Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Sander, stay cool!

 

lolol, miks martin miks??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selliseid isikuid olen ma oma foorumi administraatori olemise ajal näinud umbes 5-8tk, kui nad saavad banni siis tahavad kuu jooksul 10 korda seda eemaldada. Enamikel hakkab siis puberteet ja nad möllavad kõige vastu, ei ole palju vaja ka, et neid ärgitada. *köh köh* Sander.

 

Hm, las ma meenutan kes tookord mulle ban pani ja isa mängis juhtkonna msn jutukas? Mis puutub pinnipoodi, siis teeb nalja, et Amichie selle reklaamimise ära keelas kuna ta ei suuda konkurentsi taluda. *köh köh* Henry.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

How ya doin, slais


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hm, las ma meenutan kes tookord mulle ban pani ja isa mängis juhtkonna msn jutukas? Mis puutub pinnipoodi, siis teeb nalja, et Amichie selle reklaamimise ära keelas kuna ta ei suuda konkurentsi taluda. *köh köh* Henry.

Ma võin ausalt öelda, et ma enam ei mäleta seda, aga ma usun, et see juhtus. Olen oma adminiks oleku ajal väga palju õppinud ning ma arvan, et seda enam ei juhtuks. Sinu reklaamimise kohta ma ütlen ühte, ma tean seda, et kui vahvel oleks sinu omandis siis sa teeksid sama. Sellele ei ole mõtet vastu vaielda, ma näeksin seda valetamisena või sa oleksid lihtsalt halb ärimees. Ma ei saa aru miks sellest sellist draamat on vaja.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma võin ausalt öelda, et ma enam ei mäleta seda, aga ma usun, et see juhtus. Olen oma adminiks oleku ajal väga palju õppinud ning ma arvan, et seda enam ei juhtuks. Sinu reklaamimise kohta ma ütlen ühte, ma tean seda, et kui vahvel oleks sinu omandis siis sa teeksid sama. Sellele ei ole mõtet vastu vaielda, ma näeksin seda valetamisena või sa oleksid lihtsalt halb ärimees. Ma ei saa aru miks sellest sellist draamat on vaja.

 

No seljuhul oleksin halb ärimees. Klient valib siiski ise kelle teenust ta kasutab ning kui toimub selline keelamine siis teeb ju väheke nalja või mis?

 

Selles suhtes on mul reklaamimis plaanid olemas ning p2p saad igaljuhul müüdud, kuna hind on hea ning olen jätnud klientidele positiivse mulje.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kliendid/kasutajad teevad ka seda, lihtsalt hetkel ma ei näe, et foorumi kasutajad oleksid pahased. Vaata, hetkel on pahased umbes 10 inimest, kõik nad on sinu sõbrad ja tuttavad. Samas külsatab foorumi iga kuu umbes 28-30k inimest, ja otseselt foorumi kasutajaid on ehk umbes 3-4k. Me vahetame kujundust siis on ka rohkem kriitikat kui nende stickyde ja reklaamide kohta mis on seal olnud kuid.

Kui Amichie kunagi muutis midagi RS turul, ma enam täpselt ei mäleta mida ta tegi aga ta muutis midagi suurelt. Siis rahvas hakkas vastu ja oli sadu poste sellest ning see eemaldati kiirelt.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peab tunnistama, et esimene kord näen vahvlis seda kui surutakse oma uhkus alla ja tunnistatakse viga, ning kuna bani ei tulnud, siis selgitan seda postitust veidi rohkem lahti.

 

Sõnavara võiks sellegi poolest jälgida.

 

Sina jäid mu postitusest täitsa välja.

Olen su tehtud teemad läbi vaadanud ning olen näinud ka pea kõiki su postitusi, sa halvustad teisi kes alles alustavad programmeerimisega või tahavad seda õppida.

Selleasemel, et neile öelda mis nende vead on ja kuidas neid vigasid parandada kommenteerid sa nende tööd "turvaauke täis".

Kuigi sul endal on ette näidata üks nadi välimusega Wordpress stiil (?)

Not normal, kui sa tahad neile kuidagi abiks olla siis ütle neile kuidas viga parandada - Joppas sul, et teema on lukus.

 

Aga noh, see asi oli juba ammu selge, et normaalset tagasisidet millegi kohta vahvlis ei saa - see käib siis kunsti ja programmeerimise kohta siin foorumis.

 

Tõsi, pean kahjuks/õnneks enamasti selle tekstiga nõustuma, v.a nende calabria ning teiste halvustamisega.

 

Calabria - Sellejaoks, et näha, et inimene on ilmselgelt internetipetis, ei pea olema kaugnägelik või ei pea omama mingeid muid erivõimeid.

Need pildid mis ta oma nime "puhastamiseks" lisas... Pole sõnu.

 

Ka poolt finnish postiga! : ))

 

Ma ei ootanud mingeid pooldamisi, mu postitus pidi olema informatiivne vigadest mis siin foorumis on.

Arvasin, et sellega kaasneb ka ban, aga näe, võta näpust.

 

Dunno, kõikidest skriptidest, kujundustest jmt. mida ma olen Vahvlis müünud, olen ma ainult ühe korra näinud, et keegi kasutaks seda ilma minu loata ning ka too kord sai asjad selgeks räägitud.

 

Ma ei ole teadlik sellest, kuidas peaks käituma, kui keegi su autoriõigusi rikub.

Tean millal autoriõigused kehtima hakkavad ja seaduseid sellel teemal, kuid mitte seda kuidas rikkumise avastamise korral käituda.

 

there i said it*

 

Juhtub ikka.

 

sama siin v.a hostme vennad.

 

Mul ei ole otseselt teie kui inimeste vastu midagi, lihtsalt see hostme.ee teema kus te ennast naerualuseks teete.

Kopeerite Lionhosti smspaneeli ja see sinu vabandus: "Meil on ka kliendid, see ei käi paugupealt" (midagi taolist oli) oli nagu suhkruga soola segamini süüa.

 

Nagu närvamiseks tavaks. Ma ei leia selle postituse tegemiseks tegelt otsest põhjust? Milleks, mine ja ole. Ei hakka puudust tundma ausalt ka. Puhas tähelepanu vajadus ju poisil. Oleks asi jäänud selle petturi fb lehe teemaga, aga ei kütame edasi! :D

 

Tähelepanuvajadus kirjutatakse kokku.

Selle postituse mõte: Ma mõttlesin, et mõni moderaator on kiire bani näpuga, laiatab selle postituse eest mulle bani.

Ning selle teema mõte oli ennem bani (mida küll ei tulnud - awkward moment) olla võimalikult aus ja informatiivne.

 

Sellest miks internetikelmide häbipost su postituses ette jäi... ei mõista.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

oo, isegi mind mainiti finnishi hüvastijätukirjas. Good


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvasin et sa läksid juba veene kärpima, kahju :/


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol Finnish, u made my day. Mis moodi ma pederasti mulje jätan? Sellega, et ma panen igasugused wannabe lowliferid paika, kui nad üritavad ennast ägedaks teha netist võetud kraamiga? Elu ongi ebaõiglane, face it.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol Finnish, u made my day. Mis moodi ma pederasti mulje jätan? Sellega, et ma panen igasugused wannabe lowliferid paika, kui nad üritavad ennast ägedaks teha netist võetud kraamiga? Elu ongi ebaõiglane, face it.

 

Sa tegid seda jälle lol.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa tegid seda jälle lol.

 

Kui mul pedelokaatorit on vaja, siis ma kutsun sind


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa tegid seda jälle lol.

Lol, sa oled ikka nii badass. Pidid lahkuma foorumist ju?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

noshit sherlock

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peaaegu valmis, paraku on venima jäänud kuna viimasel ajal on üks ajaröövel kes tahab palju tähelepanu saada.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol, sa oled ikka nii badass. Pidid lahkuma foorumist ju?

 

Khmm... Jään sulle ette ?

Sinusugused ongi need kes vahvlit alla veavad, sa oled lihtsalt kelgunööri ees seda alla tõmbamas.

 

 

Ma ootan ühe inimese poolt vastust oma pmile ja ma lahkun, kui ma sind nii väga häirin siis pane ban ja kiirenda protsessi.

Teen selle su jaoks lihtsamaks, annan sulle solid ban keissi : Olid katkine kumm ja peavalu siin maailmas.

 

Vastan provokatsioonile provokatiivselt - Kui ban on sinumeelest õige tegu siis tulista, mina sulle bani ei saa panna ju enda kaitseks ala "ütlesid sitasti" banin ära.

Pissu.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Khmm... Jään sulle ette ?

Sinusugused ongi need kes vahvlit alla veavad, sa oled lihtsalt kelgunööri ees seda alla tõmbamas.

 

 

Ma ootan ühe inimese poolt vastust oma pmile ja ma lahkun, kui ma sind nii väga häirin siis pane ban ja kiirenda protsessi.

Teen selle su jaoks lihtsamaks, annan sulle solid ban keissi : Olid katkine kumm ja peavalu siin maailmas.

 

Vastan provokatsioonile provokatiivselt - Kui ban on sinumeelest õige tegu siis tulista, mina sulle bani ei saa panna ju enda kaitseks ala "ütlesid sitasti" banin ära.

Pissu.

 

Mis sul üldse häda hakkas täna? Muidu sa niisama lalisesid, aga täna oled eriti kurjaks läinud


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.