonnale negatiivse mõju andnud, siis ma ei oleks sellisel positsioonil ka.

 

80.jpg

 

Solvad sina mind, solvan mina sind vastu.

Even steven...., hoiame asja balanssis ;)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Too välja kus ma olen sind solvanud. Hästi ei tahaks uskuda enda kohta, et põhjuseta tühja kohapealt kedagi solvan. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saan aru, et olen su warnimisega välja vihastanud, kuid katsu oma puberteeti vaos hoida. Kui ma oleks Vahvel keskkonnale negatiivse mõju andnud, siis ma ei oleks sellisel positsioonil ka.

 

;) Even steven.... Nagu ma ütlesin.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
;) Even steven.... Nagu ma ütlesin.

 

See ei ole solvang, see on kurb reaalsus


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
;) Even steven.... Nagu ma ütlesin.

Makaveli said enough.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei ole solvang, see on kurb reaalsus

 

faggotcunt-meme-generator-makes-insults-cries-when-insulted-2ad532.jpg

 

Makaveli said enough.

 

Jõuab su jutt ka kuhugile lõpuks?

Muide

Täielik segane nonsence mida sa ajasid seal mu "puberteedi teemas"...

Lauseehitus oli nii arusaamatu, et ma pidin kolm korda lugema ja ikka sittagi aru ei saanud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi oli päris hea ütlus piltide valesti kasutamise kohta. Sulle endale tõesti kohale ei jõua kui suure idioodi mulje sa Vahvelaste seas jätad? Aga ma ei viitsi ausaltöeldes sõdida, midagi mõistliku nagunii vastuseks ei tule.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

 

ma pidin kolm korda lugema ja ikka sittagi aru ei saanud.

 

Ja siis õeldakse et mina olen retard...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma leian ka et, STOP.

 

Lihtsalt, vältige üksteisega kokkupuuteid ja olge marurahulikud.

Finnish, ole sinagi nüüd täits mees ja ära puhu enam asja suureks :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi oli päris hea ütlus piltide valesti kasutamise kohta. Sulle endale tõesti kohale ei jõua kui suure idioodi mulje sa Vahvelaste seas jätad? Aga ma ei viitsi ausaltöeldes sõdida, midagi mõistliku nagunii vastuseks ei tule.

 

Aga mis on sinu jaoks mõistlik vastus?

Ma usun, et kõige mõistlikum vastus sinu provokatiivsele käitumisele on vastu provotseerida.

Kas ma pean su provokatiivsust täis postitustele mingisuguse mõistliku vastuse andma?

 

Ilmselgelt ei ole sa kursis sõna mõistlikus tähendusega.

ÕSS aitab.

 

Kas te ei leia, et see mõttetu üksteisele ärapanemine ei anna teile midagi? Mis mõttega on vaja sellist paska toota ja ennast kurnata.

 

Ma võin temaga kaua jätkata.

Loe ülemist ka siis saad aru.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma olen lugenud ülemist, samuti eelmist lehte ja mitmeid lehti enne seda, siiamaani oli mul suht suva, kuid nüüd hakkab see teie ilkumine häirima juba, viimasel ajal enam muud ei näegi.

Peaks vabateema sulgema paariks päevaks, tundub, et enamus jamadest saavad alguse siin.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui päris aus olla siis tõe rääkimine ei ole provotseerimine. Ma võin vabalt sinuga PM-is suhelda, kui see Vabateemas probleeme tekitab. See "ära panemine" on suht lamp. Ma olen juba pikemat aega näinud seda, kuidas sa pidevalt ilgud kellegagi siin Vabateemas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
While your at it, demote Loom.

Ma ei leia, et see oleks vajalik. Te mõlemad olete hetkel lapsikud ning ma loodan, et loom rahuneb maha ning ta näitab viisakust ja rahulikust mida ma ootan juhtkonna liikmelt.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kerge ennetus oleks olnud, kui oleks finnishile tumma/bänni embleemi kohe visanud.

Aga ma usun, et homseks käib vahvel juba tavapärases rütmis


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.