Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mida ei näe, mõista-mõista mis see on? Elion ikka, suht karm seletamine läks seal Elion FB lehel lahti. Huvitav tõesti, millega siis Elion selle "kahju" korvab?

Jäi nägemata ainult Alcatrazi osa, kuid samas sellel seriaalil mul niikuinii lüngad, siis peaks hoopis torrentist alla sikutama.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahaha..

 

Toimub sõda ja üks noor naine saab kaks kuuli kõhtu, läbi ime jääb elama ja aastaid pärast sõda sünnitab ta lapsed, tütre ja poja. Aastaid siis veel nii umbes 16 möödas ja lapsed juba teismelised, kui ükspäev tuleb ema juurde tütar: “emme-emme, tead, mis minul juhtus, ma pissisin kuuli välja” Ema jumala õnnelik” oh väga hea, ühel inimesel jälle vähem tina keres, üks kuul veel tulemata” Läheb juba pea kuu mööda ja ühtäkki jookseb poeg ema juurde: “emme-emme, tead, mis minul juhtus?” Ema: “oh poja, pissisid ka kuuli välja?” poeg vastu:” Ei, peksin suures toas pihku ja lasin isa maha”

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

That's some ill story, mothaf**ka :D

Mis keegi mürgeldab kell 3:30 öösel?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ok ok aiku relax im drunk just aga vip ja dolanile kuruks peks ära

 

Ja millega ma sellise au ära teeninud olen :D?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra sa mõtled et oled mingi ilge csor et said karvased tööle ja aint mõlised naguu 12 tatt pulgakommi otsas tee vip mind natuke lapsik pole we

 

DOLAN kus on su vastus EIT

Muudetud liikme doxboy'i poolt

217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tra sa mõtled et oled mingi ilge csor et said karvased tööle ja aint mõlised naguu 12 tatt pulgakommi otsas tee vip mind natuke lapsik pole we

 

Mees, ma olen juba varsti kahekümnendate keskpaigas ning Karvaste Pubi koht pakuti mulle üldise omaniku endi poolt. Ma lõin kõrvale oma projekti, millega olen pühendunud sama palju, kui olen ka eelnimetatud Karvaste Pubiga. Mis sul pole tõesti 0,64€, et omale see tellida? Sellise käitumisega teed sa ennast ainult lapseks. satud ka foorumisse joobes olekus, see näitab ainult seda, et sa oled päris jubeda alkoholi probleemiga, inimene. Seega kui tuled siia teisi mõnitama, siis palun vaata peeglisse, mõtle paar korda järele ning siis otsusta, kas ikka tasub. Ma olen päris kindel et siit hakkab mingi pasarahe minu pihta tulema jutuga, et kus elad ja kas tahad lõuga saada jne, lase tulla... See näitab vaid sinu 'intelligentsust' aina rohkem.

 

Erinevalt Sinust olen abielumees ja erinevalt Sinust olen ma tulevane lapsevanem, so SHUT YOUR PIEHOLE AND SLEEP IT OFF!

 

That's all.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra keda kotib see hind viljandi pubi tegid maha ju tra tont sa aru ka ei sa aru joovähem eeterit mees

SAID OMA CS SERVU TÄIS wHO CARES DEBIILIK

Muudetud liikme doxboy'i poolt
sass

217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tra keda kotib see hind viljandi pubi tegid maha ju tra tont sa aru ka ei sa aru joovähem eeterit mees

 

See sinu eestikeele oskus tõesti lõbustab mind. Räägi veel midagi lahedat, mida mina saavutanud ei ole? :D

Viljandi pubi tegin maha? Ma ütlesin nagu asi on. Server oli tühi tundide viisi keset päeva, kedagi sees ei käinud, omanikust endast ka lõhnagi ei olnud. Meil see eest aga käib päeval rahvas sees müramas. ;)

 

Ning kui sind hind ei koti, miks sa ei telli? :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sest sms pubid on pedelikud nagu sina

MA PELAN SAKSA STEAM SE RVUDES KAHJUKS

 

Hmm, ma viimaste andmetega olen abielus naissoost isikuga, seega eksid inimesega, ma arvan. Pealegi, mida kuradit sa mölised siis, kui sulle need ei istu? Hoia oma nina seal League of Legendsis ja pista oma pirukamulk kinni, suur tänu.

 

Need germaani serverid ei paku väga pinget. Rootsi omad siiski paremad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm, ma viimaste andmetega olen abielus naissoost isikuga, seega eksid inimesega, ma arvan. Pealegi, mida kuradit sa mölised siis, kui sulle need ei istu? Hoia oma nina seal League of Legendsis ja pista oma pirukamulk kinni, suur tänu.

 

Need germaani serverid ei paku väga pinget. Rootsi omad siiski paremad.

 

League of Legends on sitaks äge mäng, ära seda siia nüüd sega. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
haah tat oia oma suumulk kinni eks ma olen csi pelanud aastast 91 sina oled see kusine sms siin

MA PAKUN ET SA OLED EVERESTI JA MÕÕGAGA PELANUD ????

 

Mine mängi või aastast "Sh*tbrix", I don't give a flying fuxk about it, saad aru? Everesti ja M66gaga on omal ajal mängitud rohkem kui sa ise ka arvata oskad. Oled kõva tegija, kuna väidad et aastast 91 mängid?

Counter-Strike 1.0 väljalaske aasta on 1999, debiilik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.