Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
League of Legends on sitaks äge mäng, ära seda siia nüüd sega. RpS_biggrin.gif

 

Ei olnudki otsene solvang mängu enda pihta ;)

 

 

 

Sa ikka 1.5 oled proovinud nolk?

 

Ma olen seda proovinud aastal 2000 juba, kui oli veel 1.3 aeg, niiet kui siin kedagi nolgiks kavatsed sõimata, tõmba peegel ninaette. Sa arvad et oled jõle kõva tegija omaarust?

 

June 12, 2002 release 1.5

 

http://www.steampowered.com/platform/update_history/Counter-Strike.html


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja siis kui steami saj jagada 4 peale seda oled ka proovinud tark csor

 

Kuule sina, kes sa väidetavalt 1991 hakkasid CS'i mängima... Jooksid puust kaigastega ringi ja pildusid kive, karjudes 'FIRE IN THE HOLE'? Ohmoon, tõmba nahhui siit. Ma tean kes sa oled, ma olen sind näinud ja ma igakell tunneks sind ära kusiganes. Maga kaineks, sa ei ole inimene, vaid täielik ajuinvaliid.

 

Lapsed, siit teile näide: ärge jooge ennast vigaseks ja tulge vahvlisse lolli s***a suust välja tootma, see ei ole teie mainele kasulik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

#xservu't mäletan vägagi selgelt. Mayhem.cs ja igasugu toredad tiimid olid veel Eestis. Eesti suutis ka WCG'le ennast tirida.

Muide, Ott... Sündinud oled sa 25. juuni 1986 ning elama peaksid Vastse-Kuuste kandis, või elasid seal kunagi. Käisid Paide Kutsehariduskeskuses mingiaeg, ei tea kas enam käid. Endiselt mõtled, et oled nii kõva kuningas? Jooksid 5-aastasena väidetavalt ringi ja tampisid CSi mängida?

 

Well played, kid. :D

 

 

 

Vait nüüd!

 

Sorry, master :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
BIKINI CLANNIGA OLED KOOS PElANUD NOLK WE

 

Capslock purjus olekus hea sõber? Lõpeta ära see jauramine, kao magama, tunned ennast ehk peale uinakut paremini, poja. Bikini mängijatega olen ka lasknud jah, kui see nii oluline on :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ropendamine ja sõimamine ei tee siin avalikus foorumis kõvaks meheks ehk jätkate seda msn-is?

 

Kahjuks pole juhtkonnast kedagi sees muidu oleks nii mõnigi ehk banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
omasin ära su jah tatt

 

Mine vaata peeglisse, äkki rahuned maha, k? Tõsiselt, arvad et tegid mulle pähe? ma ei taha lihtsalt sinusuguse ajuinvaliidi pärast uut warningut saada ja pärast tumma tiitliga ringi tatsata. Sina aga ei oska suud pidada ja varsti oled sa siit ise läinud, kui sa ei oska ennast talitseda. Sinu kasutajastaatus ja postituste arv teeb su riista pikemaks, arvad sa? 86' aasta väljalase, kuid 2006 aasta mõistusega invaliid, ajuinvaliid.

 

 

See ropendamine ja sõimamine ei tee siin avalikus foorumis kõvaks meheks ehk jätkate seda msn-is?

 

Kahjuks pole juhtkonnast kedagi sees muidu oleks nii mõnigi ehk banned.

 

Ma juba reportisin teda solvamise eest korduvalt, loodan, et keegi sellega midagi ette ka võtab. Ma ei viitsi seda taluda, edaspidi ignoreerin seda inimest. Olen temaga IRL kokku puutunud ja täiesti mõtetult tühja kargab, olen selles enam kui kindel. Tagasi HIMYM juurde :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja sa karvane ikka ei maga. :D

 

Karvane? :D

 

cool story sister.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Karvane? :D

 

cool story sister.

 

True that, ei ole vist nii kiire karvkatte kasvuga inimene, et peaks karvane olema? Kunagi mingiaeg Türil jalutasin sõpradega sinust mööda ja siis mõned mainisid, et sa see Vahvli Sander :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
True that, ei ole vist nii kiire karvkatte kasvuga inimene, et peaks karvane olema? Kunagi mingiaeg Türil jalutasin sõpradega sinust mööda ja siis mõned mainisid, et sa see Vahvli Sander :D

 

Türil kõndides "Jou vahvli Sannu!".

 

To Sander, tee mäng valmis.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
True that, ei ole vist nii kiire karvkatte kasvuga inimene, et peaks karvane olema? Kunagi mingiaeg Türil jalutasin sõpradega sinust mööda ja siis mõned mainisid, et sa see Vahvli Sander :D

 

hm, millal see veel olla võis? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Türil kõndides "Jou vahvli Sannu!".

 

To Sander, tee mäng valmis.. :D

Me ikka päris nii ei teinud, vaikselt mainiti omavahel, et too pidavat olema, ma mingi, mkay, misasi vahvel on :D?

 

 

hm, millal see veel olla võis? RpS_biggrin.gif

 

Mm, kui ma ei eksi, siis sügise lõpupoole oli see aeg, mina ei teadnud sellest foorumist veel midagi siis :D

 

Dolan mine magama ära cs hater viljandi pubi tegid maha juba

 

Ma ei ole cs hater, sa oled hater, et teed karvaste serverit maha ja ei suuda 0,6 euri välja käia vipi eest ning käid siin nurumas? SMS serverid pidid ju halvad olema, hoia eemale siis, mis tuiad siin veel?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Türil kõndides "Jou vahvli Sannu!".

 

To Sander, tee mäng valmis.. :D

 

Paraku on hetkel mängu failid teises arvutis ning pole aega olnud neid ümber tõsta. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paraku on hetkel mängu failid teises arvutis ning pole aega olnud neid ümber tõsta. :D

 

Mis mäng? Räägi asjast :D

 

 

Tra ma käin nurumas vä mida vittu sa tatt ajad

 

Käid siin töllamas ja karjud 'anna parem vip mulle'. Mine maksa, tolgus. Vaata kuhu raha läheb!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui valmis saad siis läheb selle disaini peale, mis vahepeal näitasid?

 

Hetkeline BETA disainile ja, ehk homse päeva jooksul saan asjad ümber tõstetud.

 

Tra ma käin nurumas vä mida vittu sa tatt ajad, und näed we ma saan 270 euri kuus puhtalt ja käin vipi nurumas dafug

 

No türa, kao magama ära, kaua sa raisk mulised siin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.