Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hommik, ma jälle ühe öö ööbikut mänginud ja mässanud online avarustes HIMYM'i, maheda muusika ka kerglaselt CS lainel :)

Renega timmime foorumit, et asi tibenstobens oleks. Tsekkige pärast läbi, vaadake RuthelzzGamingu Serverite teemade alla, sealt saate linki ka ^^.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägi täpsemalt sellest naljast ja weenie party'st :D

NoNoNo :D Eitesi oli ka ikka.. Sõbra ema läks ära.. Ei lubanud midagi külmikust võtta, nii kui ära läks oli bacardi võetud :D Hommikul sai siukest sõimu ja mingi dušši see voolik vms oli puru L. Agajah sain ka siis arvatust varem üles ja pea natuke lõhub.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
NoNoNo :D Eitesi oli ka ikka.. Sõbra ema läks ära.. Ei lubanud midagi külmikust võtta, nii kui ära läks oli bacardi võetud :D Hommikul sai siukest sõimu ja mingi dušši see voolik vms oli puru L. Agajah sain ka siis arvatust varem üles ja pea natuke lõhub.

 

MIs te tegite kahekesi sellise orgia duššiall, et voolikud rebenesid w?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

einoh lükkasime ühe külma vee alla ja siis kogemata :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol on mõttetu. Mine parem tööle ja osta mu ruuni mille


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht pohhui, kelle millid? Üks ja sama 'virutaalne raha' ikkagi ju. Muidu, rune on paras crap seega ei poolda seda üldse. Isegi ära blockitud siiani minu brauserites :)

Pole näinud mõtet, miks peaksin selle peale oma aega raiskama ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilmselgelt mitte. Geniuse millid on masstoodang, ilma mingisuguse kvaliteedita. Minu millid, on aga valmistatud kvaliteetsest kullast, mille on mündiks pressinud maailma tunnustatuimad kullaeksperdid.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt mitte. Geniuse millid on masstoodang, ilma mingisuguse kvaliteedita. Minu millid, on aga valmistatud kvaliteetsest kullast, mille on mündiks pressinud maailma tunnustatuimad kullaeksperdid.

 

No pic, no proof?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi saaks anda mulle Windows 7 Ultimate 32 bit download linki PMi? Palun jagage seda, millist ise olete kasutanud, mitte ärge andke rohkeima seed arvuga torrenti kuskilt.

 

Teist korda küsid juba. Saatsin sulle 64 bitise, mis ikka 32 bitisega enam teed :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teist korda küsid juba. Saatsin sulle 64 bitise, mis ikka 32 bitisega enam teed :D

 

kui tal mingi 2gb rami siis mis ta ikka selle 64 bittisega teeb?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui tal mingi 2gb rami siis mis ta ikka selle 64 bittisega teeb?

 

Aga miks panna peale 32 bitine ja kui hiljem tahab lisada rammi uuesti jamama hakata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.